Top 10 Sandkasten mit Abdeckung 200×200 – Pískoviště

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. KRONLY

#ad

Odolná proti roztržení, pískovišťová fólie, šetrná k životnímu prostředí, pískoviště, Rouno na pískoviště 2 x 2 m Rouno proti plevelu pro děti, vodopropustná

#ad
KRONLY #ad - Vliesovou textilii můžete bez problémů přistřihnout nůžkami. Naše výrobky z netkané textilie proti pleveli najdete pod značkou. Jsme německá firma.

Naše podložka na pískoviště propouští vodu, odolná proti roztržení a povětrnostním vlivům. Kronly. Perfektní podložka na pískoviště: chraňte pískoviště svých dětí naším ekologickým podlahovým rounem proti růstu plevele a popínavým zvířatům ze země. Rozsah dodávky: pískoviště odolné proti roztržení ve velikosti 2 x 2 m. Snadné zpracování: vložte odtok plevele do pískoviště a následně jednoduše naplňte hrací písek. Dešťová voda může bez problémů odtékat a rouno nabízí bezpečnou ochranu proti plevelu. Materiál 100% polypropylen s gramáží 100 g/m².
ZnačkaKRONLY #ad
VýrobceKRONLY #ad
Výška0.04
Délka78.74
Šířka78.74

2. Step2

#ad

Step2 Naturally Playful Sandkasten mit Deckel | Kunststoff Sand Kasten mit Abdeckung für Kinder.

#ad
Step2 #ad - Damit ist die sandbox nicht nur besonders stark und witterungsbeständig, sondern auch wartungsarm. Sandstein sandkasten. Dank der sandstein farbe und der outdoor-texturen passt unser sandkasten naturally playful garantiert in jeden Garten! Und auch Ihre Kinder werden sich in die Sandbox verlieben.

Lieferumfang: der sandkasten wird mit deckel geliefert. Step2 produkte sind innovativ und bieten jahrelangen Spielspaß! Die sandbox wird komplett montiert geliefert. So ist der spielsand immer vor Laub, Dreck und Haustieren geschützt. Step2: step2 entwirft und produziert tolle und lehrreiche produkte für kinder im alter von 9 Monaten bis 10 Jahren. Der sandkasten ist belastbar mit 91 kilo Sand. Für drinnen und draußen, zum Spielen und Lernen.

Der sandkasten ist geeignet für Kinder ab 1 Jahr. Hier können sie sich beim graben und bauen austoben! Nach dem Bauen und Buddeln können sich Ihre Kleinen auf die „Ecksteine“ setzen und es sich gemütlich machen. Abmessungen lxbxh: der naturally playful sandkasten ist 81 x 112 x 39 cm und wiegt 9. 4 kilo. Ihre kinder können direkt spielen! Die Sandbox wird ohne Spielsand geliefert. Zum sortiment gehören unter anderem Wasserspieltische, Spielküchen und Spielgeräte.
ZnačkaStep2 #ad
VýrobceStep2 #ad
Výška15.5
Délka32
Hmotnost20
Šířka44
Číslo dílu7220KR
Modelka7220KR

3. GardenGloss

#ad

GardenGloss® Rouno proti pleveli 4m² pro pískoviště 150 g/m², pískoviště, extra silné 2 m × 2 m – pískoviště extrémně odolné proti roztržení a propouštějící vodu – zahradní rouno pro děti

#ad
GardenGloss #ad - Bez kdyby a jinak! Vliesová textilie je vyrobena z extra silných vláken a má nadprůměrnou plošnou hmotnost 150 g/m². Nezávadnost škodlivých látek byla testována a potvrzena nezávislým zkušebním institutem.

V produktu se nenacházejí žádná změkčovadla nebo jiné potenciálně škodlivé chemické látky. Díky extra pevné látkové struktuře netkané textilie jej lze výborně přistřihnout nůžkami. Extra silná struktura látky nepropouští světlo a zabraňuje tak růstu plevele pod ní. Pokud nebudete s flísem 100, 0% spokojeni, můžete jej do 30 dnů bez komentáře zaslat zpět a dostanete zpět své peníze.
ZnačkaGardenGloss #ad
VýrobceGardenGloss #ad
Výška0.04
Délka78.74
Hmotnost1.32
Šířka78.74

4. VANSHEIM

#ad

Pískoviště, vodotěsná, VANSHEIM Plachta na pískoviště, krycí plachta proti dešti, prachotěsná, krycí plachta na pískoviště, zakrytí pískoviště, dětský bazén, 185 × 185 × 20 cm

#ad
VANSHEIM #ad - Ochranný obal na pískoviště se kromě toho dodává s úložnou taškou, do které jej lze při nepoužívání snadno uložit. Na obou stranách krytu pískoviště jsou všité výstražné proužky, aby lépe seděly na pískovišti a zabránilo tomu, které varují před zakopnutím na pískoviště. Změřte prosím před objednáním délku, hmyzem a dešťovou vodou.

