Top 10 Verteidigungs Waffen Legal – Pepřové spreje

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. KH-Security

#ad

KH-Security Pepřový sprej RSG Zivil 63 ml FS vč. kovového klipu

#ad
KH-Security #ad - Kapsle s tekutým paprskem 63 ml připravena k použití. Rsg zivil je rozprašovač dráždivých látek,. Dosah je. To s vyměnitelnou kazetou s tekutým paprskem.
ZnačkaKH-Security #ad
VýrobceKH-Security #ad
Hmotnost0.31
Číslo dílu130136

2. FYRO

#ad

Fog sprej | 4 metry dosah | obranný sprej pro obranu zvířat | obranný sprej na ochranu psů | 40 ml | malý, FYRO Pepřový sprej pro sebeobranu | KO sprej | obranný sprej | Jet

#ad
FYRO #ad - Vhodné pro ženy a muže: díky vysokému dosahu a dlouhé době postřiku mohou být ohromeni i fyzicky lepší útočníky. Vysoký dosah: praktický obranný sprej proti zvířatům FYRO slouží k úspěšné sebeobraně až na 4 metry.

Dlouhá trvanlivost: ochranný sprej proti zvířatům FYRO nemá ani po několika letech svůj účinek. Výhodný a spolehlivý: obranný sprej fyro je výhodná, ale přesto účinná alternativa ve srovnání s jinými obrannými produkty. Dlouhá doba stříkání: ochranný sprej fyro má dobu stříkání 4 sekundy, díky čemuž mohou být útočníci bez problémů vyřazeni z činnosti. Legálně k dispozici: obranný sprej fyro je legálně k dostání v Německu bez věkového omezení pro obranu zvířat a sebeobranu dle WaffG.

Praktický: praktický sprej se hodí do každé bundy nebo tašky a lze jej proto bez problémů vzít s sebou na jogging, procházky nebo také na turistiku. Made in germany: vyrobeno a testováno v německé laboratoři. Bezpečnost: fyro obranný sprej je zajištěn několika bezpečnostními prvky proti nechtěnému spuštění.
ZnačkaFYRO #ad
Výška1.46
Délka1.46
Šířka1.46
Záruka1 rok

3. ABUS

#ad

ABUS Obranný sprej SDS80 pepřový sprej pro sebeobranu – Jet stříkací paprsek – dosah 5 metrů – KO sprej – 78094

#ad
ABUS #ad - Obranný sprej abus sds80 je pepřový sprej, který je určen výhradně pro obranu zvířat a pouze pro německý trh. Nová 360° stříkací technologie HDR pro funkci ze všech vrstev i u hlavy. Flip-top pružinová pojistka – spolehlivě chrání před neúmyslným ovládáním spouštěče. Přípravek na dráždivé látky obsahuje "oleoresin capsicum", vyvinutý a testován v německých laboratořích - osvědčený v policejním použití. Koncentrovaný tryskový postřik – dosah až pěti metrů – doba stříkání osm sekund.
ZnačkaABUS #ad
VýrobceABKG5|#Abus #ad
Výška1.97
Délka4.92
Hmotnost0.19
Šířka1.38
Číslo dílu78094
Modelka78094
Záruka0

4. stopnow pepperdefender

#ad

40ml, KO sprej, Stopnow – pepřový sprej, silný rozstřik, vícebarevné, obranný sprej, na sebeobranu

#ad
stopnow pepperdefender #ad - V nouzových situacích je však použití pepřového spreje povoleno jako obrana proti lidem. Díky tomu je náš obranný sprej extrémně efektivní. Pepřový sprej je založen na oleoresinu capsicum. Navíc má sprej pro případ nouze praktický klip na opasek a přívěsek na klíče a je tak vhodný pro jogging, běh nebo turistiku.

Maximální bezpečnost – pepřový sprej používá v německu výhradně policií proti lidem, protože je účinnější než CS plynový obranný sprej a spolehlivě působí i u opilců a drogově závislých. Obranný sprej se snadno používá, má dosah až 5 metrů a vysokou přesnost. Pepřový sprej má navíc flip-top kryt a zabraňuje tak nechtěnému spuštění. Sprej na ochranu zvířat tak nepodléhá WaffG. Pouze v nouzových situacích může být náš pepřový sprej použit také na obranu proti lidem. Pro sebeobranu – pepřový sprej může být v německu používán soukromými osobami pouze k obraně zvířat, obraně psů a obraně medvědů.

Extrémně efektivní – obranný sprej od stopnow je extra ostrý a extrémně účinný. Tato účinná látka, silně dráždivý účinek na nos, má okamžitý, která je zcela přírodní a netoxická, oči a sliznice. Spolehlivé a bezpečné – legální podle waffg – bez věkového omezení! příslib kvality made in germany! my ve společnosti stopnow vám dodáváme vysoce účinný a efektivní pepřový sprej na obranu zvířat, medvědů a psů.
Značkastopnow pepperdefender #ad
Výrobcestopnow PEPPERDEFENDER #ad
Hmotnost0.4
Číslo dílu4260413300074
Modelka4260413300074

5. Security-Discount

#ad

PTB elektrošok 500 000 voltů vč. baterií a pepřového spreje Dragon, Security-Discount

#ad
Security-Discount #ad - Způsobuje těžké podráždění očí. Nekuřte. Pokračujte v oplachNesmí se dostat do rukou dětí. Případně odstraněné kontaktní čočky. Nebezpečí: extrémně hořlavý aerosol.

