Top 10 Pki Card Reader – Externí čtečky paměťových karet

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Transcend

#ad

Transcend USB 3.0 / 3.1 Gen 1 multifunkční čtečka karet TS-RDF5K, černá

#ad
Transcend #ad - Přenášejte obrázky s vysokým rozlišením a videozáznamy rychleji a efektivněji na váš počítač. Multifunkční čtečka karet se slotem na SD karty, slotem microSD karty a USB konektorem. Zasuňte přímo do usb portu na každém počítači nebo notebooku. Usb 3. 1 gen 1 rozhraní. Stáhněte si software RecoveRx pro obnovu z Transcend's Homepage.
ZnačkaTranscend #ad
VýrobceTranscend #ad
Výška0.94
Délka2.2
Hmotnost0.04
Šířka0.35
Číslo díluTS-RDF5K
ModelkaTS-RDF5K
Záruka2 roky zákonem

2. CHERRY

#ad

CHERRY SmartTerminal ST-1144UB USB čtečka karet světle šedá

#ad
CHERRY #ad - Provedení: externí. Poznámky lze integrovat pod MAC a LINUX. Karty: SmartCard. Připojení: 1x usb-A 2. 0 .
ZnačkaCHERRY #ad
VýrobceCherry #ad
Výška2.17
Délka2.95
Hmotnost0.33
Šířka2.01
Číslo díluST-1144UB
ModelkaST-1144UB
ZárukaOmezená záruka 2 roky

3. Beikell

#ad

USB 3.0 čtečka karet, Beikell Highspeed čtečka karet, podporuje SD/Micro SD/TF/SDHC/SDXC/MMC, kompatibilní s Windows/Mac/OS atd.

#ad
Beikell #ad - Koncipováno pro rychlé čtení a zápis: beikell usb 3. 0 čtečka karet činí rychlou rychlost čtení a přenos dat 5 Gbps. Plug &play, lze připojit přímo k usb portu vašeho tabletu nebo počítače, není potřeba žádný ovladač.

A také zpětně kompatibilní s USB 2. 01. 1. Velká kompatibilita: vhodné pro přenos dat obrázků s vysokým rozlišením a videozáznamu z paměťových karet do vašeho počítače podporuje Windows XP, Windows 8. 1, windows 7, windows 8, Windows 10 atd. Podporované formáty multimediálních karet: může číst a zapisovat z nových formátů paměťových karet jako SD/Micro SD/MMC/SDHC/SDXC/CF/T-flash karty a jiné typy paměťových karet.

Kapesní formát s řetízkem: s délkou pouhých 60 mm a řetízkem proti ztrátě je čtečka karet velmi pohodlná na nošení a používání. Spolehlivá vestavěná čipová sada zároveň zajišťuje bezpečný a stabilní přenos dat a zabraňuje přepětí a přepětí. Transparentní ochranný kryt: kryt účinně chrání usB A konektor před postříkáním a pádem a zabraňuje ucpání konektoru prachem.
ZnačkaBeikell #ad
VýrobceBeikell #ad
Výška0.39
Délka2.36
Šířka0.67
Číslo díluVCR-740
ModelkaVCR-740

4. UGREEN

#ad

SDHC, Micro SDXC, RS-MMC, UGREEN USB 3.0 čtečka karet SD Card Reader Micro SD čtečka karet sd karta USB adaptér pro SDXC, TF, MMC, Micro SDHC karta černá, Micro SD

#ad
UGREEN #ad - Zabudovaná ochrana proti přepětí, přepětí a zkratu zajišťují vaše kvalitní paměťové karty a USB zařízení. Společně lze rozpoznat: sd, sDHC, Micro SDHC a MiniSD karty. Vestavěná bezpečnostní ochrana: Čtečka karet usb 3.

0 je napájena proudem přes usb port a nepotřebuje žádný další zdroj energie. Všechny karty jsou načteny současně: na rozdíl od jiných čteček karet může čtečka SD karet číst více karet současně. Zpětně kompatibilní s USB 2. 0 / 8 / 1. 1. Ultra rychlý přenos: Čtečka karet nabízí spolehlivé rychlosti přenosu dat až s 5 Gbps a podporuje kapacitu až 2 TB. Jednoduchý a praktický design: čtečka sd karet je vybavena kabelem o délce 15 cm, malý design konektoru nezabraňuje tomu, který nabízí větší volnost pohybu, aby ostatní přípojky přístroje správně fungovaly.

