Top 10 Zählmaschine Scheine – Počítačky bankovek

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. RIBAO TECHNOLOGY

#ad

Ve více měnách, CIS/UV/MG/IR detekce padělků, RIBAO BC-40 profesionální počítadlo bankovek se smíšenou jmenovitou hodnotou, cenově efektivní počítadlo peněz

#ad
RIBAO TECHNOLOGY #ad - V současné době podporuje počítání hodnot a rozpoznání falzifikátů pro USD, 9 cm 3, kanadský dolar a mexické peso. V režimu počítání "mix" lze číst a počítat všechny jmenovité hodnoty. Snadné každodenní čištění a údržba: otevřete průchod ze zadní strany, abyste čidla vyčistili a odstranili zaseknuté bankovky.

Bc-40 nabízí cenově výhodné řešení pro ochranu vašeho podnikání a zajišťuje vaši efektivitu. Pracovní režim: počítání smíšených jmenovitých hodnot mix/počítání jednotlivých jmenovitých hodnot sdc/automatická detekce/počítání různých měn/počítání kusů/šarží/akumulace. Kompaktní velikost a přenosný: 8, euro, 5" tft dotykový displej na přední straně s uživatelsky přívětivým rozhraním.

Spolehlivá detekce falšování: s uv, magnetickým senzorem, infračerveným senzorem a CIS. - -. Počet a množství jsou zobrazeny současně. Plynulé počítání: klasický systém krmení, zajišťuje bezproblémové počítání různých bankovek, kvalitní gumový váleček s třením, vyrobený v usa, ať už zcela nového nebo staršího.
ZnačkaRIBAO TECHNOLOGY #ad
VýrobceRIBAO TECHNOLOGY #ad
Výška11.3
Délka11.81
Šířka9.72
Číslo dílu40

2. Detectalia

#ad

Pln, czk a sek – certifikát Ezb.int, gbp, Zkoušečka bankovek a počítačka peněz jednotlivě Detectalia D7X – zkoušečka padělaných peněz se 7 detekčními zkouškami pro euro, chf

#ad
Detectalia #ad - Přístroj pro kontrolu peněz v 6 měnách: euro eur, libra šterlinků gbP, švýcarský frank chf, zlotý PLN, česká koruna CZK a švédská koruna SEK. Obsah – doma obdržíte zkoušečku bankovek detectalia d7x. Certifikát ezb. Int – v oběhu je stále více padělků, kdy je prakticky nemožné odlišit padělky od originálů, které jsou navíc kvalitnější.

Naše mise – naším hlavním úkolem je pomáhat všem podnikům, spolehlivost, které jsou schopné eliminovat chybné výpočty, rychlost a všestrannost. Zdokonalení padělků dosáhlo bodu, pokud pomocí detekčního stroje. 100% spokojenost: nabízíme vám 100% záruku spokojenosti; pokud nejste spokojeni s výrobkem, který obdržíte, jsme vždy k dispozici, abychom vám poskytli co nejlepší podporu prostřednictvím našeho zákaznického servisu, kontaktujte nás a uděláme maximum pro to, abychom zodpověděli všechny dotazy týkající se našeho produktu a vyřešili všechny pochybnosti nebo obavy.

Neváhejte se na nás obrátit. D7x je kompatibilní s novými a starými bankovkami a je vybaven zvukovým a optickým alarmem. Detectalia poskytuje absolutně nezbytné a užitečné nástroje, které pracují s hotovostí; naše nástroje totiž zaručují bezpečnost, zvýšit ochranu a rychlost plateb v hotovosti a tím zaručit perfektní vypořádání. Náš byl testován evropskou centrální bankou a při rozpoznávání padělků jsme dosáhli 100% spolehlivosti. Zkušební rychlost činí půl sekundy.
ZnačkaDetectalia #ad
VýrobceDetectalia #ad
Výška3.15
Délka4.72
Hmotnost0.99
Šířka4.33
Číslo díluD7X-EU
ModelkaD7X-EU
Záruka2 roky

3. ZENACASA

#ad

Dolarové bankovky – mobilní skener testovací světlo, libry, Zkoušečka bankovek a počítačka peněz Bankovky 2v1 – jednotlivě vložit – zkoušečka bankovek rozpoznání padělků s UV/MG/IR pro nesprávné euro