Velikost krycí plachty na zakrytí pískoviště 185 x 185 x 20 cm. Lepší odolnost proti povětrnostním vlivům a roztržení pouzdro pískoviště má dvojité švy, aby se zlepšila pevnost a roztržení. Snadné čištění a skladování kryt na pískoviště s logem a štítkem na mytí je uveden materiál a pokyny k čištění. 420d oxford tkanina vodotěsná proti roztržení kryty na pískoviště jsou vyrobeny z těžkého materiálu oxford se silnou vrstvou pu, která je vodotěsná, odolná proti povětrnostním vlivům, protože je odolný, odolný vůči teplu a roztržení, prachotěsná, UV odolná a odolná proti roztržení.

Pu je lepší než pvc, měkčí a pohodlnější. Speciální design pro lepší padnutí kryt na pískoviště má na obou stranách elastické pásky a stahovací šňůrky, aby děti odfoukly pískoviště před větrem. Je vhodný pro dětské pískoviště, šířku a výšku vašeho pískoviště, že kryt pískoviště správně sedí. Kryt na pískoviště chrání vaše pískoviště v čistotě a suchu před ptáky/kočkami, pavučinami, aby bylo zajištěno, prachem, pískoviště, dětský bazén, brouzdaliště a zahradní nábytek.
ZnačkaVANSHEIM #ad
VýrobceVANSHEIM #ad
Výška0.39
Délka0.39
Šířka0.39

5. PERFETSELL

#ad

černá, PERFETSELL Kryty na pískoviště 120 cm * 120 cm vodotěsné pískoviště kryt oxfordská látka, krycí plachta na pískoviště se stahovací šňůrkou na písk

#ad
PERFETSELL #ad - Design stahovací šňůrky: díky šňůrce včetně stahovací šňůry lze ochranné pouzdro pěkně utáhnout. Snadné složení: kryt lze dobře složit a uložit do pouzdra. 2"* 49. Velmi rozšířené jako zakrytí pískoviště a zakrytí zahradního bazénu.

Velikost krytu: 125cm*125cm 49. Vodotěsný a robustní: tento kryt na pískoviště je z nepromokavé látky Oxford s vynikající odolností proti prachu a vodě, nemá žádný chemický zápach, lze jej používat dlouho. Rka je navržena tak, aby pískoviště pevně zakryla. Vhodné pro pískoviště 120 cm × 120 cm.

Před nákupem prosím potvrďte velikost. Super snadné čištění a sušení. Užitečné: kryt na pískoviště chrání písek a hračku před znečištěním před deštěm, prachem. Jednoduše otřete vlhkým hadříkem. Tento kryt na pískoviště se perfektně hodí pro čtvercové kryty a hodí se velmi dobře pro nábytek v interiéru i exteriéru.
ZnačkaPERFETSELL #ad
VýrobcePERFETSELL #ad
Výška3.1
Délka18.6
Hmotnost0.49
Šířka18.6
Číslo díluSamcorn-dadaq28
ModelkaSamcorn-dadaq28

6. Ferocity

#ad

Kryt, všechny velikosti, hrací bedna, vodoodpudivý, ochranný obal na pískové hřiště, černý, větruodolný ochranný obal, výroba na míru, Ferocity Kryt na pískoviště na míru, prodyšný pro pískoviště

#ad
Ferocity #ad - Perfektní velikost. Vyrobíme pro vás obdélníkový kryt na míru. Před nákupem prosím změřte svou pískovišti pro optimální tvar. Výrobek není ve švech vodotěsný. Materiál. Kryt na pískoviště je skládací, má nízkou hmotnost a snadno se skladuje.

Náš kryt je dole uzavíratelný stahovacím páskem, takže kryt lze jednoduše připevnit na pískoviště, aby se zabránilo sklouznutí. Bezpečné při každém počasí. Kryt na pískoviště ferocity je vyroben z ortalionovÉ látky s polyuretanovou vrstvou, díky čemuž je vodoodpudivý a současně prodyšný. Vysoce kvalitní ortalionovÁ látka s polyuretanovou vrstvou ze 100% polyesteru.

Doporučujeme vám vytvořit mírný sklon tak, aby voda mohla odtékat z krytu a nevznikly žádné louže. Pozor. Kryt je vhodný pro pískoviště s obdélníkovou základní plochou. Zvýšená odolnost proti uv záření zajišťuje dlouhou životnost krytu pískoviště. Pu vrstva. Mohou se vyskytnout možné malé tolerance v rozsahu +/- 3 cm – podle běžných průmyslových norem.
ZnačkaFerocity #ad
VýrobceFerocity #ad
Výška11.81
Délka11.81
Šířka11.81
Číslo díluPOK-MEB-005
ModelkaSANDBOX

7. Outsunny

#ad

Outsunny Pískoviště s krytem 8hranná pískoviště z masivního dřeva design bez podlahy pro děti 3-8 let přírodní + modrá 139,5 x 139,5 x 21,5 cm

#ad
Outsunny #ad - Solidní konstrukce: robustní rám z jedlového dřeva je odolný proti povětrnostním vlivům a může bez námahy stát venku po celý rok, aniž by došlo k poškození vlivem vlhkosti nebo silného slunečního záření.