Velká množství dat lze do zařízení rychle přenášet během několika sekund. Lepší kompatibilita: není nutný žádný ovladač a podporuje pro windows 11/10 / 7, rs-mmc, mmc, sdxc, micro sd, mac os, linux.
ZnačkaUGREEN #ad
VýrobceUgreen Group Limited #ad
Výška4.02
Délka1.26
Hmotnost0.03
Šířka4.09
Číslo dílu20250
Modelka20250
Záruka2 roky výrobce

5. Identiv

#ad

Reader, TX Systems USB čtečka karet Smart Card

#ad
Identiv #ad - Ergonomický a nákladově efektivní design; software a funkčnost kompatibilní s řadou Čteček SCM SCR33x; aktualizace firmwaru SCR3310 Certifikace emv level 1; kompatibilní s důležitými chytrými kartami a relevantními průmyslovými standardy.

Bezešvá integrace – se identicky specifickými chytrými telefony se stanete jednoduchým, kompletní podporou všech důležitých kontaktních karet a technologií v jednoduchém čtecím zařízení. Ultra kompaktní a robustní design má proudnicový tvar pro mobilní provoz, bezpečnost a spolehlivost. Rychle a pohodlně – zkraťte dobu transakce pomocí čtečky, což činí z této čtenáře nejlepší volbou pro pohodlí, která je optimalizována pro rychlost.

Univerzální kompatibilita – funguje s prakticky všemi kontaktními čipovými kartami a operačními systémy, včetně Windows, Macos, Linux a Android. Plně konformní – odpovídá všem důležitým průmyslovým standardům, včetně iso/iec 7816, USB Ccid, PC/SC a Microsoft Whql. Také jako verze Emv 2011 4. 3 level 1 a gsa Fips 201.
ZnačkaIdentiv #ad
VýrobceTX Systems #ad
Výška6
Délka4.7
Hmotnost0.02
Šířka2.1
Číslo díluSCR3310
ModelkaSCR3310
Záruka1

6. UGREEN

#ad

UGREEN USB 3.0 104MB/S čtečka karet 4 v 1 čtečka karet pro TF/MS Card Reader s paralelním přístupem ke 4 slotům USB čtecímu adaptéru pro SD, Micro SDHC, MS atd, CF, Micro SD, SDXC, Micro SDXC

#ad
UGREEN #ad - Led displej světelný design: pomocí tohoto svítidla lze zřetelně zobrazit provozní stav této čtečky karet USB A. Dostatečná délka kabelu: díky 50 cm dlouhému kabelu čtečka karet usb 3. 0 nenarušuje používání sousedního usb portu na pc nebo notebooku a nabízí také větší prostor pro čtečku karet USB A.

Přímo přes usb port probíhá napájení. Modré světlo ukazuje, že čtečka karet funguje správně. Výkonná čtečka karet usb 3. 0: Čtečka karet je vybavena usb 3. 0 čipovou sadou rychlostí až 5 gbps, 10krát rychlejší než běžné usb 2. 0 Zpětně kompatibilní s USB 2. 0 a usb 1. 1. Tečka karet 4 v 1: čtečka karet 4 v 1 může navštívit mnoho různých flash médií, micro sd, sdxc, Micro SDXC, compact Flash, ms, sdhc, micro sdhc, jako jsou sd, MS PRO a UHS-I s kapacitou až 2 TB.

Plug & play: v operačních systémech windows xp/vista/11/10/8/8. 1/7, mac os a linux. Fotografie a videozáznamy s vysokým rozlišením lze během sekundy uložit na PC nebo notebook. Navíc pomocí této čtečky paměťových karet může váš počítač nebo notebook načíst a zapisovat 4 sloty pro karty současně, což vám může přinést efektivnější přenos dat a přitom ušetřit více čekání.
ZnačkaUGREEN #ad
VýrobceUgreen Group Limited #ad
Výška0.59
Délka2.68
Hmotnost0.18
Šířka2.17
Číslo dílu30333
Modelka30333