#ad
ZENACASA #ad - Zkoušečka peněz ověřuje magnetický inkoust a kvalitu papíru – větší bezpečnost díky dimenzionálnímu ověření peněz pomocí UV a infračerveného senzoru – euro padělky a falešné bankovky budou okamžitě rozpoznány. Praktické: náš stroj na počítání peněz s led obrazovkou umožňuje nekomplikované vyplácení bankovek a chrání vaši firmu před padělanými penězi! kompaktní, bankovku 50 eur, bankovku 100 EUR, trvanlivý a snadno přenosný počítadlo bankovek se hodí pro mobilní použití a v případě potřeby rozpozná každou bankovku 10 eur, bankovku 500 eur – díky bateriím není nutné připojení k napájení.

Abyste usnadnili rozpoznání bankovek, librách a mnoha dalších – rozpozná aktuální a nově se objevující série bankovek: bankovky budou 1 ku 1. Přijato, dolarech, měli byste je právě vložit. Přesná detekce: náš zkušební přístroj na padělané peníze identifikuje falešné peníze na základě kontroly 5 bezpečnostních prvků. Bezplatný software: náš počítadlo peněz je dodáváno s přesnou uživatelskou příručkou, elektronickým adaptérem a 1 baterií – tester peněz je nabízen s 12měsíční zárukou – Aktualizace softwaru pro náš UV inspektor bankovek je zdarma, takže můžete zkontrolovat i nové série bankovek.

Uživatelsky přívětivý: náš inspektor hotovosti poskytuje rychlý a smysluplný výsledek s jasnými údaji, takže během sekundy zjistíte, zda máte před sebou skutečné bankovky nebo bankovky v eurech. 2 v 1: náš přístroj na testování peněz je současně počítadlem bankovek – zkoušečka bankovek zaznamenává hodnotu a počet vašich bankovek – Počítačka bankovek rozpozná cizí měny a dodává vám celkovou hodnotu v eurech,. Kromě toho stroj zjednodušuje počítání peněz – bankovky lze zavést libovolným směrem.
ZnačkaZENACASA #ad
VýrobceBMS International #ad
Výška5.51
Délka7.48
Hmotnost0.9
Šířka6.3
Číslo díluAL-130
ModelkaAL-130
Záruka1 rok

4. ZZap

#ad

Geldzählmaschine Banknotenzählmaschine Geldzähler, ZZap NC25 Banknotenzähler & Falschgeld-Detektor

#ad
ZZap #ad - 5-fache falschgelderkennung / usb-aktualisierungsport für neue banknoten / Zählt alle Währungen / Staubschutz, externes Display & Wartungskit enthalten / Automatischer oder manueller Start / Bündelzählung & Addierfunktionen / Zählt Gutscheine, Tickets usw.

Die banknoten sollten stets ausgerichtet, entfaltet und danach in die Mitte der Einlagevorrichtung gelegt werden / Live Support vor und nach dem Garantiezeitraum / Besuchen Sie unseren Shop: amazon. De/zzap. Hinweis: sie müssen die stückelung eingeben, die sie zählen wollen / 1 jahr garantie / MwSt inkl. Einer der schnellsten Banknotenzähler - 1.

500 bankoten pro Minute einstellbar. Markteinführung, 2024 modell / zählt den gesamtwert und die Menge für SORTIERTE Banknoten NICHT gemischte Stückelungen. Hohe kapazität, topladevorrichtung für kontinuierliche Zählung / geeignet für alle neuen & alten Banknoten / Sortierfunktion: Wenn eine andere Stückelung gezählt wird, unterbricht die Zählung automatisch.
ZnačkaZZap #ad
VýrobceCash-Handling-ZZap #ad
Výška9.33
Délka8.27
Šířka9.84
Číslo díluNC55_Software_version_4_USA
ModelkaNC25

5. Safescan

#ad

UV zkoušečka padělků s bílým světlem, UV zkoušečka bankovek, Safescan 70 UV zkoušečka padělků pro kontrolu bankovek, kreditních karet a průkazů, UV zkoušečka bankovek na nové bankovky

#ad
Safescan #ad - Vše, co potřebujete na první pohled! Kontroluje vodoznak, mikrotlak a kovová vlákna. Tisíce důvěry: safescan nabízí spolehlivá, abyste vždy našli perfektní řešení, inteligentní a trvanlivá řešení pro zpracování hotovosti pro podniky po celém světě. To z něj dělá perfektní řešení pro příští roky.

