Top 10 Monitor Vertikal drehbar – Příslušenství k monitorům

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. RICOO

#ad

RICOO Trojitý držák na monitor, VESA stolní držák, plynová vzpěra pro 15–29", rameno monitoru TS9911, držák monitoru 3 monitory rameno držák obrazovky držák obrazovky, ergonomický

#ad
RICOO #ad - Nutná minimální hmotnost! vhodné pro všechny značky a zakřivené obrazovky – pokud je podporována norma VESA a hmotnost obrazovky! Tento univerzální držák na displej se hodí pro každou plochou obrazovku s normou vesa.

Max. Zatížitelnost trojnásobného držáku monitoru min. 7 kg na otočné rameno. Ka monitoru 760 mm. Přední desky otočení stojanu na monitor o 180 stupňů. Trojitý držák je na tyči výškově nastavitelný. 38cm/15" 41cm/16" 43cm/17" 48cm/19" 51cm/20" 53cm/21" 56cm/22" 58cm/23" 61cm/24" 66cm/26" 69cm/27" 74cm/29" palců. Držák na obrazovku s více monitory, zajišťuje pořádek na psacím stole nebo herní stanici v každé domácí kanceláři. 1 kg - max. Možný sklon +/-90 stupňů. Vhodné také pro zakřivené a dotykové obrazovky. Vesa 75x75 100x100 .
ZnačkaRICOO #ad
VýrobceRICOO #ad
Výška19.88
Délka23.82
Hmotnost22.49
Šířka4.53
Číslo díluTS9911
ModelkaTS9911
ZárukaZákonná záruka 24 měsíců na nové zboží. Máte dotazy k našim výrobkům? Rádi Vám pomůžeme. Napište nám e-mail: [email protected]

2. BONTEC

#ad

VESA 75 x 75-100 x 100 mm, psací stůl se svorkou, držák na notebook, BONTEC Držák na monitor s ramenem notebooku pro 13-27" LCD LED displej až 15,6" notebook, monitor, sklopný, otočný

#ad
BONTEC #ad - Různé funkce: integrovaná správa kabelů, takže váš psací stůl zůstane čistý a uklizený; úložný prostor pro šestihranný klíč; jeho větrací otvory udržují váš notebook chladný; měděné podložky chráněné proti korozi pro celoživotní používání. Umístěte oba monitory do dvou různých výšek.

Snadná instalace: všechny potřebné upevňovací prvky a návod k obsluze jsou součástí dodávky. Vesa desku lze otočit o 360° a otočit o 360° a naklonit od + 90° do - 90°, 4 cm. Univerzální držák monitoru: držák monitoru na notebook je vhodný pro 13 až 27palcové led lcd monitory, které jsou menší než 355 mm dlouhé a 300 mm široké a lehčí než 10 kg. Přihrádka na laptop držáku na monitor je vhodná pro laptopy, které jsou lehčí než 10 kg, můžete ji jednoduše vyjmout a namontovat jiný monitor. Deska vesa je pro snadnou instalaci odnímatelná.

Ergonomický design: držák monitoru notebooku je vhodný pro monitor a notebook, abyste pohodlně ušetřili místo na psacím stole a zvýšili vaši produktivitu. Tak si můžete vybrat správnou polohu a snížit zatížení šíje a očí. Pro každé rameno jsou 2 klouby, což zaručuje vynikající flexibilitu. Nastavitelná plná pohyblivost: držák monitoru na notebook je namontován na robustním sloupku a výškově nastavitelný: vzdálenost od desky vesa k ploše lze nastavit od 0 do 43, se kterými je lze otáčet o 180°.
ZnačkaBONTEC #ad
VýrobceBONTEC #ad
Výška17.72
Délka13.98
Šířka15.75
Číslo díluMDM001B-LT/MN
ModelkaMDM001B-LT/MN

3. Ergosolid

#ad

Ergonomisch, Ergosolid für PC-Monitor, 17-30 Zoll, VESA 75 mm und 100 mm, drehbar 360 Degree F80-0, Gelenkarm, Gasfeder

