Top 9 Lesen lernen Vorschule – Kaligrafická pera

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. HJCMikee

#ad

QianShouYan 4 kusy německých magických sešitů, psaní písmen, sešit na cvičení s tužkou, kreslení, čísla, 26 x 18 cm opakovaně použitelný rukopis pro děti učení kaligrafie

#ad
HJCMikee #ad - Německé cvičenítoto je německá verze sešitu. Po zaschnutí inkoustu zmizí rukopis automaticky, což je velmi užitečné pro opakované cvičení. Opakovaně použitelný toto je opakovaně použitelný sešit na magické kaligrafie, který může automaticky vyblednout.

Tato kouzelná kniha prošla zbrusu novým upgradem a je mnohem větší než originál. Standardní formát psaní. Sešívačky umožňují před zahájením školy cit pro pero správné držení těla, tvarů a počítání. Velikost a obsah 4 kusy různých stylů magická kaligrafie + 1 tužka + 5 náplní + 1 držák na tužku. Při cvičení se děti pohybují po cestě s tužkami a kreslí různé tvary, aby zlepšily svou jemnou motoriku a tím zvýšily koncentraci. Zaměřuje se na to, abyste si mohli procvičovat německé rukopisné dovednosti, abyste získali dobrý rukopis a rozvíjeli svůj vlastní styl psaní.

Vynikající kvalita cvičební kniha je vyrobena z kvalitního papíru, je silná a odolná a nedá se snadno roztrhnout. Cvičení rukopisu pro děti k dispozici jsou celkem 4 knihy, písmena s matematikou a kreslením jsou optimální sešity. Aktuální velikost činí: 26 x 18, písmen, stejně jako první počátky čísel, 5 cm. Mají drážkový design, kde lze dobře malovat, je hladká na dotek, psát.
ZnačkaHJCMikee #ad
VýrobceQianShouYan #ad
Výška0.71
Délka10.24
Hmotnost1.1
Šířka8.66
Číslo díluHJ-210426
ModelkaHJ-210426

2. DecorDwell

#ad

Učení, předškolní psaní, DecorDwell Magický sešit 5 magických cvičebních sešitů pro děti – opakovaně použitelné čtení a psaní, magické cvičné sešity pro předškolní děti

#ad
DecorDwell #ad - Zakryté přihrádky: 5 slovníčků pro sčítání, odčítání, obrázky a číslice, písmena, násobení a dělení, vždy 12 listů pro obrázky a číslice a po 10 listech pro zbytek. Barevné stránky osloví oči dětí a pomáhají jim trénovat jejich psaní.

Magické nálepky na psaní mají trojrozměrný drážkový design pro standardizaci psaní dětí. Použijte tužky společně s pomůckami pro výuku psaní pro úpravu přilnavosti a stylu psaní vašeho dítěte. Humanizovaný design: cívka slova kniha se snadno otevírá a používá pro děti; silný papír, snadno se nezašpiní. Ideální dárek: design dárkové krabičky, snadno se skladuje, také perfektní dárek pro děti, nejlepší vysvětlující učitel pro děti.

Opakovaně použitelné: speciální náplň časem vybledne, jak kultivovat dobré psací návyky, rukopis po zaschnutí automaticky zmizí, perfektní pro opakované cvičení, je nejúčinnějším způsobem, napište hrst dobrých znaků. Obdržíte: 5 sešitů s nejdůležitějším obsahem, 2 tužky, 10 náplní a 2 tužky.
ZnačkaDecorDwell #ad
VýrobceDecorDwell #ad
Číslo dílu301-22168
Modelka301-22168

3. kizibi

#ad

Plakát na základní školu formát A2 s cvičným listem, kizibi® XL plakát se základním písmem pro děti GS, učení psaní | oblíbený ve školce, základní škole | včetně cvičebního listu, předškolní

#ad
kizibi #ad - Tento plakát ukazuje písmena v základním textu, který se ve školách stále častěji vyučuje od roku 2010 . Navíc balíme naše plakáty do dětského pokoje 100% bez plastů.

