Top 10 Philips Soundbar für TV Geräte – Soundbary

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Sonos

#ad

Musik und mehr Schwarz, Sonos Beam Gen 2 Die kompakte Smart Soundbar für TV

#ad
Sonos #ad - Bereichern sie ihr unterhaltungserlebnis mit lebendigen Bässen, kristallklaren Dialogen und einer Panorama-Klangbühne. Steuern sie mit der app, ihrer TV-Fernbedienung, Sonos AirPlay 2 und Ihrer Stimme. Müheloses setup mit nur zwei Kabeln und intelligentem Trueplay-Tuning. Erleben sie einen 3D-Surround-Sound-Effekt mit Dolby Atmos. Streamen sie musik, podcasts und hörbücher über WLAN, Radio, wenn der Fernseher ausgeschaltet ist.
ZnačkaSonos #ad
VýrobceSonos #ad
Výška3.94
Délka2.72
Hmotnost4.41
Šířka25.63
Číslo dílu8717755778116
ModelkaBEAM2US1BLK

2. Sonos

#ad

Apple AirPlay2, černý – elegantní prémiový soundbar pro strhující zvuk kina – s Dolby Atmos, Sonos Arc Soundbar, hlasové ovládání Alexa a Google Assistant český jazyk nelze zaručit

#ad
Sonos #ad - Technologie trueplay tuning optimalizuje zvuk reproduktoru a přizpůsobuje jej jedinečné akustice prostoru – pro silný zážitek z domácího kina. S 2 reproduktory sonos one sl a Sonos Sub lze rozšířit na skutečný 5.

1 surround Sound Setup. Ideální soundbar pro tv, filmy, hudbu nebo hry: s reproduktorem sonos arc můžete díky křišťálově čistému 3D zvuku a Dolby Atmos ještě intenzivněji zažít filmy a hudbu. Obsah balení: 1× soundbar sonos arc, 1× hdmi kabel, 1× napájecí kabel, 1× návod k instalaci český jazyk nelze zaručit / originální držák na stěnu k dostání od Sonos – jednoduchý, bezpečný a téměř neviditelný.

Jedenáct výkonných ovladačů vytváří živé detaily a hluboké basy pro skvělý zvuk kina. Reproduktor lze zcela snadno ovládat dálkovým ovládáním TV, aplikací Sonos, Apple AirPlay 2 nebo vlastním hlasem přes Google Assistant a Amazon Alexa.
ZnačkaSonos #ad
VýrobceSONOS #ad
Výška0.98
Délka9.45
Hmotnost13.78
Šířka27.17
Číslo díluARCG1EU1BLK
ModelkaARCG1EU1BLK
Záruka2 roky výrobce

3. Teufel

#ad

Teufel Cinebar Ultima výkonný soundbar s vestavěným XXL subwooferem Bluetooth Dynamore 6 vysoce výkonných reproduktorů domácí kino hudba černá

#ad
Teufel #ad - Vestavěný xxl subwoofer pro hluboké zemité basy, soundbar se jednoduše vejde na komodu nebo na stěnu integrovaný držák na stěnu. 6 vysoce výkonných reproduktorů pro vysoké úrovně bez zkreslení s přesnými výškami a optimální srozumitelností řeči, 2 boční reproduktory pro virtuální dynamore ultra prostorový zvuk.

Line-in & optický digitální vstup pro přehrávače, funkce USB zvukové karty, odnímatelná přední a boční mřížka. S bluetooth aptx pro streamování v kvalitě podobné CD přímo z aplikací Spotify, TIDAL, Amazon Music, Youtube, Apple Music aj. Panel pro rychlý přístup pro nejdůležitější funkce jako zapnutí/vypnutí, play/pauza, zdroj, stmívatelný displej.

Výkonný soundbar špičkové třídy s brachiálním výkonem 380 W pro přehrávání TV, hudby a her na vysoké úrovni. Podporuje hdmi-cec pro ovládání tv dálkovým ovládáním a HDMI-ARC pro jednokabelové připojení na televizoru, 4K Pass-Through. Pravý prostorový zvuk možný s volitelnými reproduktory EFEKT, externí Teufel Subwoofer T 10 lze bezdrátově ovládat.
ZnačkaTeufel #ad
VýrobceLautsprecher Teufel #ad
Výška5.24
Délka6.46
Šířka43.31
Číslo dílu56648

4. Sonos

#ad

Sonos Beam Gen 2. Chytrý soundbar pro TV, hudbu a další černý

#ad
Sonos #ad - Vychutnejte si 3D prostorový zvuk s Dolby Atmos. Ovládejte vše pomocí aplikace sonos, dálkového ovládání TV, Apple AirPlay 2 nebo hlasu. Zažijte svůj oblíbený obsah na nové úrovni s hlubokými basy, jasnými dialogy a panoramatickým zvukovým polem. S pouhými dvěma kabely a inteligentním laděním Trueplay jej lze snadno nastavit. Streamujte hudbu, podcasty a audioknihy přes Wi-Fi, rádio, když je televizor vypnutý.
ZnačkaSonos #ad
VýrobceSonos #ad
Výška0.98
Délka9.45
Hmotnost6.35
Šířka27.17
Číslo díluBeam Noir (Gen 2)
ModelkaBeam Noir (Gen 2)
Záruka2 roky výrobce