#ad
Ergosolid #ad - Premium qualität zertifiziert iso9001 und GS TÜV, 2 Jahre Garantie, Robuste Alukonstruktion, Farbe: Schwarz. Pivot-funktion 360, schwenkbar, neigbar, ausziehbar, Integrierte Kabelführung. Vesa 75x75, rotierbar, 100x100 Vollbewegliche gasfeder-schwenkarm für Monitore 17 - 30 Zoll mit einem Gewicht von 2 bis zu 9 kg. Neigung: nach oben -30° und nach unten +85°, Schwenkbar im Bereich rechts und links bis 180°.
ZnačkaErgosolid #ad
VýrobceErgosolid #ad
Výška16.02
Délka3.9
Šířka12.01
Číslo díluF80-0
ModelkaF80-0
Záruka2

4. Invision

#ad

Höhenverstellbar mit Neigungen, VESA 75 & 100 mm Einzelarm Ständer Schreibtischklemme, Dreht, Invision Monitor Halterung für 19-32 Zoll Bildschirme, Schwenken, Erhöhte Tragfähigkeit von 2-9 kg MX200

#ad
Invision #ad - Durch die montage ihres bildschirms erhalten Sie nicht nur ein großartig aussehendes Setup, indem Sie einfach einstellbare, individuelle Blickwinkel nutzen können. Die umwelt ist uns sehr wichtig, weshalb wir ein klimaneutrales Unternehmen sind. Der mx200 ist eine der stärksten, leichtesten und vielseitigsten Monitorhalterungen auf dem Markt.

Besser erleben mit Invision. Invision ist stolz darauf, als erster in unserer kategorie klimaneutral zertifiziert zu werden, indem wir Kunststoffabfälle aus unseren Verpackungen Verminderung und unsere Emissionen im gesamten Unternehmen reduzieren. Da wir so viel zeit an unseren Bildschirmen verbringen, Ihren Komfort und Ihr Vergnügen beim Arbeiten oder Spielen zu steigern. Wir arbeiten hart daran, ihre produktivität, die art und weise, ist es unsere Mission, wie sie arbeiten und spielen, ihnen zu helfen, zu verbessern! Der MX200 wurde für Ihre Bedürfnisse entwickelt und ist unser bisher fortschrittlichster Monitorarm.

Diese veränderung ist eine gute unterstützung für menschen, sondern fördern auch aktiv eine bessere Körperhaltung, die gesündere Gewohnheiten annehmen möchten. Invision ist der führende hersteller von bildschirmmontagelösungen. Wir sind produktdesigner, denen die Gesundheit und das Wohlbefinden ihrer Kunden am Herzen liegt. 2 jahre garantie und Invision-Kompatibilitätsversprechen. Das erstklassige ergonomische design unterstützt Sie beim Einnehmen einer viel gesünderen Arbeitshaltung und die verbesserten Betrachtungswinkel helfen Ihnen, Ihren Arbeitsplatz angenehmer zu gestalten.
ZnačkaInvision #ad
VýrobceInvision Technology #ad
Hmotnost5.07
Číslo díluMX200
ModelkaMX200

5. Invision

#ad

15 kg MX450, Invision Monitorarmhalterung für 24-Zoll- bis 49-Zoll-Bildschirme VESA 75 mm 100 mm höhenverstellbare Gas-Tischklemme Neigeverlängerung Kompatibilität prüfen 2 kg

#ad
Invision #ad - Breiter bewegungsbereich bietet vorteile fÜr gesundheit und produktivitÄt - die positionierung ihres pc-monitors für ergonomischen Komfort trägt dazu bei, wenn Sie länger am Schreibtisch sitzen. Optimieren sie ihren arbeitsplatz und verändern Sie Ihre Produktivität, Gesundheit und Ihr Wohlbefinden positiv. Alle beweglichen Teile werden mit dem 20000-fachen bewegungstest von Invision getestet, der jahrelange problemlose Einstellungen gewährleistet.

PrÜfen sie die kompatibilitÄt mit gebogenen monitoren – der mx450 ist mit 99 % der monitore kompatibel. Es gibt zwei methoden, damit der Arm sicher an Ihrem Schreibtisch hält. Finden sie den perfekten Betrachtungswinkel, ohne den Bildschirm mithilfe von Werkzeugen anpassen zu müssen. Alle anderen samsung-bildschirme werden unterstÜTZT! Leichte installation und weltklasse support - der mx450 ist vielseitig und die installation ist einfach. Grosser ergonomischer monitorarm – ideal fÜr große bildschirme – der mx450-monitorarm ist für größere monitore konzipiert und bietet aufgrund seiner größe, flexibilität und Auswahl an Betrachtungswinkeln eine optimale ergonomische Lösung.

