Top 9 Hullen Kostüm – Meče

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. WIDMANN

#ad

Zlatá/stříbrná, kostým, Widmann 7001C – rytířský meč s pochvou, se zdobeným pouzdrem, cca 75 cm, tématická party, doplněk, karneval

#ad
WIDMANN #ad - Rytířský meč se zdobeným pouzdrem; z plastu. Lze kombinovat s různými kostýmy. K karnevalu, na tématické party nebo jiné kostýmní akce. Barva: zlatá / stříbrná. Délka: 75 cm.
ZnačkaWIDMANN #ad
VýrobceWidmann #ad
Hmotnost0.2
Číslo dílu7001C
Modelka7001C
Záruka0 Jahre

2. WIDMANN

#ad

Japonský meč, kostým, ninja, doplněk, tématická párty, karneval, cca 75 cm, katana, z plastu, Widmann 2728Q

#ad
WIDMANN #ad - Japonský meč se zdobeným pouzdrem; z plastu. Délka: 75 cm. Barva: černá / stříbrná. Na karneval, na tématické večírky nebo jiné kostýmové akce. Lze kombinovat s různými kostýmy.
ZnačkaWIDMANN #ad
VýrobceWidmann #ad
Výška2.28
Délka31.1
Šířka2.36
Číslo dílu2728Q
Modelka2728Q
Záruka0 let

3. WOODSY

#ad

WOODSY ® Hračka nůž s pochvou | 36 cm dlouhé pravé dřevo z bukového dřeva | dřevěný meč dětský dřevěný nůž dětská hračka meč

#ad
WOODSY #ad - Lehké a přizpůsobené – jak velikost, tak hmotnost hraček zbraní jsou přizpůsobeny našim malým hrdinům. Více času s našimi dřevěnými hračkami = méně času obrazovky. Naše dřevěné hračky a jejich obaly jsou založeny na dřevě a papíru. Dné nebezpečí zranění – hladce broušený, rytířský meč, sekery na hraní tak i malého meče dbáme ve výrobě na to, válečnický meč nebo vikingská sekera, netříštivá a žádné ostré rohy a hrany.

Podpora vývoje – s našimi středověkými hračkovými zbraněmi dáte svým dětem něco, co je více zajímá než čas na obrazovce. Jak u dřevěného meče, aby nehrozilo nebezpečí zranění. Ručně vyrobeno a udržitelné – naše výrobky jsou ručně vyráběny z bukového a lipového dřeva. Udržitelnost je pro nás samozřejmostí. Vaše dítě tak nebude mít žádnou námahu s našimi dřevěnými meči, dřevěnými noži nebo dřevěnými sekerami.

Ve skupinových hrách s přáteli vklouznou děti do různých rolí a naučí se správně komunikovat, pracují na své schopnosti plánování a schopnosti vnímat. Ať už jako pirátský meč, můžete své děti bez obav nechat hrát si s našimi dřevěnými hračkami. Plast není v pochybnost! v souladu s eu – naše výrobky samozřejmě necháváme otestovat třetí nezávislou institucí. Tím zaručujeme, že splňujeme všechny normy EU pro hračky a vaše děti budou zásobovány nejlepší kvalitou.
ZnačkaWOODSY #ad
VýrobceWOODSY #ad
Výška0.79
Délka14.37
Hmotnost0.22
Šířka2.36

4. PARTY DISCOUNT

#ad

PARTY DISCOUNT NOVÁ orientální dýka s pochvou, cca 40 cm, z plastu

#ad
PARTY DISCOUNT #ad - Orientální dýka s pochvou. Design bohatý na detaily pro autentický vzhled. Ideální pro kostýmy, hry na role nebo jako dekorace. Vyrobeno z robustního plastu. Cca délka 40 cm.
ZnačkaPARTY DISCOUNT #ad
VýrobcePARTY DISCOUNT #ad

5. blaash

#ad

MTG, blaash® 4dílná sada Regular Toploader | 4 x 25 Premium ochranná pouzdra | 3"x4" | transparentní obaly na karty pro všechny běžné hrací a sběratelské karty jako YuGiOh, Match Attax | Extra čiré

#ad
blaash #ad - Extra jasné: průhledné přední a zadní strany zajišťují jasné zobrazení bez optických omezení. Také v kombinaci se všemi běžnými penny nebo měkkými rukávy. Ochrana proti zkratu: ať už prach a nečistoty, škrábance a praskliny, mokro nebo pomačkané rohy – robustní toploader chrání vaše hrací a sběratelské karty před opotřebením a ztrátou hodnoty.

Náš blaash slibuje; pokud ti z jakéhokoli důvodu sada ochranných pouzder nesplní, dostanete do 60 dnů peníze zcela bez problémů vráceno. Mnohostranně použitelný: 4 x 25 toploader vhodné pro všechny běžné sběratelské karty a Trading Card Sleeves do 68 mm x 95 mm jako Pokémon, YuGiOh, Magic The Gathering, Fortnite nebo sportovní karty.

