Top 10 Keyboard Kopfhörer – Sluchátka

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. iClever

#ad

Děti do školy, 85/94 dB kabelová sluchátka pro děti s MIC, nastavitelná čelenka, skládací sluchátka do uší, iClever 2 ks dětských sluchátek

#ad
iClever #ad - Silný a nerozbitný design: tato dětská sluchátka jsou navržena pro malé děti v zadní části hlavy. Měkké a příjemné: je jedno, zda posloucháte několik minut nebo několik hodin, sluchátka iclever Kids udrží vaše dítě v pohodlí.

Iclever dětská sluchátka omezení hlasitosti max z hlasitosti při 85/94 dB pro pohlcující bezsené a přesto bezpečné poslouchání. True to life stereo sound: kompletně polstrované chrániče uší omotávají vaše děti silným, vysoce kvalitním zvukem a současně eliminují externí zvuky. Ultra měkké náušníky a polstrovaná nastavitelná čelenka snižují zátěž a eliminují bolest. Flexibilní materiál lze zkroutit, táhnout a dokonce spadnout bez zlomení! Maximální objem dětského trezoru: bezpečnost vašeho dítěte je u nás na prvním místě.

Budete ztraceni v hudbě, filmu, hře a dalším! Skládací, aby vaše děti byly zaneprázdněné během jízd, kufru nebo dokonce peněženky! Tato dětská sluchátka jsou nutností, jízdy letadlem, lehký design se snadno vejde do batohu, pochůzky a mnoho dalšího. Fold and go: blíží se dlouhá cesta? přineste dětská sluchátka iclever pro malé děti pro zábavu on-the-go.
ZnačkaiClever #ad
VýrobceiClever #ad
Číslo díluHS14-EU-2
ModelkaIC-HS14

2. LUDOS

#ad

Sluchátka pro iPhone, Huawei, 3,5 mm jack sluchátka, LUDOS OMNITONE sluchátka do uší s kabelem a mikrofonem, sluchátka se sytými basy, Samsung, iPad, sluchátka do uší

#ad
LUDOS #ad - Lepší kvalita zvuku než bezdrátová zařízení: sluchátka ludos omnitone poskytují přesvědčivou kvalitu zvuku pro všechny audiofily. 5letá záruka: ludos poskytuje na výrobky záruku pět let. Náš zákaznický servis je vám k dispozici v případě dotazů 24 hodin denně; jednoduše nás kontaktujte. Ludos sluchátka: jsme přední značkou pro trh kabelových sluchátek na amazonu v Severní Americe a Evropě.

Kabel je dlouhý 1, 2 m. Jako sluchátka s kabelem také pomáhají potlačovat rušivé zvuky pozadí, když jste na veřejnosti. Pohodlné a bezpečné sezení: při vývoji našich sluchátek byl kladen zvláštní důraz na komfort. Už nikdy si nemusíte dělat starosti, že vaše sluchátka s kabelem v uších uprostřed důležitého telefonátu opustí ducha. Poskytují bezvadný zvuk, aniž by hudba nebo zvuk "pronikly" k lidem kolem vás. Bolestivé uši po hodině nošení patří minulosti. StandardnÍ zÁstuČka: sluchátka ludos omnitone in ear s kabelem podporují novou generaci iphonů přes adaptér lightning není součástí dodávky, Note 8/9/10, iPod to ochochKvalitní kabelová sluchátka s 3, iphone 5 a 6, M62/F62, Samsung S8/S9/S10, iPad Mini/Air, Galaxy M02s/F02s, A32/A52/A72, 5mm jack.

Perfektní na konference a telefony: s naším kabelem do uší získáte vysoce kvalitní zvuk bez zpoždění. Nepřetržitý zážitek ze zvuku: ať už posloucháte hudbu, sledujete filmy nebo hrajete hry: naše sluchátka In Ear nabízejí působivý zvukový zážitek s přesnou kvalitou zvuku a prostorovým, řízeným zvukem.
ZnačkaLUDOS #ad
VýrobceLUDOS #ad
Výška3.15
Délka3.54
Šířka0.75
Číslo díluOMNITONE
ModelkaOMNITONE
Záruka5 let

3. Yomuse

#ad

Rosa Lila, Kopfhörer Kinder, PC, on Ear kopfhörer für Handys, Faltbare Kinder Headset, Yomuse C89 Kinder Kopfhörer mit Kabel, Verstellbares Stirnband, Tablets, Laptop

#ad
Yomuse #ad - Studio kopfhörer können auf reisen, im Auto, im Flugzeug, in der Schule, im Online-Unterricht usw. Perfekt geeignet für kinder zwischen 3 und 16 Jahre. Perfektes geschenk für kinderkinderkopfhörer ab 3 jahre im yomuse-design werden eines der süßesten Dinge für sie sein. Weiche, hypoallergene Ohrpolster, mit denen sie stundenlang in vollem Komfort hören können.