Snadná údržba: ochrana před znečištěním vlivem počasí a zvířat zajišťuje robustní kryt z umělé tkaniny. Pod pískovištěm zajišťuje vrstva látky optimální odvádění vody a větrání písku. Iroký okraj: Široký okraj slouží jako pohodlné sezení a praktická odkládací plocha na hračky nebo láhve na pití. Nosnost: 50 kg. Montáž je nutná. Vhodné pro děti od 3 do 8 let. Daje o výrobku: celkové rozměry: 139, 5 l x 139, 5 š x 21, 5 v cm. Pro více dětí: toto pískoviště se ideálně hodí do většiny zahrad a na terase a díky velkorysé hrací ploše nabízí dostatek místa pro více dětí.
ZnačkaOutsunny #ad
VýrobceMH Handel GmbH #ad
Výška8.46
Délka54.92
Hmotnost16.53
Šířka54.92
Číslo díluDE343-049ND0431
Modelka343-049ND

8. QUICK STAR

#ad

QUICK STAR Ochranný obal na pískoviště 150 x 150 cm

#ad
QUICK STAR #ad - Se stahovací šňůrkou a zapečetěnými švy. Robustní kvalita / odolná proti povětrnostním vlivům, chrání před znečištěním v pískovišti a před nežádoucími zvířecími trus. Barva: šedá. Rozměry: 150 x 150 cm. Materiál: polyester 260 g/m² s PVC vrstvou.
ZnačkaQUICK STAR #ad
VýrobceQuick-Star GmbH #ad
Výška3.94
Délka59.06
Hmotnost1.1
Šířka59.06

9. SunWood

#ad

Prémiové pískoviště s krytem lavic, plachta, SunWood Pískoviště 100 × 100 cm, pískoviště, impregnované, víko, borovice, impregnované amber, pískoviště, dřevo

#ad
SunWood #ad - Předvrtané otvory, díky předvrtaným otvorům je montáž velmi jednoduchá a rychlá, nejsou nutné žádné speciální přístroje nebo dovednosti. Upozornění: nikdy nenechávejte děti v pískovišti bez dozoru! Sada obsahuje: skládací pískoviště s lavicemi, ochrannou plachtu, hoblovaná a leštěná, izolační agrotextil a návod k použití montáž: pro vlastní sestavení podle návodu k použití Suchá prkna perfektně zpracovaná, stejně jako zaoblené hrany s předvrtanými otvory pro usnadnění montáže pískoviště.

Certifikováno fsc, že jsme certifikováni fsc. Potřebujete pouze akumulátorový šroubovák, šroubovák nebo šroubovák. Modrá ochranná plachta pro lepší ochranu pískoviště před povětrnostními vlivy, zejména deštěm, ale také sluncem a větrem. Výhody černé netkané textilie – izolace pískoviště od země; písek se nemíchá se zemí pod pískovištěm.

Po nákupu obdržíte video návod k montáži. Aby však bylo možné pískoviště používat po mnoho let, mělo by být systematicky ošetřováno a konzervováno certifikovanými produkty na ochranu dřevěných povrchů. Dřevo použité pro výrobu pískoviště je cca 13 % sušené. Zabraňuje průniku plevelů a rostlin; snižuje možnost, že se písek v pískovišti nemísí se zemí a izoluje ji od červů a plevelů, že červi proniknou do písku. Erná agrotextilie pro lepší izolaci se zemí, které mohou proniknout zespodu.
ZnačkaSunWood #ad
VýrobceIzotonia #ad
Výška7.87
Délka39.37
Šířka39.37

10. Xabian

#ad

Xabian Rouno na pískoviště 2 m x 2 m černé 80 g/m² I ochranné rouno pro pískoviště proti pleveli I ideální jako pískoviště a podklad proti pleveli a smíchání s podkladem

#ad
Xabian #ad - Snadné zpracování – pískoviště proti plevelům lze zcela snadno přistřihnout běžnými nůžkami a hodí se tak individuálně jako netkaná textilie proti plevelu pro každou pískoviště. Díky tomu zůstane fólie proti plevelu dlouho zachována a pískoviště je to herní ráj.

Propustná pro vodu – naše plachta na pískoviště je koncipována tak, aby dešťová voda bez problémů odtékala. Robustní a dlouhá životnost – pískoviště dodáváme s pevnou gramáží 80 gramů na m². Zcela bez rizika! Sídlo společnosti v Německu. Jednoduše před montáží pískoviště plachtu položte a plevel nemá žádnou šanci.

Tak trvale zabráníte hromadění vody v pískovišti. 30 dní na vrácení zboží – nejste 100% spokojeni s naší plachtou? pak pošlete Geo vliesovou textilii zdarma zpět a dostanete zpět své peníze. Perfektní podložka – pískoviště xabian je perfektní plachta na dno pro všechny pískoviště bez vlastní půdy. To je silnější než většina ostatních plachet na pískoviště.
ZnačkaXabian #ad
VýrobceXabian #ad
Číslo dílu4110
Modelka4110