Top 10 Montessori Spielzeug 2 Jahre – Kostky a vkládačky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Coogam

#ad

Montessori jemná motorika dovednost předškolní pedagogická Montessori vzdělávací hračka pro 3 4 5 let, barevně odpovídající klasifikační hra, Coogam Počítání dinosaurů třídění hraček sada

#ad
Coogam #ad - A s 5 dvojitými aktivními kartami, senzorické přehrávání, děti mohou snadno odpovídat barvám, počítání, číslům, rozvíjet jemné motorické dovednosti a další. Rozmanité dinosaury & colors: 6 typů dinosaurů s vibrant barvami jsou sure to grasp a dítě attention.

Bezpečné pro děti to play: while the bowls & tongs are high quality the dinosaurs made from safe material ist safe for kids to play with. Early counting & math concept: pro každou maminku nebo učitele v učebně, vánoce, díkůvzdání, counting dino hračka dělá skvělý doplněk k učení matematiky. Všichni dinosauři mají hladkou povrchovou úpravu bez ostrých okrajů nebo rohů, aby dítě poškodilo. Perfektní jako dárek na narozeniny, Velikonoce a všechny svátky. Sada dinosaurů na tříděné hračky: existuje 72 dinosaurů 6 barev a 12 každých barev v 6 druzích dinosaurů.

Sensory motor development: the fun sorting dinosaur game helps teach colors, hand-eye coordination, color perception, different dinosaurs, and counting. Perfektní pro preschoolers or kindergartners to learn early matematics, sorting, patterns, striengthening pincer grasp, atd.6 korespondingových barevných misk, 5 dvojitých bočních aktivních karet, 2 tongs, and a draw-string bag.
ZnačkaCoogam #ad
VýrobceCoogam #ad
Výška2
Délka4
Šířka4
Číslo dílupuzzle110
Modelkapuzzle110
Záruka1 Year Warranty Against Manufacturer Defects

2. mushie

#ad

Mushie Stohovací pohárek hračka | stohovací věž s 8 pohárky | pro miminka a děti | vyrobeno v Dánsku | bez BPA originál

#ad
mushie #ad - Stohovací kelímky jsou inspirovány věží "rundetårn" v kodani, Dánsku a hračka je součástí dánské kolekce hraček Hygge pro děti od 0 do 3 let.

Stohovací kelímky od mushie podporují učení dítěte! Animujte své dítě těmito veselými a pestrými stohovatelnými kelímky v různých barvách. Rozvíjí koordinaci ruka-oko a podporuje mnoho dalších schopností, jako je rovnováha, síla uchopení atd. 100% bez pvc a ftalátů, vyrobeno v Dánsku:. Včetně: 8 x stohovací pohárek materiál: pp plast. Stohovací kelímky pomáhají při vývoji těla a mozku a zajišťují, že hrací doba je celé hodiny zábavná a kreativní.
Značkamushie #ad
VýrobceMushie #ad
Výška3.5
Délka3.25
Hmotnost0.35
Šířka3.25
Číslo díluMSC-40
Modelka2400230
Zárukaamazon standard

3. Fisher-Price

#ad

CDC52, pro děti od 6 měsíců, čísly a předměty pro stohování, FISHER-PRICE Stack & Explore Blocks – 5 kostek se strukturami, zastrčení do sebe a objevování, figurkami

#ad
Fisher-Price #ad - Pět kostek pro stohování a zasunutí do sebe od velkých po malé. Sla, barvy, figurky, předměty a struktury, které dítě může objevit na každé kostce. Schopnost myšlení a řešení problémů se podpoří, když dítě zjistí, jak je musí kostky skládat a vzájemně je zasunout. Při stohování je podporována hrubá motorika a koordinace rukou a očí dítěte. Hračka pro miminka od 6 měsíců.
ZnačkaFisher-Price #ad
VýrobceMattel #ad
Výška12.99
Délka3.5
Hmotnost0.43
Šířka3.5
Číslo díluCDC52
ModelkaCDC52
ZárukaZáruka 2 roky

4. Chicco

#ad

Rozvíjí logické schopnosti, 10 šálků různých velikostí a barev na stohování, Chicco Stohovatelné pohárky, 9–36 m, s čísly

#ad
Chicco #ad - Stohování a zasunutí do sebe. 10 stohovatelných pestrých kelímků. Stohovat a přitom počítat do 10 Velikost balení: 121 d × 301 v × 239 š cm.
ZnačkaChicco #ad
VýrobceChicco #ad
Výška4.21
Délka5.94
Hmotnost0.47
Šířka5.59
Číslo dílu00007511000000
Modelka00007511000000
Záruka6 měsíců