Das 1, laptops, 5-mm-audiobuchse wie Telefone, um dem Temperament Ihres Kindes standzuhalten. Nehmen sie diese kopfhörer mit kabel, wohin Ihre kinder auch gehen. Verwendet werden zurück in die schule usw. Hohe kompatibilität die kids headphones unterstützen alle geräte mit 3, 5 m lange Premium-Nylonkabel ist robust genug, Tablets, Smartphones, PCs usw. Hinweis: diese studio kopfhörer ohne Mikrofon. Großzügige garantie: bei yomuse steht der kunde immer an erster stelle, und wir sind stolz darauf, zur Qualität unserer Produkte zu stehen.

Immersiver klangauch kinder brauchen guten klang - sie werden die integrierte 40-mm-Lautsprechereinheit lieben, die satte Bässe und lebensechten klang liefert. Flexible größeneinstellung & faltbarkeitder leichte kunststoffrahmen ist mit veganem plüschleder gepolstert und passt sich flexibel an verschiedene kopfgrößen an, ist auch gleichzeitig robust und bruchfest. Wenn sie irgendwelche probleme mit den kabelgebundenen Kopfhörern haben, können Sie uns jederzeit erreichen, und wir kümmern uns innerhalb von 24 Stunden um das Problem! .
ZnačkaYomuse #ad
VýrobceYomuse #ad
Výška7
Délka6.7
Hmotnost0.04
Šířka3.2
Číslo díluYomuse-892-Pinkpurple
ModelkaC89

4. iClever

#ad

Stereo zvuk, 85/94 dB Volume Limited, iClever Dětská sluchátka, nastavitelná čelenka, rozplétané dráty, kabelová sluchátka pro děti, dětská sluchátka na uši, skládací, 3,5 mm Aux Jack

#ad
iClever #ad - Kromě toho je kabel navržen tak, kabel je dostatečně pevný, abyste zabránili změti kabelů. Lehký plastový rám je polstrovaný veganskou plyšovou kůží a flexibilně se přizpůsobí různým velikostem hlavy, i když se v tašce rozbije, spadla a více. Měkké, se kterými můžete celé hodiny poslouchat v plném pohodlí.

U firmy iclever je zákazník vždy na prvním místě a jsme hrdí na to, iPad, že jsme za kvalitu našich produktů podporovali. Proto je důležité zvolit dětská sluchátka, která jsou vybavena ovládáním hlasitosti, se kterou lze hlasitost omezit na maximálně 85/94 dB pro ochranu sluchu. Díky skládacímu designu se dětská sluchátka iClever pohodlně a snadno nosí a skladují. Díky speciální lehké konstrukci pro děti váží pouze 200 gramů. Kindle fire, tablet, jaký přístroj máte s aux vstupem 3, sluchátka fungují perfektně, Switch, kontaktujte nás a my je vyřešíme do 24 hodin!.

Pohlcující zvukvaše děti budou nadšeny silným zvukem, hypoalergenní náušníky, který generují ovladače dual Sound Stage těchto stereo sluchátek. Perfektně vhodné pro děti od 3 do 16 let. Vylepšený kabel & skládací vyrobeno z vysoce kvalitní nylonové tkaniny, aby odolal tažení a tření. Nastavitelný a robustní pásek dětská sluchátka iclever mají dostatečnou trvanlivost, že komfort při nošení musí být bohužel součástí dodávky.
ZnačkaiClever #ad
VýrobceiClever #ad
Hmotnost0.44
Číslo díluC01-1516A-14-EU
ModelkaIC-HS14
Záruka1 rok

5. iClever

#ad

3,5 mm Aux Jack, stereo zvuk, sluchátka pro děti, nastavitelná čelenka, skládací, rozplétané dráty, iClever Sluchátka pro děti, 85/94 dB Volume Limited, dětská sluchátka na uchu

#ad
iClever #ad - U firmy iclever je zákazník vždy na prvním místě a jsme hrdí na to, kontaktujte nás a my je vyřešíme do 24 hodin! Díky skládacímu designu se dětská sluchátka iClever pohodlně a snadno nosí a skladují. Perfektně vhodné pro děti od 3 do 16 let. Pokud máte problémy se sluchátky, tablet, laptop, jako např.

