Top 10 Kugelschreiber mit Touchpen Personalisiert – Zatahovací kuličková pera

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Lamy

#ad

Lamy Model 206 Kuličkové pero s logem, povrch brushed kartáčovaný, přizpůsobitelné

#ad
Lamy #ad - Balení: dodání včetně dárkového balení Lamy. Obsah: 1 kuličkové pero s velkokapacitní náplní M16 černé barvy. Materiál: nerezová ocel.
ZnačkaLamy #ad
VýrobceLamy #ad
Číslo dílu5335G
Modelka206

2. laser-diele

#ad

Laser-diele Dřevěné kuličkové pero a dřevěná krabička se jménem – nápad na dárek k narozeninám – psací sada ze dřeva – s individuální rytinou na přání jako dárek srdce

#ad
laser-diele #ad - Malá pozornost – vysoce kvalitní zpracování bambusového dřeva a individuální gravírování dělají z kuličkového pera s krabičkou trvalý upomínkový kousek. Profitujte z našeho prvotřídního servisu – máte-li ještě dotazy k našemu produktu, nebo dodávka neodpovídá vašim představám? Kontaktujte nás.

S bambusovými kuličkovými pery vyzařujete ekologickou přívětivost. Všestrannost – individuálně gravírované kuličkové pero z bambusového dřeva s kovovou sponou a dřevěnou krabičkou, ideální pro každodenní použití v kanceláři, doma nebo na cestách.

Dárek na rozloučenou – jedinečný a zvláštní nápad na dárek například pro školní třídy nebo učitele jako dárek na rozloučenou. Pro životní prostředí – bambus je jednou z nejrychleji obnovitelných surovin na světě. Jsme vám k dispozici s radou a činy. ServicorovanÉ – objednejte si ještě dnes a přesvědčte se sami o vysoké kvalitě a rychlém odeslání.
Značkalaser-diele #ad
Výrobcelaser-diele #ad
Výška0.91
Délka2.05
Hmotnost0.26
Šířka6.89
Číslo dílukuli-ho-he
Záruka1 měsíc právo na vrácení a odstoupení od smlouvy. Personalizované zboží nelze vyměnit

3. #teamludorf

#ad

100 kusů, pero se jménem, personalizované kulisy, 14 barev a 20 druhů písma, #teamludorf 100 x kovové kuličkové pero s rytinou na přání, modrá

#ad
#teamludorf #ad - Skvělý nápad na dárek pro zákazníky na akcích, jako poděkování, pro zaměstnance, akcích a veletrzích, dárek pro hosty na svatbách a oslavách nebo jako dárek na rozloučenou.

Naše kvalitní kovová propiska s gravírováním na přání jsou k dispozici v různých množstvích, 14 barvách a 20 druzích písma a jsou tak individuálně přizpůsobitelná. Naše kulisy se optimálně hodí jako reklamní propiska pro firmy, podniky, spolky a organizace nebo jako dárek s jedinečným gravírováním jména. Klademe velký důraz na vaši spokojenost & jsme tu kdykoli pro Vás v případě dotazů nebo připomínek. Vysoce kvalitní tužky mají modrou velkoobjemovou minu z kovu s ozdobnými kroužky. Voděodolná 14cm propiska se nanáší pomocí vysoce přesného laseru na ploše cca Gravírování 6 x 60 mm a nabízí dostatek místa i pro delší názvy firem.
Značka#teamludorf #ad
Výrobce#teamludorf #ad
Výška0.39
Délka5.51
Šířka0.39
Číslo díluGAMMA
ModelkaGAMMA 3R

4. Skartam

#ad

Personalisierter Kugelschreiber Set Hochwertig Metall Stift mit Stylus für Geschenk Frauen Männer Hochzeit, Bis zu 500 Stück Personalisiert Kugelschreiber mit Gravur Name Text Logo

#ad
Skartam #ad - Mehrere schriftarten zur auswahl! Stylish stylus stift - kugelschreiber personalisiert sind regenbogengummiert und farbenfroh, um verschiedenen vorlieben gerecht zu werden. Einzigartige anpassbare stifte, 108 stück, 36 stück, 300 STÜCKE, 84 Stück, 204 Stück, besondere Geschenkideen.

Während sie ein erstklassiges schreiberlebnis erhalten, können Sie Notizen auf jedem Telefon, Tablet oder Touchscreen-Gerät machen. 3. Wählen sie die gewünschte schriftart. 4. Geben sie zeile 1 oder Zeile 2 ein OPTIONAL. Kostenlose gravur - kugelschreiber metall stift mit gravur können mit jedem Namen oder Text angepasst werden.