5. Learning Resources

#ad

Learning Resources LER0744 tři Bear Family Rainbow sada pro 96/PK 3 GR -- EN 6 barev

#ad
Learning Resources #ad - 96 pestrých plastových medvídků ve třech velikostech a se třemi různými hmotnostmi. Proporcionálně vyvážené medvědí figurky se perfektně hodí k odvážení na hracím váze. S praktickou úložnou krabičkou. Figurky v šesti tmavých barvách duhy: oranžová, modrá, červená, žlutá, zelená a fialová. Ideální pro podporu raných matematických schopností.
ZnačkaLearning Resources #ad
VýrobceLearning Resources #ad
Výška5.1
Délka6.1
Hmotnost1.7
Šířka6.1
Číslo díluLER0744
ModelkaLER0744

6. Moonkie

#ad

Veselá pedagogická stohovatelná hrníčka-silikonová měkká hračka, Moonkie Stohovací věž se 7 pohárky pro miminka a děti

#ad
Moonkie #ad - Naše stohovací věže pro miminka neobsahují bpa, takže si můžete být jisti, PVC a ftaláty, že si s nimi vaše dítě může hrát a kousat do nich. Skvělé nápady na dárky a náš závazek – právě jste našli perfektní dárek pro oslavu miminek. Bohaté textury – hrníčky našich stohovatelných kelímků pro miminka lze vložit do úst a tělo šálku je vytvořeno se vznešenými okolními texturami těla šálku, velmi snadno uchopitelné pro dítě.

Také 7 různých barev našeho stohovatelného kelímku přitahuje pozornost dítěte a podporuje jeho vizuální vývoj. Inovativní design – 7 stohovatelných hrnků naší stohovatelné věže má různé vzory na horní straně a jemné tahy štětcem, které obohacují hmatový pocit ručně malovaných vzorů. Naše stohovatelné hry jsou vyvíjeny s péčí a láskou k detailu.

Použití jako kousátko – naše stohovatelné věže pro miminka nabízejí kombinaci různých textur, které jsou měkké a žvýkací, tvarů a velikostí tvarů, aby na ně děti mohly žvýkat.100% potravinářský silikon – stohovací kelímky pro miminka od moonkie jsou vyrobeny výhradně ze 100% potravinářského silikonu, bez plniv a bez zápachu. Pokud nejste spokojeni s naší stohovatelnou věží pro miminka, kontaktujte nás a my Vám nabídneme uspokojivé řešení.
ZnačkaMoonkie #ad
VýrobceMoonkie #ad
Výška2.56
Délka3.53
Hmotnost0.66
Šířka3.53
Číslo díluDX-SCT-1
ModelkaSCT-1

7. B. toys

#ad

Stapelwürfel, Bunte Holzbausteine mit Regenbogen Holz ab 2 Jahren – Stapelturm, Stapelspiel 40 Teile, Große Bauklötze, B. toys Holzspielzeug Baby Bausteine

#ad
B. toys #ad - Langlebiges spielzeug: diese Holzklötze sind so gefertigt, dass sie lange halten und die Kinder jahrelang beschäftigen. Altersempfehlung: das Set wird für Kinder ab 2 Jahren empfohlen. Holzklötze: spiele mit 40 bausteinen, die bunte farben und lustige muster haben! Verschiedene formen: diese verschiedenen Formen machen es einfach, alles zu bauen, von Brücken bis zu Schlössern! Entwicklungsfähiges set: das Bauen mit Klötzen verbessert die Feinmotorik und fördert die Kreativität.
ZnačkaB. toys #ad
VýrobceBattat #ad
Výška10.5
Délka8
Hmotnost2.76
Šířka3
Číslo díluBX1361Z
ModelkaBX1361Z
Zárukakeine Garantie, sondern gesetzliche Gewährleistungsregelung

8. HELLOWOOD

#ad

Chlapci a dívky, tvarovací puzzle, HELLOWOOD Montessori hračka od 1 2 3 roky, 24 ks geometrických stavebnic, třídící a stohovací dřevěná hračka zasouvací puzzle pro 12 měsíců miminka

#ad
HELLOWOOD #ad - Rozvojová hračka pro miminka se předává a stane se nejoblíbenější výukovou hračkou pro děti. Větší a bezpečnější tato vylepšená třídicí a stohovací hračka, která byla vyvinuta s většími geometrickými tvarovými bloky, je mnohem bezpečnější než ty nejběžnější menší. Hraní a učení tato předškolní výuková hračka byla vyvinuta pro podporu rané matematiky a konceptů slov, představivosti a kreativity, rozpoznávání barev a tvarů, koordinace rukou a očí a jemné motoriky příjemným, zábavným a interaktivním způsobem.