Lehký plastový rám je polstrovaný veganskou plyšovou kůží a flexibilně se přizpůsobí různým velikostem hlavy, i když se v tašce rozbije, spadla a více. To ale neznamená, je zároveň robustní a nerozbitný. Kromě toho je kabel navržen tak, kabel je dostatečně pevný, abyste zabránili změti kabelů. Měkké, hypoalergenní náušníky, se kterými můžete celé hodiny poslouchat v plném pohodlí. Aby se zabránilo náhlému zvýšení hlasitosti a poškození sluchu. Díky speciální lehké konstrukci pro děti váží pouze 200 gramů. Vylepšený kabel & skládací vyrobeno z vysoce kvalitní nylonové tkaniny, aby odolal tažení a tření.

Vysoká kompatibilita a rozsáhlá záruka bez ohledu na to, switch, sluchátka fungují perfektně, 5 mm, ipad, že jsme za kvalitu našich produktů podporovali. Proto je důležité zvolit dětská sluchátka, která jsou vybavena ovládáním hlasitosti, se kterou lze hlasitost omezit na maximálně 85/94 dB pro ochranu sluchu. Nastavitelný a robustní pásek dětská sluchátka iclever mají dostatečnou trvanlivost, že komfort při nošení musí být bohužel součástí dodávky.
ZnačkaiClever #ad
VýrobceiClever #ad
Hmotnost0.44
Číslo díluHS14
ModelkaIC-HS14

6. Sony

#ad

S 30mm reproduktory., Sony Skládací sluchátka pro začátečníky s vynikajícím zvukem

#ad
Sony #ad - Frekvenční rozsah 12–22 kHz. Polstrované náušníky pro příjemný poslech. Různé barvy, které se hodí k vašemu stylu. Vysoce energetické neodymové magnety zajišťují silný zvuk. Sluchátka fungují pouze se zařízeními, která mají AUX přípojku. 30mm měnič pro vyvážený zvuk.
ZnačkaSony #ad
VýrobceSony #ad
Výška1.38
Délka7.87
Hmotnost0.26
Šířka5.91
Číslo díluMDRZX110P.AE
ModelkaMDRZX110P.AE
Záruka2 roky

7. LilGadgets

#ad

Kinder, Kinder-Schulkopfhörer, LilGadgets Connect+ Pro Mädchen-Kopfhörer für die Schule – entworfen für den Komfort von Kindern, magische Einhörner, faltbares Over-Ear mit integriertem Mikrofon

#ad
LilGadgets #ad - LautstÄrke begrenzt: eine hochwertige audiolösung für kinder mit internen 40-mm-treibern und einer maximalen lautstärkebegrenzung von 93 dB, die einen klaren und verzerrungsfreien Klang bietet. Weiche, um den rauen Umgebungsbedingungen des Kinderspiels standzuhalten. Dieses audiokabel sorgt für eine nahtlose Verbindung und eine hochwertige Audioausgabe.

Metallverlängerungen sorgen für eine lange Haltbarkeit, während die weiche Polsterung auf der Innenseite dafür sorgt. Es eignet sich hervorragend für alle. Mit shareport-technologie: mit der shareport-technologie können sie mehrere kopfhörer an ein gerät anschließen, um den Überblick zu behalten, Audioinhalte von einem Gerät aus mit ihrer Familie und Freunden zu teilen. Unser design hebt sie von der Konkurrenz ab. Dadurch sind keine zusätzlichen Teile mehr nötig, ohne dass ein Splitter erforderlich ist. Umhüllt von 4 fuß hochwertigem geflochtenem Nylon schützt es vor Verwicklungen und Knoten und gewährleistet eine lange Lebensdauer.

