Top 10 Streusalz Eimer 10kg – Rozmrazovače a rozpouštěče sněhu

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Hamann Mercatus GmbH

#ad

3 x 25 kg stelivo Auftau soli solná Tausalz Steinsaltz PVC pytel – Dlouhodobý účinek při Dickeren ledu & sněhu vrstvy

#ad
Hamann Mercatus GmbH #ad - Vysoký podíl tauwirksamer látky, Nacl obsah přes 98, 2%. Velikost zrna: 0 – 5 mm. Optimální zrna spektrum: zatímco jemné kirstalle zajišťují okamžitě Einsetzende Tau účinek, zaručují hrubší krystaly požadovanou dlouhodobým účinkem při dickeren ledu a sněhu vrstvy. Německý kamenná sůl. Odpovídá tl stelivo 2003.
ZnačkaHamann Mercatus GmbH #ad
VýrobceHamann Mercatus GmbH #ad
Hmotnost75

2. Schicker Mineral

#ad

Salzfrei, reines Naturprodukt für Winterdienst, Schicker Mineral Umweltfreundlicher Streusplitt in plastikfreier Verpackung, 15 kg Diabas Winterstreugut

#ad
Schicker Mineral #ad - 2-5 mm körnung: ideal bei Schnee und Eis. Kostenlose, schnelle Lieferung deutschlandweit. Verpackung komplett aus nachwachsenden Rohstoffen – kein Plastikmüll! Umweltfreundlich: keine Belastung für Mensch, Tier und Natur. Geprüfter streusplitt: erfüllt die Norm H BeStreu vormals TL Streu 2003.
ZnačkaSchicker Mineral #ad
VýrobceSchicker Mineral #ad
Hmotnost15

3. Natureflix

#ad

Rozmrazovací sůl nebo posypová sůl 10 kg je perfektní sněhová slánka – chraňte své nejmilejší! Náš zimní posypový prostředek zajišťuje vaše cesty v zimě | posypový materiál z 98 % Nacl | Natureflix

#ad
Natureflix #ad - Ekologický prostředek – náš neomezeně odolný zimní sypaný materiál s vysokou čistotou z 98 % NaCl, směsi jemných a hrubých solných krystalů, je ekologicky odbouratelný a proto je také ideální pro zimní služby. Pozor u domácích zvířat, protože sůl může být škodlivá pro vaše tlapky.

Ešení s růžovou solí – vyhněte se neustálému odhazování sněhu s naší zimní solí, která je obohacena o Antiback, abyste zabránili hromadění soli v recyklovatelném obalu. Upozornění – zimní sůl může napadnout přírodní kameny, vozidla, cihlové a betonové konstrukce; opatrné použití u silniční slánky nebo alternativy. Návod k odsazení – naši kamennou sůl posypte rovnoměrně při teplotě do -10 °c na povrch, který byl z velké části zbaven sněhu.

Mnohostranně použitelný – kdo chce manipulovat s velkou posypovou solí nebo pytle s těžkou posypovou solí o hmotnosti 25 kg, pokud máte na výběr pytle o hmotnosti 10 kg a 20 kg bez zápachu, které lze prakticky všude uložit. Tak bude odklízení sněhu a ledu velmi snadné. To odpovídá asi 2–6 čajovým lžičkám soli na metr čtvereční.
ZnačkaNatureflix #ad
VýrobceNatureflix #ad
Číslo díluAS10kg
ModelkaAS10kg

4. Hamann Mercatus GmbH

#ad

Hamann Mercatus GmbH 25 kg posypová sůl rozmrazovací sůl s dlouhodobým účinkem u silnějších vrstev ledu a sněhu

#ad
Hamann Mercatus GmbH #ad - Tato posypová sůl není díky své zbytkové vlhkosti vhodná pro sypací vozíky. Zrnitost: 0-5 mm. Obsah nacl více než 98, 2 %. Odpovídá stelivu TL 2003. Vhodné výhradně pro ruční rozptyl.
ZnačkaHamann Mercatus GmbH #ad
VýrobceHamann Mercatus GmbH #ad
Hmotnost55.12

5. Nordsalz

#ad

Posypová sůl | rozmrazovací sůl | Nordsalz | pytel 25 kg | pro profesionální zimní údržbu | sypký materiál | ihned k dispozici

#ad
Nordsalz #ad - Balení a doprava v extra kartonáž. Dlouhé skladování. Stelivo sůl 25 kg sáček. Snadno Streubar.
ZnačkaNordsalz #ad
Hmotnost55.12