Bezpečnost a ochrana: rozměry toploaderu 76 mm × 102 mm a tloušťka 35 pt nabízejí nejvyšší stabilitu a výborně se hodí pro bezpečnou přepravu a přepravu.
Značkablaash #ad
VýrobceRB Produkte #ad
Výška1.57
Délka7.87
Hmotnost1.65
Šířka6.3

6. Wilhelm Fell

#ad

Wilhelm Fell Pouzdro na průkaz EU pro domácí zvířata pro zvířata I možnost personalizace se jménem nebo datem narození I Osobní nápad na dárek pro majitele domácích mazlíčků I ochranný obal na doklad o domácím mazlíčku Rocky

#ad
Wilhelm Fell #ad - Jedinečný design – pouzdra cozy racoon jsou navržena s láskou k detailu. Udělejte svým nejmilejším mimořádnou radost. Vhodné pro průkaz domácího zvířete podle německého formátu – ochranné pouzdro je perfektně přizpůsobeno očkovacímu pasu podle německého formátu.

Snadná personalizace – popis ochranného pouzdra se provádí na přední straně. Jednoduše klikněte na "přizpůsobit nyní" a zadejte požadovaný text. Před výrobou ručně kontrolujeme, zda je tvůj text krásně uspořádán. Vyrobeno v německu – naše obaly jsou vyráběny v německu se zvláštním důrazem na kvalitní materiály a bezvadnou kvalitu zpracování, a jsou obzvláště robustní a s dlouhou životností.

Díky robustnímu materiálu zůstává krásný design zachován extra dlouho. Personalizovaný nápad na dárek – personalizovaná ochranná pouzdra Cozy Racoon jsou perfektním nápadem na dárek pro všechny majitele domácích zvířat. Tak je očkovací pas vždy bezpečně uložen a přitom vypadá nádherně. Design tiskneme na profesionální tiskový papír o gramáži 160 g/m² a vložíme jej do vhodného pouzdra.
ZnačkaWilhelm Fell #ad
VýrobceWilhelm Fell #ad
Výška0.12
Délka5.35
Šířka3.94

7. Pagna

#ad

Party, Astronaut průkaz pro * Astronaut Flo* s klipem a pouzdrem // dětské narozeniny, vesmírná, tematická dekorace, narozeniny, oslava, dekorace, nádobí na party, tematická party, slavnost, sada

#ad
Pagna #ad - K této sérii jsou k dispozici vhodné talíře astronaut flo* – talíře, pozvánky, ubrousky, brčka, pohárky, girlandy, nafukovací balónky a party kornouty.1 průkaz na dětské narozeniny s heslem: ASTRONAUT FLO. Pro děti od 3 let. S cjlp a pouzdrem; perfektní jako dárek. Výrobce: Německo.
ZnačkaPagna #ad
VýrobceAstronaut Flo #ad
Hmotnost0.22
Číslo díluAstronaut Flo_Ausweis
ModelkaAstronaut Flo_Ausweis

8. Boland

#ad

Pirátský meč s pochvou, tematická party, příslušenství, Halloween, tématická party, příslušenství, karneval, Boland 00659

#ad
Boland #ad - Další krásné kostýmy a příslušenství najdete v našem značkovém shopu; klikněte na název značky Boland pod názvem produktu. Pak je tento meč od Boland přesně to pravé. Takto bude váš pirátský kostým na Halloween nebo karneval zaručeně výbuch. Chybí vám ještě vhodný doplněk pro perfektní vystoupení jako pirát? Jedná se o cca 52 cm dlouhá a dodávaná pochva chrání meč před poškozením.
ZnačkaBoland #ad
VýrobceBoland #ad
Výška2.76
Délka20.08
Hmotnost0.26
Šířka3.94
Číslo dílu00659
Modelka00659

9. WIDMANN

#ad

Sada Widmann Ninja Katana., m, černá

#ad
WIDMANN #ad - Hledáte ideální doplněk ke kostýmu ninja? Pak je tento japonský meč, firmy Widmann, přesně to pravé pro vás. Díky tomu lze japonskou zbraň zavěsit přes rameno. Další krásné kostýmy a příslušenství najdete v našem značkovém obchodě. Klikněte na název značky Widmann pod názvem produktu. Je cca 60 cm dlouhý a zastrčený do černé pochvy s mečem. Lepší komfort při nošení zajišťuje černý pásek na pochvě meče. Upoutá pozornost na každé party. Detailní hračka meč je ozdobena zlatými ornamenty a je ideální pro velké i malé.
ZnačkaWIDMANN #ad
VýrobceWidmann #ad
Výška0.98
Délka23.62
Hmotnost0.1
Šířka0.28
Číslo dílu2727N
Modelka2727N
Záruka0