Top 10 Waldrebe Clematis Winterhart – Venkovní květiny

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Stauden Gänge

#ad

Skvělé zářivé květy, 10 x Geranium sanguineum květ jablka krev čáp zobák/čáp zobák půdopokryvná půda/trvalka/trvalka/vytrvalá / mrazuvzdorná, velmi vhodné pro včely a hmyz, extrémně snadná péče

#ad
Stauden Gänge #ad - Výška vzrůstu: 20 cm / doba květu: květen až září / stanoviště: slunečné až polostinné / Potřeba vody: střední. Půda: bohatá na živiny a volná / spotřeba vody: Pravě vysoká / velmi vhodné pro včely a hmyz. Geranium sanguineum 'jablečný květ' / Čapí zobák krev / jemně růžová / velikost hrnce: 9 x 9 cm 0, 5 litrů. Je extrémně mrazuvzdorný a pro škůdce nezajímavý. Péče: Čáp krev nevyžaduje žádnou péči. Prořezávání: Čapí zobák lze po odkvětu odříznout, tak to může být prodlouženo po rozkvětu a dobu květu.
ZnačkaStauden Gänge #ad
VýrobceStauden Gänge #ad

2. GardenersDream

#ad

Smíšené trvalé, balkónové rostliny a rostliny v květináči, Gardeners Dream Clematis duha mrazuvzdorné rostliny – 4 x barvy, popínavé rostliny v květináči – trvalé trvalky – ideální zahradní rostliny

#ad
GardenersDream #ad - Tyto zahradní a terasové rostliny jsou také ideální jako mrazuvzdorné popínavé rostliny na balkóny nebo jako mrazuvzdorné květináče, které dorůstají až 2 m na výšku a 1 m široký. Snadná údržba zimovzdorná rostlina klematis: rostliny clematis pro venkovní použití jsou rychle rostoucí rostliny, vyžadují malé úsilí a jsou proto preferovanou volbou mezi zahradníky.

S pravidelným zavlažováním a dostatečným slunečním zářením tyto fascinující rostliny popínavé rostliny hojně rostou a kvetou. Tyto mrazuvzdorné kvetoucí popínavé rostliny kvetou od června do srpna s kouzelnými květy na popínavých rostlinách a dodají vašemu venkovnímu prostoru okouzlující šarm. Tyto mrazuvzdorné popínavé rostliny nabízejí rozmanitost 4 barev a přinášejí dlouhotrvající nádheru květů do vašeho venkovního prostoru. Optimální také jako rostliny skalky! Fascinující plnost květů: clematis duha jsou rychle rostoucí popínavé rostliny a nabízejí fascinující rozmanitost květů. Krásné leštící rostliny – všestranné možnosti rostlin: mrazuvzdorná trvalá rostlina plamének se výborně hodí k výsadbě jako "kvetoucí plot" nebo jako popínavá rostlina na stěny a mříže, aby prezentovala své fascinující barvy a lezecké vlastnosti.

Spousta slunečního světla podporuje zdravý růst a bohaté květy, takže barvy skutečně září a vytváří podmanivou prezentaci. Tyto mrazuvzdorné rostliny na zahradu, terasu a balkon upřednostňují plné slunce až částečný stín. Zimovzdorné rostliny pro opálení slunce: clematis je trvalka a nadchne prodlouženým obdobím květu, během kterého čtyři druhy po sobě jdoucích produkují nádherné květy.
ZnačkaGardenersDream #ad
VýrobceGardenersDream #ad
Výška11.81
Délka11.81
Hmotnost2.65
Šířka11.81
Číslo díluCLERAI-9C-4
ModelkaCLERAI-9C-4

3. BALDUR Garten

#ad

Směs 3 barev, BALDUR Garten Triologie plamének odolná proti zimě, kvetoucí popínavá rostlina, 3 rostliny, snadná údržba, vhodné pro včely a motýly

#ad
BALDUR Garten #ad - Zbrusu nová vzácná clematis taiga má obzvláště rafinované, nápadně krásné květy! Květy rostliny o velikosti dlaně se vyvíjejí ve 3 stupních až po plně naplněné květy. Skutečná podívaná na vaší zahradě. Mrazuvzdorná; životnost: víceletá. Náročnost na péči: nízká - střední; potřeba vody: nízká - střední. Po mnoho měsíců v roce se na clematis Taiga objevují nové květy a zdobí zelené listy. Velikost dodávky: 11 cm květináč, cca výška 10 – 15 cm.
ZnačkaBALDUR Garten #ad
VýrobceBALDUR Garten #ad
Číslo díluH-9315

4. Plantenwelt

#ad

Les Réva esence Clematis The švestky 80 cm vysoký v 3 litrovém kontejneru na rostliny

#ad
Plantenwelt #ad - Od mistra zahradníka. Máte dotazy na naše rostliny? Pošlete nám e-mail nebo zavolejte na. Roboste umempfindliche Violettblaue lesní réva. Získáte silné, úplně zralé rostliny. Obratem odpovíme. Velikost údaje se vztahují zásadně nad nadzemní měřenou výšku nebo šířku rostliny.
ZnačkaPlantenwelt #ad
VýrobcePlantenwelt #ad
Číslo dílu71458

5. PlantaPro

#ad

Esence Clematis Hybride 'Early Sensation' les Réva Kletterpflanze v květináči Gewachsen 60 – 100 cm