6. A&G-heute

#ad

Posypová sůl DE-Icing rozmrazovací sůl 25 kg pytel

#ad
A&G-heute #ad - Jižní sůl. Vhodné pro posypové vozíky, posypové vozíky a podobné. Nejlepší kvalita. Jemná sůl, vysoce koncentrovaná. Efektivní a rychlý proces rozmrazování.
ZnačkaA&G-heute #ad
VýrobceA&G-heute #ad
Výška4.72
Délka19.69
Hmotnost55.12
Šířka11.81
Číslo díluSalz

7. Schicker Mineral

#ad

Ekologický rozptyl z diabasových kamenů, čistý přírodní produkt, 25 kg zimního posypu, různé zrnitosti: jemný/hrubý/střední diabas rozptyl diaby, bez soli, 1-3 mm, velmi robustní

#ad
Schicker Mineral #ad - Tvrdý diabas – kámen: ani při velkém zatížení se nerozpadá, dobře se hodí pro dvůr, cesty a silnice. Vyberte si z různých zrnitostí podle místa použití a situace na sněhu. Testovaný rozparek: splňuje normu H Bestele dříve TL stelivo 2003. Ekologické: žádné zatížení pro člověka, zvířata nebo přírodu. Rychlé dodání 25 kg rozstřikovače posypu, přímo k vašim domovním dveřím.
ZnačkaSchicker Mineral #ad
VýrobceSteinlando GmbH & Co. KG #ad
Hmotnost25

8. SALPINA natürlich kraftvoll

#ad

1 x Salpina rozmrazovací sůl 20 kg v pytli | vysoce účinná a rychle působící posypová sůl | k rozmrazování sněhu a ledu | nejčistší solí na vaření 99,6% NaCl | 100% biologicky odbouratelná

#ad
SALPINA natürlich kraftvoll #ad - Rozmrazovací sůl salpina je jednoduše rozmrazitelná, chodnících, kompletně použitelná a perfektně se hodí k rozmrazování sněhu a ledu na silnicích, vjezdech do domu a parkovišti.

Samozřejmě odpovídá normě en 16811-1: 2016 pro zimní servisní vybavení a odmrazovací prostředky. Náš 20kg pytel salpina je vyroben s nejvyšším podílem recyklace. Naše značka pro domácí soli byla vyvinuta s jasným zaměřením na nejnáročnější požadavky na moderní, udržitelné výrobky soli pro domácnost. Rozmrazovací sůl salpina se skládá z nejčistší rakouské varné soli a nepotřebuje žádné chemické přísady – stačí síla přírody.

Naše posypová sůl působí přirozeně extrémně rychle a silně proti hladkému ledu díky vysokému stupni čistoty 99, 6 % NaCl. Sůl salinen austria ag se vyrábí z hor Salzkammergutes ekologicky a udržitelně.
ZnačkaSALPINA natürlich kraftvoll #ad
VýrobceSALINEN AUSTRIA AG #ad

9. SWS

#ad

Kamenná rozmrazovací sůl, posypová sůl, do domu., taussoli v 25 kg PE sáčku

#ad
SWS #ad - S touto rozmrazovací solí bez problémů díky ledu a sněhu. Pro bezpečnost. Zrnitost třídy m, suchá pro rychlou účinnost a dlouho skladovatelná, výrobek odpovídá normě DIN EN 16811-1. S rozmrazovací solí bez problémů díky ledu a sněhu. Velmi dobrá kvalita a hospodárné využití ve veřejném, soukromém a komerčním sektoru. Pro trasy bez sněhu a ledu, silnice, parkoviště, chodníky atd. Vysoce kvalitní a čistá rozmrazovací sůl bez přísad.
ZnačkaSWS #ad
VýrobceSüdwestdeutsche Salzwerke #ad

10. Oppenhäuser

#ad

Oppenhäuser Posypová sůl proti zimní hladkosti a sněhu – 25 kg 5 x 5 kg sáček

#ad
Oppenhäuser #ad - 5 x 5 kg pytle v jednom balení. V šikovných 5kg pytlích. Sporná nabídka. Blesková zásilka z Německa. Rozmrazovací sůl, sněhu, hladkému ledu, posypový prostředek, silniční sůl proti hladkosti, vyhlazení počasí.
ZnačkaOppenhäuser #ad
Číslo dílu6420410