Top 10 Thermostat-duscharmatur ‘precision Flow’ Chromfarben – Sprchové baterie

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Grohe

#ad

Bezpečnostní blokování při 38 °C, trvanlivý povrch, 34840000, GROHE Precision Flow – sprchová baterie s termostatem úspora vody, chrom

#ad
Grohe #ad - Vaše zákonná záruční práva zůstávají nedotčena. Naše technologie grohe turbostat zaručuje přesný a konstantní průtok vody s požadovanou teplotou. Součástí dodávky je sprchová baterie grohe precision flow bezpečnostní zámek při 38 °C, s S-přípojkami a kovovými rozetami, chrom, 34840000 a návod k obsluze český jazyk nelze zaručit.

Vynikající kvalita kombinovaná s technologií trvale udržitelné úspory vody. S integrovaným grohe turbostat vždy ta správná teplota. Záruka výrobce: 5 let. Umožňujeme vám vysoký komfort bez kompromisů. Optimalizujte svůj zážitek ze sprchování s termostatovou sprchovou baterií Grohe Precision Flow.

Záruční podmínky naleznete v části další technické informace. Užijte si plný zážitek ze sprchování a přesto šetřete vodu – s grohe eco joy snížíte spotřebu vody až o 50 %, aniž byste se museli vzdát výkonu. Díky integrovanému grohe ecoButton můžete stiskem tlačítka šetřit vodu.
ZnačkaGrohe #ad
VýrobceGROHE #ad
Výška3.94
Délka13.78
Hmotnost3.11
Šířka4.53
Číslo dílu34840000
Modelka34840000
ZárukaNo warranty.

2. Grohe

#ad

34842000, trvanlivý povrch, GROHE Precision Flow – sprchová baterie s termostatem úspora vody, bezpečnostní blokování při 38 °C, chrom

#ad
Grohe #ad - Naše technologie grohe turbostat zaručuje přesný a konstantní průtok vody s požadovanou teplotou. Respektujte prosím náš nástupný produkt: B0CN4MJSWM. Umožňujeme vám vysoký komfort bez kompromisů.

Užijte si plný zážitek ze sprchování a přesto šetřete vodu – s grohe eco joy snížíte spotřebu vody až o 50 %, aniž byste se museli vzdát výkonu. Zůstaňte vždy aktuální. Záruční podmínky naleznete v části další technické informace. Vaše zákonná záruční práva zůstávají nedotčena. Součástí dodávky je sprchová baterie grohe precision flow dn 15, chromová, se sprchovou soupravou 900mm, 34842000 a návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. S integrovaným grohe turbostat vždy ta správná teplota. Záruka výrobce: 5 let. Díky integrovanému grohe ecoButton můžete stiskem tlačítka šetřit vodu.
ZnačkaGrohe #ad
VýrobceGROHE #ad
Výška3.78
Délka36.61
Hmotnost5.29
Šířka5.71
Číslo dílu34842000
Modelka34842000

3. Grohe

#ad

GROHE Grohtherm 800 | Termostatická sprchová baterie s integrovaným uzavíráním smíšené vody u. Bezpečnostní zámek při 38 ° C | chrom | 34558000

#ad
Grohe #ad - Záruka výrobce: 5 let. Rozsah dodávky: sprchový termostat, upevňovací materiál, návod k použití. Vaše zákonná záruční práva zůstávají nedotčena.

Záruční podmínky najdete v části další technické informace. Ochrana proti příliš vysokým teplotám: SafeStop omezuje teplotu vody na 38 ° C. Grohe ecojoy: funkce úspory pro snížení spotřeby vody. Poznámka: pro použití s průtokovými ohřívači vody uzavřené ohřívače vody, termální lázní, zásobníky; Nepoužívat u otevřených ohřívačů vody tzv. U grohe ecojoy teče kohoutkem až o 50 procent méně vody - a to se 100 procentním výkonem. Nízkotlakých zařízení.
ZnačkaGrohe #ad
VýrobceGrohe #ad
Výška3.46
Délka15.28
Hmotnost2.49
Šířka5.04
Číslo dílu34558000
Modelka34558000
Záruka3.

4. GOTHERN

#ad

GOTHERN Termostatická sprchová baterie G31003 pro 1 funkci sprchový termostat s bezpečnostním tlačítkem 38 °C chrom

#ad
GOTHERN #ad - Spolehlivě bezpečné bezpečnostní tlačítko stop 38 °c zabraňuje opaření v důsledku náhodného chybného ovládání. I při náhlém výpadku přívodu studené vody se termostatická sprchová baterie od Gothern automaticky vypne, aby se zabránilo možnému opaření.