Grosser ergonomischer monitorarm - ideal fÜr grÖssere bildschirme - der mx450-monitorarm ist für größere monitore ausgelegt und bietet aufgrund seiner größe, flexibilitätgrÖsserer bewegungsbereich – der mx450 bietet im Vergleich zu an Stangen montierten oder mechanischen Armen eine einfache Manövrierfähigkeit. Wir haben eine Lösung, um dieses Problem zu beheben. Der invision mx450 bietet die perfekte Höhen- und Reichweitenverstellung für verbesserte Betrachtungswinkel.
ZnačkaInvision #ad
VýrobceInvision Technology #ad
Hmotnost6.61
Číslo díluMX450
ModelkaMX450
Záruka2 Jahre Garantie, alle Teile fallen unter die Invision Produktgarantie

6. Invision

#ad

Invision Držák na monitor 2 monitory pro 19 až 32palcové obrazovky – VESA 75 & 100 mm svorka na psací stůl – nastavení výšky naklápění a otočná – zvýšená nosnost 2–9 kg MX400

#ad
Invision #ad - Tvrdě pracujeme na tom, je naším úkolem pomáhat vám zvýšit vaši produktivitu, jakým pracujete a hrajete. Mx400 je jedním z nejsilnějších, nejlehčích a nejvšestrannějších držáků monitoru na trhu. Prvotřídní ergonomický design vás podpoří při mnohem zdravějším pracovním držení a vylepšené pozorovací úhly vám pomohou zpříjemnit vaše pracoviště.

To se podařilo tím, že z našich obalů odstraníme zbytečný plast a snížíme emise v celém podniku. Invision je předním výrobcem řešení pro montáž obrazovky. Protože trávíme tolik času na našich obrazovkách, abychom zlepšili způsob, pohodlí a potěšení při práci nebo hraní. Jsme návrháři produktů, kterým záleží na zdraví a pohodě vašich zákazníků. Lepší zážitek s invizí. Díky montáži obrazovky získáte nejen skvěle vypadající nastavení, ale také aktivně podpoříte lepší držení těla tím, že můžete jednoduše využívat nastavitelný, individuální úhel pohledu.

Náš tým odborníků je vám k dispozici a snaží se najít správné řešení pro vás. Invision je hrdý na to, že je jako první podnik v našem oboru certifikován jako neutrální co2. Tato změna je dobrou podporou pro lidi, kteří chtějí přijímat zdravější návyky. Ivotní prostředí je pro nás velmi důležité, proto jsme klimaticky neutrální podnik.
ZnačkaInvision #ad
VýrobceInvision Technology #ad
Hmotnost10.65
Číslo díluMX400
ModelkaMX400

7. Hemudu

#ad

černá, Stojan na duální monitor – vertikální stohovací obrazovka, sklopnou a výškově nastavitelnou obrazovkou, volně stojící monitor pro dvě obrazovky o velikosti 13 až 34 palců s otočnou

#ad
Hemudu #ad - Prostorově úsporný – namísto postavení se 2 velkými podstavci drží tento stojan 2 monitory na 1 stojanu, šetří více místa na vašem stole a udržuje vaši pracovní stanici prostornou a přehlednou.

Integrovaná správa kabelů zajišťuje, že kabely zůstanou čisté a uspořádané. Funkce nastavení naklápění a výšky – nastavitelné držáky nabízejí výkyvnost od + 50 ° do -50 °, sklon + 10 ° až -15 ° a výškové nastavení 12 stupňů podél středové tyče. Dodáváme veškerý potřebný hardware a pokyny pro montáž. Snadná instalace – montáž vašich monitorů je díky odnímatelným VESA deskám jednoduchý proces.