Personalisierte benutzerdefinierte Stifte können bis zu 35 Zeichen einschließlich Leerzeichen in jeder Zeile haben, bis zu 2 benutzerdefinierte Zeilen. Perfektes geschenk für Lehrer, Muttertag, Freunde oder Familie. 2. Klicken sie auf die schaltfläche "jetzt anpassen". Anpassen - 1. Wählen sie die gewünschte stiftfarbe. Wenn sie fertig sind, klicken Sie auf „In den Warenkorb“.
ZnačkaSkartam #ad
VýrobceSKartam Factory #ad
Číslo díluSKPEN-003

5. rOtring

#ad

ROtring 600 Kugelschreiber | mittlere Spitze | Schwarze Tinte | Gold Schaft | nachfüllbar, 1 Stück 1er Pack

#ad
rOtring #ad - Durch den geriffelten, rutschfesten Metallgriff liegt der Stift auch bei häufigem Gebrauch bequem in der Hand. Ergonomischer metallschaft vollmetallgehäuse für eine ideale Balance zwischen Gewicht und Gefühl. Ein langlebiger kugelschreiber für ein präzises, angenehmes Schriftbild mit hochwertiger schwarzer Tinte. Sechseckiger schaft für Schreiben und Zeichnen ohne Ermüdung. So geformt, dass das Gerät nicht vom Tisch rollt.
ZnačkarOtring #ad
VýrobceRotring #ad
Výška0.43
Délka5.56
Hmotnost0.02
Šířka0.39
Číslo dílu2183911
Modelka2183911

6. Scriveiner

#ad

Professionelle Kugelschreiber, Geschenkbok, Büro set, schwarze Schmidt Ersatzmine, Scriveiner Kugelschreiber Hochwertiger Design Kugelschreiber in Silber mit 24 Karat Gold Details

#ad
Scriveiner #ad - Für die arbeit oder den privatgebrauch, Ihr Scriveiner Kugelschreiber wird von allen um Sie herum bewundert werden. Unsere kunden stehen im mittelpunkt unseres Engagements. Perfekt gewichtet und ausbalanciert für Ihren Schreibkomfort - dies ist ein Luxusschreibgerät für alle, jeden Tag zu schreiben.

Schreiben sie ihre gedanken mÜhelos nieder - wir verwenden schmidt-minen aus Deutschland, die es lieben, mit denen Ihr Stift geschmeidig über jede Art von Papier gleitet. Wir kennen die qualität unserer produkte und wir möchten, werden wir das Problem lösen oder Ihnen Ihr Geld zurückerstatten - je nachdem, dass Sie die bestmöglichen Konditionen erhalten. Elegant, england, edel und luxuriÖs- scriveiner-füller werden in London, entworfen und teilen die zeitlosen Attribute des klassischen britischen Designs. Wenn sie nicht zufrieden sind, was Sie bevorzugen.

Beeindrucken sie ihre kollegen und freunde - der kugelschreiber wird in einer attraktiven Präsentationsbox geliefert, die ihn zum perfekten Geschenk macht. Kundenversprechen und garantie- herausragender kundendienst und 100% geld-zurück-garantie. Genießen sie die bequeme handhaltung eines luxus kugelschreibers – der silber lackierte messingkugelschreiber mit luxuriösen 24 Karat Golddetails von Scriveiner vereint Premium-Qualität mit der subtilen Eleganz einer britischen Boutique-Marke.
ZnačkaScriveiner #ad
VýrobceScriveiner #ad
Výška1.9
Délka7.1
Hmotnost0.07
Šířka2.8
Číslo díluSVRB00004

7. Online

#ad

Online Personalizované kuličkové pero s rytinou Sporty černé I hliníkový kulička s individuálním jménem I vyměnitelná náplň vhodná na dokumenty I barva psaní černá I osobní dárek

#ad
Online #ad - Krásné překvapení: ať už jako malá pozornost pro maminku, tatínka, kolegy a přítele nebo jako talisman pro štěstí na zkoušky, šéfa, stylové kuličkové pero může používat každý. Dodávka: pro zpracování individuálních psacích potřeb potřebujeme dobu zpracování cca 2 dny.

Osobní dárek s laserovým gravírováním: skvělé kuličkové pero pro děti a dospělé do školy, doktorské práce, doktorské práce atd. Jdi na "přizpůsobit nyní", nové práce, zadejte požadovaný text nebo jméno a dostanete kuličku v kvalitním dárkovém balení. Kromě toho prosím vezměte na vědomí, že gravírované výrobky nelze bohužel vyměnit! Díky tomu je kulička i na cestách vždy po ruce! vysoce kvalitní náplň: díky jasným tvarům, přesné technice a stabilní velkoobjemové náplni se špičkou z ušlechtilé oceli ve standardním formátu G2 tloušťka linky M zajišťuje kulička dlouhou radost z psaní.