5. Sonos

#ad

5.0 Beam+2X One SL, Sonos Beam Gen 2 Black

#ad
Sonos #ad - Nastavení bude hračkou s pouhými dvěma kabely a novými funkcemi NFC. Beam: Čelo z polykarbonátu s precizními perforacemi. Sada se skládá z: 1x sonos beam gen2 černý + 2x Sonos One SL černý. Beam: apple airplay 2, wlan, dotykové ovládání, hlasové ovládání, HDMI eARC pro HD Sound. One sl: v této sadě spojíte dva One SL jako zadní prostorový reproduktor s Beam. Beam: 3d audio s dolby atmos, rychlejší procesor zajišťuje ještě působivější zvuk.
ZnačkaSonos #ad
VýrobceSonos #ad
Číslo díluBeamGen2SetOneSLblk
ModelkaBeamGen2SetOneSLblk

6. Samsung

#ad

Prostorový zvuk Expansion 2021, Samsung 2.1kanálový soundbar HW-A530/ZG s DTS Virtual:X, režim Bass Boost, grafitová černá

#ad
Samsung #ad - One remote control: vše pod kontrolou pouze jedním dálkovým ovládáním. Subwoofer a režim bass boost: Silné basy pro pocit husí kůže. Kompletní zvukový systém: soundbar rozšířitelný bezdrátovými zadními reproduktory SWA-9100S/EN k dostání samostatně. Rozšíření prostorového zvuku: virtuální prostorový zvuk a rozšířené zvuky. 2. 1kanálový systém: 5 integrovaných reproduktorů a externí 6, 5" subwoofer.
ZnačkaSamsung #ad
VýrobceSamsung #ad
Výška0.39
Délka0.39
Hmotnost16.31
Šířka0.39
Číslo díluHW-A530/ZG
ModelkaHW-A530/ZG
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

7. ULTIMEA

#ad

ARC/Optisch/Aux, Bluetooth 5.3 TV-Soundbar, teilbare 2-in-1 Soundbar für Fernseher, ULTIMEA 2.2-Kanal Soundbar für TV Geräte, TV-Lautsprecher mit 3 EQ-Modi und verstellbarem Bass, Apollo S40 Serie

#ad
ULTIMEA #ad - Vollerer und deutlicherer klang – die soundbar nutzt einen verbesserten DSP-Chip, um statische Audiogeräusche zu reduzieren. Darüber hinaus gibt es eine zusätzliche Schnittstelle für Subwoofer, worüber Sie einen eigenen Subwoofer anschließen können Subwoofer nicht im Lieferumfang enthalten.

Das geteilte Design spart Platz und erweitert gleichzeitig das Klangfeld. Die exklusive bassmx technologie von Ultimea erweitert die tiefen Frequenzen und ermöglicht einstellbare Bässe für einen pulsierend dröhnenden Bass. Personalisiertes klangerlebnis – verbessern sie die klangqualität mit 3 eq-modi für musik, Filme und Spiele. Vereinfachte steuerung – mit der cec-synchronisierung können sie ihren Fernseher und Ihre Soundbar gleichzeitig über eine ARC-Verbindung steuern. Stärkerer und satterer klang – ausgestattet mit zwei integrierten hoch- und tieftönern, erzeugt diese 2.

2-kanal soundbar für fernseher einen ausgewogenen Klang für sattere Bässe und klarere Höhen. Vielseitige und platzsparende form – das teilbare design der Soundbar ermöglicht es Ihnen, sie verschiedenartig aufzubauen, um sie bestmöglich an die Atmosphäre Ihres Raums anzupassen. Ein klick zum an- oder Ausschalten, kombinierte Lautstärkeregelung. Die bluetooth 5. 3-technologie sorgt für höhere Geschwindigkeiten und eine Reichweite von bis zu 15 Meter.
ZnačkaULTIMEA #ad
VýrobceULTIMEA #ad
Výška2.76
Délka31.93
Šířka3.86
ModelkaU3300

8. Nubert

#ad

Nubert nuBoxx AS-225 max | černý soundbar s přední stranou | soundpanel pro streaming | TV reproduktor s Bluetooth aptX HD | Soundbase s 180 W | stereo báze s optimalizací řeči | soundcover

#ad
Nubert #ad - Zvuková deska slouží s nosností až 50 kg jako podstavec pro televizor. Funkce: soundbar nuboxx nabízí pět vstupů pro přímé připojení: hdmi earc ttv, Aux In TV, koaxiální CD přehrávač, optický TV, smartphone a Bluetooth.