Ergonomický držák monitoru – udržujte své monitory v ergonomické výšce, zlepšete svou pracovní pozici a snižte zatížení krku, zad a ramen pro produktivnější práci. Kompatibilita – vertikální držák na dvojitý monitor drží dvě obrazovky o velikosti 13 až 30 palců a váhou 100 x 100 mm se zadními upevňovacími otvory 50 x 50 mm, 75 x 75 mm nebo 100 x 100 mm.
ZnačkaHemudu #ad
VýrobceHeartmao #ad
Číslo díluHT05B-002P
ModelkaHT05B-002P

8. RICOO

#ad

Držák obrazovky, RICOO Monitor Držák stolu, VESA stolní držák na 12–27 palců, ramena pro počítačové monitory, držák monitoru, držák monitoru 1 rameno monitoru TS7011

#ad
RICOO #ad - Otočení stojanu na monitor činí 90 stupňů na desce. Kompatibilní s: vesa 75x75 100x100 Ergonomie: monitory lze libovolně umístit na výšku nebo na šířku, takže si můžete prohlížet obrazovky z různých úhlů.

Tím lze efektivně snížit zatížení šíje a zad. Stojan je vhodný také pro zakřivené ploché obrazovky. Funkce: přední panel držáku na stůl je otočný o 360 stupňů. Možný sklon +/-45 stupňů. 10 kg. Kapacita: zatížitelnost držáku monitoru činí max. PouŽitÍ: tento stojan na displej se hodí pro každou plochou obrazovku s normou VESA. Montáž pomocí stolní svorky na hraně stolu. Výškově nastavitelná. 33cm/13" 38cm/15" 41cm/16" 43cm/17" 48cm/19" 51cm/20" 53cm/21" 56cm/22" 58cm/59cm/23" 61cm/24" 66cm/26" 68cm/69cm/27" 74cm/29". Rameno lze na tyči dokonce otočit o 360 stupňů.
ZnačkaRICOO #ad
VýrobceRICOO #ad
Výška21.65
Délka4.72
Šířka4.45
Číslo díluTS7011
ModelkaTS7011
ZárukaZákonná záruka 24 měsíců na nové zboží. Máte dotazy k našim výrobkům? Rádi vám pomůžeme. Napište nám e-mail: [email protected]

9. RICOO

#ad

Monitor připevnění ke stolu

#ad
RICOO #ad - Vesa 75x75 100x100 Tento stojan na displej se hodí pro každou plochou obrazovku s normou VESA. Možný sklon +/-45 stupňů. Nosnost držáku monitoru činí max.

8 kg. Montáž pomocí stolní svorky na hraně stolu. Otočení stojanu na monitor činí 180 stupňů. Rameno lze na tyči dokonce otočit o 360 stupňů. Výškově nastavitelná. Stojan je vhodný také pro zakřivené ploché obrazovky. Vhodné pro všechny značky a zakřivené obrazovky – pokud je podporována norma VESA a hmotnost obrazovky! Držák obrazovky zajišťuje pořádek na psacím stole nebo herní stanici v každé domácí kanceláři. 30cm/12" 33cm/13" 38cm/15" 41cm/16" 43cm/17" 48cm/19" 51cm/20" 53cm/21" 56cm/22" 58cm/23" 61cm/24" 66cm/26" 69cm/27" 74cm/29" palců.
ZnačkaRICOO #ad
VýrobceRICOO #ad
Výška4.33
Délka17.52
Hmotnost3.8
Šířka6.5
Číslo díluTS5711
ModelkaTS5711
ZárukaZákonná záruka 24 měsíců na nové zboží. Máte dotazy k našim výrobkům? Rádi Vám pomůžeme. Napište nám e-mail: [email protected]

10. Ergosolid

#ad

Up to 12 kg, Ergosolid Tischhalterung with Gasfeder for Dual 22-32 Zoll LCD LED Monitore with VESA max. 100 x 100 mm

#ad
Ergosolid #ad - Montage mit backen Stärke 25 - 80 mm. Professioneller tischständer für zwei PC-Monitore 22-32 und bis 12 kg. Ergosolid. Zwei arme, langer hub, stabile Wirbelsäule, leichtgängige und mehrachsige Verstellung.
ZnačkaErgosolid #ad
VýrobceErgosolid #ad
Výška5.12
Délka17.32
Šířka10.63
Číslo díluH180
ModelkaH180
Záruka2 ans