Velká svítivost bílého světla 16 LED. Integrovaný reflektor zvětšuje dosah uv lampy, zatímco jedinečná technologie teplého startu a automatický pohotovostní režim zaručují dlouhodobou kvalitu. Musíte zkontrolovat více měn? Žádný problém! Safescan 70 vám může pomoci je všechny zkontrolovat. Díky výkonnému ultrafialovému a bílému světlu můžete snadno a rychle zkontrolovat pravost svých bankovek. Jednoduchá kontrola bankovních uzlů: zajistěte své hotovostní transakce pomocí Safescan 70 Krásný a elegantní design: safescan 70 je kompaktní, ale výkonný.

Ideální, ale také bezhotovostních předmětů, pokud potřebujete provést kontrolu věku nebo zpracovat oficiální rezervace. Naše výrobky jsou vyvíjeny s láskou k detailu a s vysokým standardem kvality, které bude podporovat vaše podnikání po mnoho let. Praktická kontrola všeho druhu: safescan 70 zobrazuje nejen ultrafialové vlastnosti bankovek, jako jsou kreditní karty, pasy a jiné doklady totožnosti. Díky tomu můžete své bankovky kdykoli zkontrolovat.
ZnačkaSafescan #ad
VýrobceSafescan #ad
Výška5
Délka10.71
Hmotnost1.3
Šířka7.83
Číslo dílu131-0398
ModelkaSSC33264
Záruka3 roky

6. CASHTEK

#ad

Mehrere Währungen Wertzahl, Drucker aktiviert Cash Counter 2Yr Garantie, Cashtek N70 Geldzähler Maschine gemischte Stückelung, Seriennummer lesen, 2CIS/UV/MG/IR Falschgelderkennung

#ad
CASHTEK #ad - International products have separate terms, and language of product, including fit, are sold from abroad and may differ from local products, age ratings, labeling or instructions.
ZnačkaCASHTEK #ad
VýrobceCASHTEK #ad
Číslo díluN70
Modelka‎N70-with Serial number reading

7. OriGlam

#ad

Origlam Ybc pro V30 Mini – Bill Cash Měnu proti pračka, přenosné Šikovně peníze Bar Bill počítání pračka

#ad
OriGlam #ad - Lepší a rychlejší – ušetříte čas a náklady na práci. Praktické použití – napájení přes 100 – 240 v adaptér na střídavý proud, kromě toho můžete pro pohodlné používání používat 4 AA baterie. Snadné nošení – praktické, lehké a přenosné, pohodlné ovládání a nošení. Profesionální design – jedinečný design, praktický, lehký a přenosný. International products have separate terms, including fit, age ratings, and language of product, are sold from abroad and may differ from local products, labeling or instructions.
ZnačkaOriGlam #ad
VýrobceOriGlam #ad
Číslo dílu2907

8. Stanew

#ad

Zkoušečka bankovek a stroj na počítání peněz Stanev, britské libry, dolary, počitadlo měn s dobíjecí baterií součástí dodávky, pro padělaná eura

#ad
Stanew #ad - Existují dva způsoby napájení: hlásič měny lze přímo napájet proudem nebo jej lze použít připojením vlastního síťového zdroje. Iroké použití: snadné přenášení a skladování. Pokud je jízdenka nesprávná, pípá, za méně než jednu sekundu jej můžete chytit a vydat verdikt: Pokud je lístek pravdivý, co to znamená do otvoru detektoru, odmítne lístek a zobrazí odpovídající chybový kód.

Velký led displej jasně zobrazuje měnu, celkový počet a celkovou částku. Detektor měny rozpozná názvy měn. Přesná detekce: náš detektor fake ball má 7 detekčních bodů. Magnetická kontrola kvality inkoustu a papíru stroje na bankovky kontrola velikosti, bezpečnostní UV a infračervené senzory padělaných eura a padělaných bankovek detekuje detektor padělaných bankovek okamžitě jako padělky.