Jednoduše připojte zdroje a můžete začít. Již více než 45 let vyvíjí nubert reproduktory a hifi produkty se srdeční krví. Zavolejte nám na číslo 0717187120 a nechte se nadchnout našimi zkušenými poradci. Ovládání: pomocí přiloženého kovového dálkového ovládání lze soundbar dálkově ovládat. Stereo soundbase má již integrovaný zesilovač.

Vedle výběru zdroje je k dispozici také regulace hlasitosti a zvuku a Bluetooth. Konstrukce: aktivní reproduktor nabízí jeden výškový reproduktor a dva basové reproduktory. Přiložený kryt je magnetický. Podrobnosti: nuboxx as-225 max nabízí kompletně digitální signální cestu ve vysokém rozlišení. Soundbase přesvědčí nadčasovým designem.
ZnačkaNubert #ad
VýrobceNubert #ad
Výška5.04
Délka23.62
Hmotnost29.67
Šířka12.99
Číslo díluA041325
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

9. Bose

#ad

Bose TV reproduktor – kompaktní soundbar s Bluetooth připojením, černý

#ad
Bose #ad - Iroké, přirozené zvukové spektrum: dva úhlové měniče s plným rozsahem poskytují realističtější zvukový zážitek vyplňující místnost pro lepší zvuk televize z kompaktního soundbaru. Pičkový zvuk pro váš televizor: bose tv reproduktor je kompaktní soundbar, který se snadno ovládá a zajišťuje jasnou reprodukci hlasu a lepší zvuk televizoru.

Jednoduché nastavení: kompaktní soundbar se spojí s vaším televizorem přes jediné kabelové připojení, buď optickým audio kabelem součástí dodávky nebo HDMI kabelem k dostání samostatně a lze jej již po krátké době uvést do provozu. Televizní reproduktor s bluetooth připojením: Připojte své zařízení k Bluetooth soundbaru a bezdrátově streamujte svou oblíbenou hudbu a podcasty. Nastavení a rozšíření: bose tv reproduktor je kompatibilní s bose bass module 500 a 700 .

Kompaktní soundbar. Soundbar je jen něco málo přes 5 cm vysoký a lze jej tak bez problémů umístit před váš tv přístroj nebo připevnit na stěnu nástěnné držáky se prodávají samostatně. Vylepšené přehrávání dialogů: tento tv reproduktor byl vyvinut speciálně pro jasnou a vylepšenou reprodukci dialogů, hlasů a výslovnosti. Zařízení můžete propojit pomocí propojovacího kabelu pro Bose Bass modul nebo standardní 3, 5mm diokabel oba jsou k dostání samostatně. Rozměry tv reproduktoru: 5, 4 cm x 10, 6 cm x 59, 2 cm v x š x h.
ZnačkaBose #ad
VýrobceBose #ad
Výška7.17
Délka26.97
Hmotnost0
Šířka6.54
Číslo dílu838309-2100
Modelka838309-2100
Záruka2 roky výrobce

10. Samsung

#ad

Samsung Soundbar HW-Q60T, 5.1 kanál, pro QLED, černý, Bluetooth, TV soundbar, chytrý reproduktor

#ad
Samsung #ad - Skutečný 5. 1kanálový zvuk se perfektně hodí pro filmy a hry a scénu vás zažije. Adaptivní zvuk vám umožňuje slyšet všechny hlasy i při nízké hlasitosti, abyste mohli sledovat i tiché hovory. Perfektní doplněk pro vaši qled: soundbar samsung q60t má 5.

1kanálový systém a subwoofer pro prostorovou zvukovou kulisu. Samsung audio lab: testováno a sladěno v laboratoři samsung audio lab v kalifornii, naši audio inženýři použili moderní akustické technologie a pokročilé počítačové modelování, aby vám poskytli vyvážený zvuk vyplňující prostor. Samsung acoustic beam: technologie samsung acoustic beam reproduktoru samsung mísí a dodává zvuk přesně na místě, kde se děj odehrává na obrazovce.

A v kombinaci s dts virtual:x a technologií Acoustic Beam je Sound Tower HW-Q60T silným doplňkem vašeho televizoru. Zvuk, který se přizpůsobí různým scénám: soundbar samsung analyzuje zvukovou stopu a automaticky poskytuje scénu optimalizovaný zvuk. Trojrozměrný prostorový zvuk: chytrý reproduktor podporuje dts virtual:X a dokáže tak vytvořit vzrušující zvukové zážitky s trojrozměrným zvukem, který vás okamžitě zaujme.
ZnačkaSamsung #ad
VýrobceSamsung Electronics GmbH #ad
Hmotnost21.16
Číslo díluHW-Q60T/ZG
ModelkaHW-Q60T/ZG
ZárukaZáruka výrobce 2 roky