#ad
PlantaPro #ad - Které lesní réva 'early senzace' tvoří bílé květy od dubna do května. Esence clematis forsteri 'early senzace' roste kletternd a dosahuje obvykle výška od 3 – 4 m a bude až 0, 5 – 1 m Šířka. Které lesní réva 'Early Senzace' vykazuje dobrou tvrdost mrazu. Lesní réva 'early sensation' je stálezelená. Vaše výčnělků listy jsou zelená. Německá kvalita přímo od zahradníka.
ZnačkaPlantaPro #ad
VýrobcePlantaPro #ad

6. Blumen-Senf

#ad

Velmi silná, bohatě kvetoucí, Blumen-Senf Křídlatka 60-70 cm, Fallopia aubertii

#ad
Blumen-Senf #ad - Můžete si být jisti, plot nebo pergolu. Při zakládání bariéry proti hluku nebo při výsadbě veřejného parku. Během jedné sezóny může loď vyrůst až 3 metry. Opěrná místa by měla být umístěna na pevné zdi, že rostlina v tomto případě začne lézt na místo, protože jinak se smyčková křídlatka rozrůstá všude.

Doporučuje se ukázat mladým rostlinám správnou cestu, které je k tomu určeno. Tvoří celou řadu bílých květů, které mají něco jako závoj nevěsty. To vysvětluje také jeho zvláštní epithet. Díky rychlému růstu může křídlatka v zahradě nenápadným způsobem skrýt nevzhlednou zeď, kůlnu nebo plot. Snadno se udržuje. Křídlatka kvete od konce léta po relativně dlouhou dobu.

Podívejte se do našeho obchodu a ušetřete náklady na dopravu. Pro udržení této popínavé rostliny pod kontrolou je však nutné prořezávání. Knotovka na smyčce potřebuje několik opěrných míst. Druh rostlin se často používá při velkých výsadbových projektech, jako je např. Křídlatka je jednou z nejrychleji rostoucích popínavých rostlin a pochází z Číny.
ZnačkaBlumen-Senf #ad
VýrobceBlumen Senf #ad

7. BALDUR Garten

#ad

Zimovzdorné, plamatis víceleté kvetoucí popínavé rostliny, 1 rostlina, kvetoucí, BALDUR Garten Lesní pramen plamének 'Josephine TM Evijohill N' lesní pramen, vhodné pro včely a přátelské k motýlům

#ad
BALDUR Garten #ad - Dodávaná velikost: 1, 5litrový kontejnerový hrnec, cca výška 20–30 cm. Velmi zajímavá odrůda s plněnými květy. Náročnost na údržbu: nízká – střední; potřeba vody: nízká – střední. Zimovzdorná; životnost: vícelet. Za své skutečně dvojitě naplněné super květy bylo toto krásné nové pěstování plamének v Anglii již oceněno titulem "Queen of the Garden"! Clematis Hybrid. Listy jsou zpočátku slézově růžové, ale později přecházejí do liatonu a vyvíjejí tmavě růžové střední proužky.
ZnačkaBALDUR Garten #ad
VýrobceBALDUR Garten #ad
Číslo díluH-6758

8. BALDUR Garten

#ad

2 rostliny lesní révy sortiment 'Florida Sítooldii' a 'Etoile de Malicorne' zimovzdorné plaménky, plamének víceleté kvetoucí popínavé rostliny, BALDUR Garten Clematis

#ad
BALDUR Garten #ad - Mrazuvzdorná; životnost: víceletá. Náročnost: nízká – střední; potřeba vody: nízká – střední. Velikost při dodání: 9 x 9 cm květináč, cca výška 20 – 30 cm. Florida sieboldii: tento druh je vhodný i pro zimní zahrady a ukazuje tam květinový vlas již od února. Růst: 30–40 cm; vzdálenost rostlin: 10 cm.
ZnačkaBALDUR Garten #ad
VýrobceBaldur-Garten #ad
Číslo díluH-40590

9. PlantaPro

#ad

Clematis Ville de Lyon®. 1 rostlina ve 2litrovém květináči – k tomuto výrobku obdržíte zdarma pár rukavic pro zahradní práce

#ad
PlantaPro #ad - Clematis milují slunce. Výška vzrůstu: 2 - 3 metry. Ale nohy by měly stát ve stínu. Barva květů: červená. Kvetoucí od července. Potřebuje pomocnou oporu. Gestäbt. K tomuto zboží obdržíte zdarma pár rukavic pro zahradní práce. Dodávaná kvalita: 2litrový hrnec. Zimovzdorné. Víceleté.
ZnačkaPlantaPro #ad
VýrobcePlantaPro #ad
Číslo dílu312041

10. PlantaPro

#ad

Německá kvalita školního stromu, zimovzdorný, Clematis tangutica 2 l 60-100 zlatý válec, v květináči pro optimální růst

#ad
PlantaPro #ad - Odpovídá teplotám do -20 °C. Clematis tangutica je nadzemní, pomalu rostoucí rostlina, kterou může být výška od 3 m do 4 m. Daje o velikosti se vztahují na čistou výšku rostlin, přírodní produkty se mohou mírně lišit. Tato letní zelená rostlina nese opečené listy, které mají vzhlednou středně zelenou barvu. Zimní ochrana není pro špízy zlaté válce nutná. Prvotřídní kvalita přímo od mistrovství zahradníka, německé německé školské zboží. Přitom dosahuje zlatá válce šířku 50 cm až 1 m.
ZnačkaPlantaPro #ad
VýrobcePlantaPro #ad