Je široce používán v obchodech, hotelech, prodejcích, obchodech s potravinami, restauracích, malých podnicích atd. Jednoduché: jednoduše vložte svůj lístek bez ohledu na to, zobrazí se na obrazovce jmenovitá hodnota lístku. Detektor padělků 2 v 1: je to také počítadlo měny papíru, který počítá nominální hodnoty a počet eur, dolarů včetně nových bankovek.
ZnačkaStanew #ad
VýrobceStanew #ad
Hmotnost2.2
Číslo díluAL-130A1
ModelkaAL-130A1

9. MUNBYN

#ad

Smíšená nominální hodnota, sériové číslo, více měn 2CIS/UV/IR/MG/MT počitadlo padělků, počítání hodnot, MUNBYN Bankovka Počítačka peněz

#ad
MUNBYN #ad - Identifikace sériového čísla a záznam pro sledování peněz. 100% spokojenost①tříletá ochrana kvality, celoživotní upgrade softwaru a podpora údržby. Přesnost počítání hodnot je 3krát vyšší než u 1 stroje cIS, nezávisle na zcela nových, opotřebovaných, lehce roztrhaných a poškozených bankovkách.

Možnost přenosu dat počítání přes sériový kabel na váš počítač. Video pro řešení problému zaseknutí. Obrovská úspora času počítadlo bankovek se smíšeným označením počítá a vykazuje celkovou hodnotu, jasné rozdělení množství a hodnoty denomu a sériového čísla. Technická podpora je k dispozici ještě o Vánocích. Kromě toho podporuje počítání hodnoty multiměny EUR/GBP/CHF/SEK/USD/atd. 2 cis tech ① na rozdíl od běžných počítadel míchaných peněz imc01 přístroj na počítání peněz se 2 kontaktními snímači obrazu rozpozná a čte 2 strany každé počítané faktury jako lidské oči.

Návod/frequent bill jammed/Chains Error/Image Error issue are inFAQ v našem seznamu. Business guardsmíšené nominální hodnoty, automatické/manuální počítání, add a batch, add, BATCH, ruční třídění podle první nominální hodnoty nebo měny, tisk vyžaduje IMC01-PR. Ochrana dat pro ochranu vašeho soukromí nejsou na vnějším boxu žádné informace o počítadle peněz.
ZnačkaMUNBYN #ad
VýrobceMUNBYN #ad
Číslo díluIMC01-BK

10. Jubula

#ad

Jubula MV-600 počítadlo bankovek | třídič bankovek pro smíšené bankovky | UV/MG/IR/DD / 2CIS atd. | přesně | EUR USD GBP SEK CHF atd. | Počítadlo peněz | Počítadlo peněz | Počítadlo bankovek

#ad
Jubula #ad - Během několika sekund naskenuje vaše bankovky. Kdykoli mv-600 objeví bankovku s nesprávným znakem, vloží ji automaticky do přihrádky na vrácení a pokračuje v počítání bez přerušení. Pokud máte dotaz k tomuto výrobku, můžete se obrátit na naši technickou podporu. Pouhými několika kliknutími jsou všechny bankovky, poškozené nebo nevhodné pro použití v bankomatu nebo oběhu.

Tak je ještě jednodušší připravit vaše bankomaty a bankovní vklady. Opravdu inteligentní řešení! jubula mv-600 počítá umí zpracovávat smíšené bankovky pro všechny předinstalované měny: EUR, PLN, CHF, GBP, UAH, DKK, USD, SEK, HUF. Dokáže počítat až čtyři různé měny současně a zpracovávat sériová čísla. 2 cis tech: na rozdíl od běžných počítadel peněz se smíšenou jmenovitou hodnotou rozpozná počítadlo peněz mv-600 se 2 kontaktními snímači snímků dvě strany každé započítané bankovky.

100% spokojenost: dva roky ochrany kvality, celoživotní upgrade softwaru a podpora údržby. Pokročilé zpracování hotovosti: spravujte své hotovosti s lehkostí. Přesnost počítání je 3krát vyšší než u 1 stroje CIS. Praktické třídění bankovek: díky inteligentnímu dvojitému designu může bankovky jubula mv-600 jednoduše třídit podle měny, zmačkané, opatřené lepicí páskou, série, roztržené, které jsou znečištěné, jmenovité hodnoty, orientace nebo stavu. Certifikováno Evropskou centrální bankou.
ZnačkaJubula #ad
VýrobceJubula #ad
Číslo díluMV-600
ModelkaMV-600
Záruka2 roky