Design: ušlechtilé hliníkové kuličkové pero s praktickým kovovým klipem pro upevnění.
ZnačkaOnline #ad
VýrobceOnline Schreibgeräte GmbH #ad
Výška4
Délka6
Číslo dílu70072
Modelka70072
Záruka2 roky

8. BIASTO

#ad

Tužka se jménem růžová, BIASTO Dárek z cesty a dárek v prémiové kvalitě: personalizované kovové kuličkové pero s rytinou

#ad
BIASTO #ad - V sekci "moje objednávky" kontaktujte prodejce a pošlete seznam jmen. Cítíte kvalitu a vysokou kvalitu. Dlouhodobá radost pro partnerku, rodinného příslušníka, kolegu, kolegyni nebo dítě.

Velké množství pro tým? klikněte na "upravit nyní", vyberte množství, zadejte "E-mail následuje", dokončete objednávku. Osobní a originální – pro vás vyryjeme jména nebo slova do vysoce kvalitního kovového kolíku. Individuálně gravírované kuličkové pero – perfektně vhodné jako dárek k vánocům, narození, výročí svatby, narozeninám, výročí, křtu, svatbě, firemní oslavě a dalším příležitostem.

Výroba, expedice a poradenství pro zákazníky z německa, tak je kovové kuličkové pero rychlé a spolehlivé. Kulli s modrou náplní s velkou náplní má délku cca 13, 5 cm a hmotnost cca 17 g a dodává se v černém dárkovém pouzdře. V případě dotazů jsme vám rádi k dispozici také e-mailem nebo telefonicky.
ZnačkaBIASTO #ad
Výrobcemetallkugelschreiber.com #ad
Výška0.39
Délka5.31
Hmotnost0.04
Šířka0.39
Číslo díluMKC16_SH

9. laser-diele

#ad

Laser-diele Personalizované bambusové kuličkové pero s rytinou – trvalý dárek pro přátele – pero se jménem – reklamní propiska

#ad
laser-diele #ad - Jsme vám k dispozici s radou a činy. ServicorovanÉ – objednejte si ještě dnes a přesvědčte se sami o vysoké kvalitě a rychlém odeslání. S bambusovými kuličkovými pery vyzařujete ekologickou přívětivost.

Malá pozornost – kvalitní zpracování bambusového dřeva a individuální gravírování dělají z kuličkového pera trvalý upomínkový kousek. Profitujte z našeho prvotřídního servisu – máte-li ještě dotazy k našemu produktu, nebo dodávka neodpovídá vašim představám? Kontaktujte nás. Pro životní prostředí – bambus je jednou z nejrychleji obnovitelných surovin na světě.

Osobní dárek: jedinečný a mimořádný nápad na dárek například pro přátele, kolegy, školní třídy nebo učitele, jako malé gesto s velkým účinkem. Všestrannost – individuálně gravírované kuličkové pero z bambusového dřeva s kovovou sponou, ideální pro každodenní použití v kanceláři, doma nebo na cestách.
Značkalaser-diele #ad
Výrobcelaser-diele #ad
Výška0.43
Délka5.51
Hmotnost0.02
Šířka0.43
Číslo dílukugel-h

10. Qingxily

#ad

Qingxily Personalisiert Kugelschreiber mit Gravur Hochwertig Personalisierter Metall Stylus Stift Soft-Touch-Kugelschreiber mit Namen Für Mädchen Männer Vielschreiber Schule Büro-12 Stück

#ad
Qingxily #ad - Dieser farbenfrohe und auffällige Metallstift wird zu einem Favoriten für Partys, Firmenveranstaltungen und mehr! Perfektes geschenk: ob abschlussfeier oder büro, muttertag, Familienmitglieder, dieser individuelle Stift kann ein sehr erinnerungswürdiges Geschenk für Freunde, Kollegen, vatertag, Weihnachten, Geburtstag und jedes Jubiläum, Klassenkameraden und Lehrer sein.

Wir können jeden gewünschten Text auf den Stift gravieren. Sie können 2 zeilen mit bis zu 70 Zeichen einschließlich Leerzeichen drucken. Die funktion des stifts: der dual-use-stift hat nicht nur ein stilvolles Design, sondern ein Ende dieses Stifts bietet Ihnen ein reibungsloses Schreiberlebnis und das andere Ende ermöglicht Ihnen das Schreiben auf Ihrem Telefon, Tablet oder Touchscreen. Personalisierbarer kugelschreiber: wir bieten über 100+/150+/200+/250+ stiftsätze an, Konferenzen, messen, die Sie individuell anpassen können.

Holen sie sich ein personalisiertes geschenk für sich selbst oder Ihre Freunde und Familie! Anpassen: wählen sie die gewünschte farbe und anzahl der stifte aus, klicken Sie dann auf "Jetzt anpassen" und geben Sie den gewünschten Text ein. Wenn sie fragen zu unseren stiften haben, können Sie uns kontaktieren und wir werden Ihnen innerhalb von 24 Stunden helfen. Kostenlose personalisierung: dieser benutzerdefinierte stift hat 10 farben und mehrere Schriftarten zur Auswahl.
ZnačkaQingxily #ad
VýrobceQfactory #ad
Číslo dílu20230223-7