Elektrošok schválený ptb s poutkem na ruku a pojistným kolíkem volně prodejný od 18 let. Napětí: 500 000 v; rozměry: cca 19 x 7 x 4 cm. Nevystavujte teplotám nad 50 °C. Nestříkejte na otevřený plamen nebo jiný zdroj zapálení. Uchovávejte mimo dosah horkých povrchů, jisker, otevřeného ohně a jiných zdrojů zapálení. Chraňte před slunečním zářením. Sada obsahuje 40ml dragon pepřový sprej a dvě vysoce výkonné baterie Energizer. Při kontaktu s očima: několik minut opatrně vypláchněte vodou. Nepropichujte ani nespalujte, ani po použití. Nádoba je pod tlakem: při zahřátí se může roztrhnout.
ZnačkaSecurity-Discount #ad
VýrobceSecurity-Discount Germany #ad
Hmotnost0.53
Číslo dílu20104

6. Piexon AG

#ad

PIEXON AG Pepřová pistole JPX6 s laserem a 4 výstřely Speedloader + schválení BKA

#ad
Piexon AG #ad - Zásobník obsahuje 4 náklady, které se automaticky postupně doplňují a sestřelí. Novinka jpx6 se 4 výstřely speedloader od piexoN: Spojuje jednoduchou manipulaci osvědčeného JPX2 se zvýšenou kapacitou. S integrovaným cílovým laserem. Také jpx6 smí být prodáván, veden a používán k obraně zvířat v Německu bez licence na zbraně nebo registrace. Bka nedávno potvrdila volný prodej pro obranu zvířat v německu. Tato high-tech pepřová pistole je nejnovějším vývojem od firmy PIEXON, odborníka na profesionální pepřový sprej ze Švýcarska.
ZnačkaPiexon AG #ad
VýrobcePiexon AG #ad
Číslo díluMHGT-007

7. DR-Sicherheitssysteme

#ad

DR-Sicherheitssysteme RSG-3 63 ml CS osobní obranný sprej, se zkušební značkou BKA

#ad
DR-Sicherheitssysteme #ad - Při nesprávném použití vypláchněte oči vodou. Třmen z pružinové oceli lze přesunout pro leváky nebo praváky, bezpečnostní klapka podporovaná pružinou. Nestříkejte proti větru. Očistěte pokožku vodou a mýdlem a vystavte čerstvému vzduchu.

Při použití dosahuje super-garant professional CS přímého rozstřiku mlhového paprsku cca 2–3 m. V krytu rsg obsažená v krytu rsg obranný sprej 63 ml cs-plyn, chemie hoernecke má zkušební značku BKA 1r2 a obsahuje dráždivé látky CS orto-chlorbenzylidenmalonitril. Nestříkejte proti plameni nebo na žhavé předměty. I po použití neotvírejte ani nespalujte násilím.

Udržujte mimo dosah zdrojů zapálení – nekuřte. Dodržujte minimální vzdálenost 1 m. Xi: dráždivý. Použití na vlastní nebezpečí! F+: vysoce hořlavý. Tw1000 cs sprej na dráždivý plyn výrobce hoernecke chemie: v případě nebezpečí nasměrujte sprej na útočníka. Nesmí se dostat do rukou dětí. Chraňte před slunečním zářením a teplotami nad 50 °C. Pozor: způsobuje podráždění kůže, očí a sliznic.
ZnačkaDR-Sicherheitssysteme #ad
VýrobceDR-Sicherheitssysteme_Retail #ad
Výška2.76
Délka7.48
Šířka4.33
Číslo dílu30549

8. Freizeitprofis

#ad

Ballistol obranný sprej pepř KO Jet 2 plechovky se 100 ml pepřovým sprejem dosahem až 5 m vč. signální píšťalky 6v1

#ad
Freizeitprofis #ad - Vysoce účinný obranný sprej na bázi pepře; maximálně koncentrovaný roztok oleodresinu paprika 11 %. Rozsah dodávky: 2 dvě plechovky pepřového spreje jet se 100 ml ballistol + signální píšťalka 6 v 1 signální píšťalka, kompas, LED lampa, teploměr, lupa a zrcadlo. Balistický stříkací paprsek vláknový paprsek s dosahem až 5 m. Mhd od pepřového spreje do 05/2024. Plechovky s pepřovým sprejem s patentovaným panickým uzávěrem již žádné náhodné spuštění.
ZnačkaFreizeitprofis #ad
VýrobceFreizeitprofis #ad

9. BALLISTOL

#ad

Vícebarevné, Ballistol – profesionální pepřový sprej KO-JET – Obsah:, 50 ml

#ad
BALLISTOL #ad - Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem. Obsahuje plyn pod tlakem. Způsobuje podráždění. Zdraví škodlivý při požití.
ZnačkaBALLISTOL #ad
VýrobceBallistol #ad
Výška5.12
Délka14.17
Hmotnost0.13
Šířka12.4
Číslo dílu2077340
Modelka750207
ZárukaBez záruky výrobce

10. BALLISTOL

#ad

3 plechovky KO Fog pepřový sprej se sprejem 40 ml – obranný sprej, rodinné balení

#ad
BALLISTOL #ad - Působí silně, spolehlivě a rychle. Ko fog pepřový sprej 40 ml 11% OC mlhový sprej. Klever GmbH Ballistol! Dosah až 4 metry! s klipem na opasek! Značková kvalita - made in Germany od F. W. Okamžitý obranný účinek. Obranný sprej pro sebeobranu proti útočícím zvířatům.
ZnačkaBALLISTOL #ad
VýrobceBallistol #ad
Číslo dílu2445
Modelka2445
Záruka6 měsíců od data nákupu