Vaše zvolená teplota vody zůstává během sprchování konstantní. Stabilní výkon jedinečná termostatická kartuše zajišťuje stabilní termostatickou funkci a jemné otáčení, i když se používá dlouhou dobu. Vysoce kvalitní náplň pro zapnutí/vypnutí nabízí životnost 300 000 cyklů. Snadná a rychlá údržba termostatická sprchová tyč gothern má speciálně vyvinutou strukturu.

Co obdržíte termostatická sprchová tyč gothern v chromu, nářadí na údržbu, S-šroubování, filtrační sítko, rozeta, návod český jazyk nelze zaručit. Konstantní teplota vody sprchová tyč gothern je vybavena vysoce kvalitní termostatickou kartuší rychle reaguje na kolísání přívodu vody. Snadno a rychle se čistí termostatická patrona a vyřeší problém s vápencem.
ZnačkaGOTHERN #ad
VýrobceGOTHERN #ad
Výška2.36
Délka11.81
Hmotnost4.45
Šířka3.15
Číslo díluG31003
ModelkaG31003

5. Grohe

#ad

GROHE Precision Feel – termostatická vanová baterie úspora vody, omezení teploty, S-přípojky, chrom, montáž na stěnu, 34788000

#ad
Grohe #ad - Vaše zákonná záruční práva zůstávají nedotčena. Užijte si plný zážitek ze sprchování a přesto šetřete vodu – s grohe eco joy snížíte spotřebu vody až o 50 %, aniž byste se museli vzdát výkonu.

S integrovaným grohe turbostat vždy ta správná teplota. Naše technologie grohe turbostat zaručuje přesný a konstantní průtok vody s požadovanou teplotou. Záruka výrobce: 5 let. Optimalizujte svůj zážitek ze sprchování s termostatovou vanovou baterií Grohe Precision Feel. Díky integrovanému grohe ecoButton můžete stiskem tlačítka šetřit vodu. Součástí dodávky je termostatická vanová baterie grohe precision feel úspora vody, chrom, montáž na stěnu, omezení teploty, S-přípojky, 34788000 a návod k obsluze český jazyk nelze zaručit.

Záruční podmínky naleznete v části další technické informace. Umožňujeme vám vysoký komfort bez kompromisů. Vynikající kvalita kombinovaná s technologií trvale udržitelné úspory vody.
ZnačkaGrohe #ad
VýrobceGROHE #ad
Výška3.15
Délka15.35
Hmotnost6.42
Šířka8.07
Číslo dílu34788000
Modelka34788000

6. Grohe

#ad

Chrom, 34805001, GROHE Precision Flow – sprchová armatura termostatu sada sprchové tyče, lepení nebo vrtání

#ad
Grohe #ad - Záruka výrobce: 5 let. Záruční podmínky naleznete v části další technické informace. Se sprchovou soupravou grohe precision Flow si můžete každý den užívat moderní sprchovou technologii.

Součástí dodávky je sprchová baterie grohe precision flow sada sprchových tyčí, lepení nebo vrtání, chrom, 34805001 a návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Díky technologii úspory vody Grohe se snižuje spotřeba vody a energie baterie. Horní držák je výškově nastavitelný, čímž lze při montáži použít již existující vyvrtané otvory. Vaše zákonná záruční práva zůstávají nedotčena.
ZnačkaGrohe #ad
VýrobceGROHE #ad
Výška38.98
Délka3.15
Šířka12.48
Číslo dílu34805001
Modelka34805001

7. Solepearl

#ad

Směšovací baterie pro sprchy, povrchová úprava, termostat s bezpečnostním zastavením 38 °C, velikost G 1/2, sprchový termostat, Solepearl Sprchová baterie s termostatem, chromovaná sprchová termostatická armatura

#ad
Solepearl #ad - Pokud se během používání setkáte s problémem, neváhejte nás kontaktovat, jsme vám kdykoli k dispozici! Naším cílem je vaše spokojenost! Tak si můžete v chladné zimě užívat příjemnou sprchu. Solepearl záruka - 5 let záruka a vrácení peněz do 30 dnů.

A je chromový povrch. Horký vstup je na levé a studené vstupy je na pravé straně, takže musíte pouze připojit potrubí studené vody a potrubí teplé vody k horké vodě. Nedělejte si starosti s náhlým chladem nebo horkou vodou. Kohoutek může odolat zmatnění a korozi při každodenním používání. Tak můžeme zajistit kvalitu a dlouhou životnost. Vysoká kvalita: tato kuchyňská armatura je vyrobena z robustní masivní mosazi.