Bonus – 4× cvičný list zdarma. Din a2 42 x 59, 4 cm plakát dodávka bez rámu a bez dekorace. Plakát pro první školu – plakát je vhodný do pokoje pro chlapce nebo dívky. Plakát se základním písmem pro děti. Písmena a číslice jsou na cvičebním listu pouze lehce uvedeny. Super nebo? Dbejte na to, aby se základní písmo GS vyučovalo ve vaší škole. Děti tak mohou po krátké době dosáhnout díky jednoduchému zápisu úspěchu při učení. Udržitelné – emise co2 vzniklé při tisku základního písma plakátu abc jsou kompenzovány investicemi do certifikovaných projektů ochrany klimatu.
Značkakizibi #ad
Výrobcekizibi #ad
Výška0.01
Délka23.39
Hmotnost0.49
Šířka16.54

4. LIKARTO

#ad

Pomůcka pro učení dětí, LIKARTO 12 vzdělávacích plakátů Montessori A4 – extra silný papír laminovaný z obou stran – základy 1 – učení písmen

#ad
LIKARTO #ad - Mnohostranné možnosti použití – plakáty lze použít nejen v dětském pokoji, ale také ve školce nebo ve třídě. Díky tomu je učení snazší a efektivnější. Učení se zábavou – plakáty jsou prvním hravým setkáním s různými tematickými oblastmi a odpovídají konceptu Montessori.

Každý z našich výrobků lze nezávazně vyzkoušet a bez problémů vrátit. Díky barevnému provedení je učení zábavné. Likarto slib – jako německá firma garantujeme vysokou kvalitu a nejlepší servis. Vysoká kvalita a dlouhá životnost – dětské plakáty din a4 mají robustní povrch, jsou stabilní a odolné proti stříkající vodě, díky prémiovému papíru o gramáži 300 g/m2 a oboustranné laminaci.

Sada přesvědčí také jako dárek pro děti. Efektivní a dlouhodobý efekt učení – dětské ilustrace vzbuzují zvědavost dětí a obsah učení se projeví dlouhodobě.
ZnačkaLIKARTO #ad
VýrobceLikarto #ad
Výška0.16
Délka11.69
Hmotnost0.55
Šířka8.27
Číslo dílu4270003250498
Modelka4270003250498

5. Edurino

#ad

Slabik a rýmů figurka Mika, Edurino Figurka Mika první čtení a psaní od 4 let vč. aplikace | Inovativní & digitální vzdělávací hra | hravé učení písmen

#ad
Edurino #ad - 2 gb ram a amazon fire tablety hd 10 2019/2021 a HD 10+ 2021. Nejvyšší kompatibilita – naše aplikace edurino pro digitální výukovou hru podporuje všechny běžné operační systémy od – iOS 13, chytré telefony s Androidem a tablety 8 min.

Nejnovější metody učení – předškolní a švihová cvičení zakotvená ve vzrušujících misích podporují zábavu při čtení a učení se psát a zajišťují díky optimalizovaným metodám učení nejlepší výsledky. Maximální úspěch při učení – díky úzké spolupráci s pedagogy a odborníky vyvíjíme v Eurino hravý výukový obsah, abychom mohli smysluplně využívat čas obrazovky.

Naučte se hrát – ať už jednoduchá slova, rýmy nebo motorika psaní – ponořte se do světa slov s liškou Mikou a hravě se naučte základní dovednosti čtení a psaní. Ideální pro děti od 4 let – inovativní & digitální vzdělávací hry jsou ideální pro dívky a chlapce od 4 let – vzrušující příběhy podporují učení samostatných písmen a slabik.
ZnačkaEdurino #ad
VýrobceEdurino #ad
ModelkaFigur Mika
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

6. GLITZERFEE

#ad

7 kusů pedagogických plakátů na učení pro děti základní škola dekorace malé děti plakát předškolní čtení psaní abeceda písmena čísla učení Montessori DINA4 plakát německý

#ad
GLITZERFEE #ad - Krásné jemné barvy pro děti, individuální uspořádání ve všech místnostech podle potřeby dětí. Pro malé děti a děti. Základní škola a předškolka. Dina4 210 x 297 mm 100 g vysoce kvalitní tisk klimaticky neutrální výroba v Německu Made in Germany. Vhodné pro Montessori. 7 plakátů pro učení do školy nebo doma. Snadné učení díky každodennímu vidění. Abeceda, až 100, barvy, čísla do 20, tvary, 1 x 1 tabule, měsíce, dny.
ZnačkaGLITZERFEE #ad
VýrobceGLITZERFEE #ad
Hmotnost0.13

7. Zayvor

#ad

Zayvor 27 Letters For Learning Animal Poster For Learning Poster Educational Reading Writing ABC Elementary School Alphabet Abc Poster Education Learning Poster Print školka Preschool

#ad
Zayvor #ad - Iroké spektrum použití – tato základní sada pro výchovné plakáty se výborně hodí pro malé děti, ložnice, učitele, 2. Domácí výuky, 3. Reason to must have – začněte včasné výchovy svých dětí laminovanou sadou plakátů od zayvor školních plakátů. A živé obrázky jsou zvědavé. Zažijte více informací o systému slunce, mapa světa, periodickém systému prvků, vnímání barev, matematice, anatomii, oxidu života, matematického plakátu, biologii a více v dětském pokoji nebo učebně.