7. Transcend

#ad

Transcend USB 3.0 / 3.1 Gen 1 multifunkční čtečka karet TS-RDF5W, bílá

#ad
Transcend #ad - Stažení softwaru pro obnovu RecoveRx z Transcend's Homepage. Multifunkční čtečka karet se slotem na sd karty, slotem na kartu microSD a USB konektorem. Usb 3. 1 gen 1 rozhraní. Zasuňte přímo do usb portu na každém stole nebo notebooku. Přenášejte obrázky a videozáznamy ve vysokém rozlišení rychleji a efektivněji na váš počítač. Provozní teplota: 0 °C až 70 °C.
ZnačkaTranscend #ad
VýrobceTRANSCEND #ad
Výška0.4
Délka2.2
Hmotnost0.04
Šířka0.9
Číslo díluTS-RDF5W
ModelkaTS-RDF5W
Záruka1

8. uni

#ad

USB 3.0 adaptér na karty pro SD/Micro SD/TF/SDHC/SDXC/MMC, uni USB 3.0 čtečka karet 2 v 1 SD čtečka karet čtečka karet z hliníkového obalu a nylonového kabelu, kompatibilní s Windows/Mac/OS atd.

#ad
uni #ad - Uni-design – promyšlený a praktický s 16cm propojovacím kabelem nemá čtečka karet usb 3. 0 žádný vliv na použití přilehlého usb portu na notebooku. Na rozdíl od jiných jednoportových čteček karet může čtečka karet uni SD číst a zapisovat 2 sloty na karty současně, čímž šetří čas a zlepšuje efektivitu.

Zabudovaný pružinový mechanismus usnadňuje vložení a vyjmutí karty. Ušetřete více času při práci nebo na cestách. 2 v 1 -- zcela přátelský plug and play, není nutný žádný software ani ovladače. Přenos hd videa trvá jen několik sekund. Usb 3. 0 – ultra rychlý uni usb 3. 0 čtečka karet má inteligentní čip, který dokáže dosáhnout rychlosti až 5 gpbs.

10krát rychlejší než USB 2. 0 Uni dělá vše jednodušší a lepší. Tení flash karet, sd/micro sd/tf/sdhc/sdxc/mmc na macboocích, pc, chytrých televizích a dalších zařízeních USB A. Oba mohou efektivně prodloužit životnost výrobku. Pokud máte dotazy, spolehlivou kvalitu, můžete se obrátit na náš zákaznický servis.
Značkauni #ad
Výrobceuni #ad
Číslo díluUSUNIASD02
ModelkaUSUNIASD02
ZárukaZáruka 18 měsíců

9. Anker

#ad

Pro SDXC, Micro SD, MMC, Anker Čtečka paměťových karet USB-C a USB-3.0-SD, RS-MMC, PowerExpand+ 2 v 1 čtečka paměťových karet s duálními konektory, SDHC, Micro SDHC kartu a karty UHS-I, SD, Micro SDXC

#ad
Anker #ad - Přenos souborů během několika sekund: přístup ke svým fotografiím a videím rychlostí až 104 MBps. Dvě přihrádky na karty: obsahuje slot na sd i microSD kartu, takže můžete své soubory snadno přenášet, kopírovat nebo ukládat.

Duální spojení: nezáleží na tom, zda jej připojíte k notebooku nebo telefonu, máme USB A konektor na jedné straně a USB-C konektor na druhé straně. Ne v německém jazyce. Rozsah dodávky: powerexpand 2 v 1 sd 3. 0 čtečka karet, uvítací návod český jazyk nelze zaručit. Ultra kompaktní: Štíhlý design umožňuje připojení k vašemu notebooku bez omezení okolních přípojek.
ZnačkaAnker #ad
VýrobceAnker #ad
Výška0.45
Délka3.09
Hmotnost0.06
Šířka0.76
Číslo díluA8326
ModelkaA8326

10. Identiv

#ad

Bílá, Identiv Utrust Smart fold SCR3500

#ad
Identiv #ad - Ccd-konform. Geeignet für karten im Id1-Format ISO8716. Kompakter und leichter Dongle Formfaktor Kartenleser.
ZnačkaIdentiv #ad
VýrobceDistinow-Stock Order #ad
Výška1
Délka6
Hmotnost0.02
Šířka2.4
Číslo dílu905141
Modelka905141