Bezpečné a pohodlné – rozsah teplot výstupní vody: 20–50 °c, teplota bezpečnostního tlačítka: 38 °C. Inteligentní regulace teploty – ve srovnání s normální sprchou může náš sprchový termostat automaticky vyrovnat tlak studené a horké vody, aby teplota vody zůstala v krátké době stabilní, aniž by bylo nutné manuální nastavení. Snadná instalace – velikost vstupu: g 1/2", velikost výstupu: g 1/2", vhodné pro vaši koupelnu.
ZnačkaSolepearl #ad
VýrobceSolepearl #ad
Výška3.15
Délka12.6
Šířka6.69
Číslo díluSC-L601
ModelkaSC-L601

8. Gomyhom

#ad

Směšovač teplé a studené vody, mosazný ventil sprchové směšovací baterie s bezpečnostním tlačítkem 38 °C, konstantní rozsah regulace teploty 20 – 55 °C,, Gomyhom Sprchový termostat, sprchová armatura

#ad
Gomyhom #ad - Zabraňte popálení a podráždění studenou vodou. Se sprchovým termostatem se můžete rozloučit s opakovaným nastavením teploty vody a nastavit teplotu stisknutím tlačítka na konstantní úroveň pohodlí. Vhodné pro starší lidi, 2 s na ± 1 °c. Má dlouhou životnost a několikrát leštěný a pochromovaný.

Bezpečné a pohodlné: rozsah teploty vody ve sprše ohřívače vody: 20 – 50 °c, rychlý a stabilní výkon. Snadná instalace: termostat sprchového kohoutku lze jednoduše nainstalovat pomocí pokynů. Dbejte na instalaci otvoru pro horkou a studenou vodu. Inteligentní regulace teploty: ve srovnání s normálními sprchami může naše sprchová baterie automaticky vyrovnat poměr horké a studené vody, aby teplota vody zůstala stabilní po dlouhou dobu. Zabraňte náhlému vzniku chladu nebo tepla při sprchování, bezpečný, sprchový termostat může regulovat teplotu v rozmezí 0, teplota bezpečnostního tlačítka: 38 °C, děti a dospělé.

Snadné čištění: používejte mýdlo s měkkou houbou, abyste mohli snadno odstranit nečistoty z vanového kohoutku, vyčistit a pravidelně udržovat. Je odolný proti poškrábání, korozi a zčernání. Vysoce kvalitní materiál: sprchový kohout je z masivní mosazi. Naše výrobky jsou před opuštěním továrny 100% přísně testovány podle EN 1111.
ZnačkaGomyhom #ad
VýrobceGomyhom #ad

9. Grohe

#ad

GROHE Grohtherm 800 | Termostatická koupelnová baterie, včetně vývodu s myší a bezpečnostním zámkem při 38 ° C | chrom | 34567000

#ad
Grohe #ad - Ochrana před příliš horkými teplotami: SafeStop omezuje teplotu vody na 38 ° C. Záruka výrobce: 5 let. Záruční podmínky naleznete v části další technické informace.

Vaše zákonná záruční práva zůstávají nedotčena. Poznámka: pro použití s okamžitými ohřívači vody uzavřené ohřívače vody, termální lázně, akumulační nádrže; Nepoužívat pro otevřené ohřívače vody tzv. Turbostat zajišťuje, že voda dosáhne zvolené teploty bleskovou rychlostí a během celého procesu Spolehlivé držení. Rozsah dodávky: termostatický mixér, upevňovací materiál, návod k obsluze. Nízkotlaká zařízení.
ZnačkaGrohe #ad
VýrobceGrohe #ad
Výška4.49
Délka13.54
Hmotnost3.92
Šířka7.28
Číslo dílu34567000
Modelka34567000
ZárukaGrohe 34567000 - grohtherm 800 termostato para baño y ducha, control de temperatura, inversor automático.

10. Grohe

#ad

Montáž na stěnu chrom, 34594000, GROHE Precision Start termostatická baterie DN 15

#ad
Grohe #ad - Upozornění: pro použití s průtokovým ohřívačem uzavřený ohřívač vody, teploměmi, skladování; není určeno pro použití s otevřenými ohřívači vody tzv. Záruka výrobce: 5 let při prodeji a dodání prostřednictvím amazonu. Tlakový myčka pro profesionály. Při prodeji a dodání zprostředkované třetí osobou platí podmínky příslušného prodejce. Robustní s dlouhou životností. Nízkotlaká zařízení. Rozsah dodávky: Mytí.
ZnačkaGrohe #ad
VýrobceGrohe #ad
Výška15.35
Délka8.07
Šířka4.72
Číslo dílu34594000
Modelka34594000
ZárukaGrohe 34594000 - precision grifo termostático, ecobutton, ecojoy, starlight, turbostat, safestop.