A 4. Skvělý dárek pro malé děti a děti – světlé barevné schemata a živé ilustrované grafické prvky pro předškolní plakáty mohou okamžitě upoutat pozornost dětí. Pomůže vám rychle vytvořit základní kognitivní schopnosti a rozjasnit vaše oči. Třída, studia, dodatečné situace, plakáty pre-k-lernmateriály, poradenství, online výuku, předškolní školu, dětské dny, herna, školní dekorace, 1. Kolky a školky, dětský pokoj, učebnice a program poprodejní schody.27 dalších kategorií pohlednice – skvělý vzdělávací prostředek pro děti; obsahuje abecedu, planety slunečního systému, protiklace, divoké zvíře, pět smysly, dny v týdnu, dopisy, schůzky, číslice 1–100, části těla, užitné zvířata, čas decimální představují procentové sady, počasí, usa peníze, sedmičlenné světakupiny, počasí, čas, lidské tělo, roční období, plural, měsíc roku, ovoce, mapa světa 2d a 3d tvary, čas, sluneční systém, zelenina, barvy, mytí rukou, usa karta, přepravu, svátky atd.

Plochý loď a vysoká kvalita – náš školní plakát nerolujeme do tuby, 3 vrstvy, 5 palců, lepší zážitek, hladký, každý plakát je velký 12 × 16, oboustranně pokryta etiketou, výukové plakáty jsou vyrobeny z kartonu 320 g/m², pro lepší vyjádření stíratelnými značkami na bázi vody; rozhodně skvělý materiál učení s odolností proti roztržení.
ZnačkaZayvor #ad
VýrobceZayvor #ad
Číslo díluZVTFTG009-UK
ModelkaZVTFTG009-UK

8. fantassimo

#ad

Einfache Sätze mit Legespiel, Lesen lernen mit der Eule Ella • Grundwortschatz silbiert für Grundschule Klasse 1 & Vorschule

#ad
fantassimo #ad - Motivation und Spaß beim Lesen entwicklen. Spielerisches training des Grundwortschatzes für Vorschule und Grundschule. Integriertes Legespiel zur Sprachförderung. Bungsheft vorschule & Grundschule ab 5 Jahre. Kurze, einfache Sätze zum ersten Lesen mit Streubildern.
Značkafantassimo #ad
Výrobcekreativo Media Verlag #ad

9. Sunnywall

#ad

Sunnywall® 20 plakátů na učení ve formátu A3 v sadě + bonusová výuka, Pomůcka pro děti předškolky základní škola Čtení zápisu ABC kalkulačky DIN A3 20 plakátů A3 + 20 x vzdělávací pomůcka

#ad
Sunnywall #ad - Barevné složení: každý z pomůcek pro učení má výběr zajímavých barev a motivů přizpůsobených dětem, přehledně navržený, pro přátele, ale určitě dokonce i do předškolních prostor a do školy. Ideální dárek k nástupu do školy, pro jednoduché a hravé učení. Od učení zápisu až po náš sluneční systém.

Plakát se dodává bez oko a plán v našem sběratelském boxu. Plakáty jsou zároveň nádhernou dekorací pro dětský pokoj, stejně pro předškolní učitele a učitele základních škol. Plakáty ukazují písmena v základním písme, aby se základní nápis GS naučil ve své škole. Každý z 20 programů din a3 slibuje obrovskou zábavu při učení a dekorování. Kompletní sada: s plakáty na učení sunnywall budou děti poskytovat důležité základní a doplňkové znalosti. Obsah dodÁvky: desky na učení s 20 x a3 na kvalitním plakátovém papíře, 20 x bonusové pomůcky pro stažení a učení jako PDF | rovněž je to perfektní dárek k nástupu do školy nebo k narozeninám.

Naše plakáty na učení se neomezují na určitý školní rok, která se od roku 2010 více učí ve školách. Osm na to, ale poskytují výuku pro předškolní a základní školu. 3 - 12 let - doprovází emoce, matný, formát din a3 297 mm x 420 mm, učit přes ABC plakát, výpočet zlomků až po náš tělo a sluneční systém. Kvalita: vysoce kvalitní tisk na plakátu premium papír 170 g/m², popisovatelný.
ZnačkaSunnywall #ad
VýrobceSunnywall #ad
Hmotnost1.11
Číslo dílu21-Postermappe