Třídit podle tvaru, vytvářet různé budovy nebo vzory, barvy, malé děti mohou prozkoumávat ještě více her a hrát si s touto sadou dřevěných hraček Montessori. Bezolovnatá vodová barva, bez starostí, aby děti mohly s touto pedagogickou zábavnou hračkou opustit. Nejlepší výběr dárků tato kvalitní dřevěná hračka montessori, která je k dostání ve světlých barvách, veselá, je poučná, bezpečná a schválená rodiči, dobrém zpracování a roztomilém balení, vykouzlí velký úsměv na roztomilých malých tvářích.

Hračka ve velikosti pro malé děti je pro děti snadno uchopitelná a chrání děti před nebezpečím mačkání. Nespočet herních možností 24 kusů tvarovaných bloků přichází v 6 barevných schématech, učit se slova atd. Inspirují nespočet praktických a nápaditých způsobů hraní. Dlouhá životnost a přátelská k dětem hellowood stohovací a třídicí hračka s celopryžovou základnou a robustními kolíky je koncipována tak, hladké lesklé hrany, aby vydržela roky.
ZnačkaHELLOWOOD #ad
VýrobceShenZhen MaxLink Century Technology Co.,Ltd. #ad
Výška2.36
Délka9.84
Šířka5.91
Číslo díluWT20
ModelkaWT20

9. LEGO

#ad

Vzdělávací hračka pro vývoj a učení pro malé děti od 1,5-3 let, stavebnice hračka, box na stavebnice, LEGO 10909 DUPLO Classic Moje první zábava na stavbu

#ad
LEGO #ad - Tento box lego duplo s kameny obsahuje 80 barevných lego Duplo kamenů vhodných pro malé děti, led, se kterými lze postavit mimo jiné dům, velrybu a květinu.

S bednou lego duplo s mnoha barevnými stavebními kameny mohou malé děti od 1, ryby, 5 roku stavět vrtulníky, květiny a mnoho dalšího – fantazii se meze nekladou. S hotovými prvky, křídla vrtulníku a okna auta, jako jsou oči, které malé děti poznávají z jejich všedního dne. Tento veselý box lego duplo pro malé děti podporuje učení v raném dětství prostřednictvím hraní rolí a jemný motorický, jazykový, sociální a emocionální rozvoj. Přiložené podněty vedou malé děti ke kreativní stavbě: při stavění, hraní a představování se učí dovednosti po celý život.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška10.31
Délka4.65
Hmotnost0.84
Šířka11.1
Číslo dílu10909
Modelka10909
ZárukaPokud u vaší nové sady LEGO chybí díly nebo jsou vadné, vyměníme díly zdarma prostřednictvím našeho zákaznického servisu pro kameny a díly. Snažíme se nabízet bezplatnou náhradu ve všech zemích, vyhrazujeme si však právo kdykoli změnit dostupnost této služby bez předchozího upozornění.

10. Learning Resources

#ad

Sensorik-Spielzeug für Kleinkinder, Learning Resources Helping Hands Sensorikschaufeln, Feinmotorik-Spielzeug, Sensorik-Spielzeug für autistische Kinder, 4-teilig, 3+, Sensorik-Spielzeug bei Autismus

#ad
Learning Resources #ad - FÜr sensorikwanne und mehr: die aus strapazierfähigem, Sandkasten, abwischbarem Kunststoff hergestellten Sensorikschaufeln sind nach dem Auspacken sofort einsatzbereit – für Sensorikwanne, Wassertisch und vieles mehr.

4 tolle schaufel-funktionen: die auf kleine hände abgestimmten Feinmotorik-Instrumente lassen sich auf 4 verschiedene Arten verwenden: hin- und herbewegen und sieben, eindrehen und schütten, als Trichter und Stempel oder einfach nur zum Schaufeln. Altersstufen und schwierigkeitsgrade: die speziell für Kleinkinder entwickelten Helping Hands Sensorikschaufeln für Kinder ab 3 Jahren bauen wichtige Sensorikfertigkeiten und feinmotorisches Geschick auf.

Sensorik-spielspass zum training der feinmotorik: Beim Schaufeln und Spielen mit diesem Sensorik-Spielzeug bauen Kinder Greifkraft, Koordination und weitere wichtige feinmotorische Fertigkeiten auf. EnthÄlt: 4 Schaufeln.
ZnačkaLearning Resources #ad
VýrobceLearning Resources #ad
Výška10.63
Délka1
Šířka9.45
Číslo díluLER5567
ModelkaLER5567