Ein inline-mikrofon für freisprechanrufe und die standardmäßige 3, 5-mm-Audiobuchse an jedem Ende ermöglichen eine einfache Kompatibilität mit verschiedenen Geräten. Aufgrund seiner vielseitigkeit und benutzerfreundlichkeit ist es die bevorzugte Wahl internationaler Fluggesellschaften, Tablets, iPads, darunter allen Smartphones, Chromebooks, Schulen und Eltern. Diese kopfhörer sind nicht nur stilvoll, sondern auch robust und so konzipiert. Der frequenzbereich beträgt 20 Hz bis 20 kHz und sorgt so für ein volles und ausgewogenes Audioerlebnis.
ZnačkaLilGadgets #ad
VýrobceLilGadgets #ad
Výška3.7
Délka8.2
Hmotnost0.7
Šířka8.1
Číslo díluLGCR-11-MU
ModelkaLGCR-11

8. LilGadgets

#ad

LilGadgets Chlapecká sluchátka Connect+ Pro do školy – vyvinutá pro pohodlí dětí, sluchátka pro děti, sluchátka s kabelem, digitální kamufláž, skládací Over-Ear s inline mikrofonem

#ad
LilGadgets #ad - Oceněný design a funkce: tato skvělá, polstrovaná sluchátka a nastavitelná prodloužení zajišťují dlouhou životnost, aby odolaly drsným okolním podmínkám hračky. Výborně se hodí pro všechny. Díky tomu je pro děti pohodlné a cenově výhodné řešení pro sdílení audio obsahu se svou rodinou a přáteli z jednoho zařízení.

Stylový design osloví děti i rodiče a dělá z něj skvělou volbu pro všechny, kteří hledají bezpečné a praktické audio možnosti pro své děti, a přitom. Kompatibilita: to nabízí univerzální kompatibilitu s celou řadou zařízení, notebooků a všech zařízení s 3, chromebooků, ipadů, včetně všech smartphonů, počítačů, 5mm audio zdířkou. Frekvenční rozsah je 20 hz až 20 khz a zajišťuje tak plný a vyvážený zvukový zážitek. Hlasitost omezená: vysoce kvalitní audio řešení pro děti s interními 40mm ovladači a maximálním omezením hlasitosti 93 db, které nabízí jasný zvuk bez zkreslení.

Obalený 4 nohami kvalitního pleteného nylonu chrání před zamotáním a uzly a zaručuje dlouhou životnost. Trvanlivost: audio kabel je dimenzován na maximální trvanlivost a funkčnost. Inline mikrofon pro hands-free hovory a standardní 3, 5mm audio zdířka na každém konci umožňují snadnou kompatibilitu s různými zařízeními. Díky tomu již nejsou nutné žádné další díly, abyste měli přehled o tom, co z něj dělá perfektní dárek pro malé děti. Tato sluchátka jsou nejen stylová, ale také robustní a tak koncipovaná.
ZnačkaLilGadgets #ad
VýrobceLilGadgets #ad
Výška3.7
Délka8.2
Šířka8.1
Číslo díluLGCR-08-DC
ModelkaLGCR-08

9. LilGadgets

#ad

LilGadgets Connect+ Pro-Kopfhörer für Mädchen – für den Komfort von Kindern entwickelt, faltbares Over-Ear mit integriertem Mikrofon, Mädchen-Kopfhörer, Girl Power, Kinderkopfhörer für die Schule

#ad
LilGadgets #ad - Umhüllt von 4 fuß hochwertigem geflochtenem Nylon schützt es vor Verwicklungen und Knoten und gewährleistet eine lange Lebensdauer. Ein inline-mikrofon für freisprechanrufe und die standardmäßige 3, 5-mm-Audiobuchse an jedem Ende ermöglichen eine einfache Kompatibilität mit verschiedenen Geräten. Dieses audiokabel sorgt für eine nahtlose Verbindung und eine hochwertige Audioausgabe.

Weiche, um den rauen Umgebungsbedingungen des Kinderspiels standzuhalten. Dadurch sind keine zusätzlichen Teile mehr nötig, was ihn zu einem perfekten Ohrhörer-Geschenk für Kleinkinder macht. Dies macht es zu einer bequemen und kostengünstigen Lösung für Kinder, Audioinhalte von einem Gerät aus mit ihrer Familie und Freunden zu teilen. Aufgrund seiner vielseitigkeit und benutzerfreundlichkeit ist es die bevorzugte Wahl internationaler Fluggesellschaften, Tablets, darunter allen Smartphones, iPads, Chromebooks, Schulen und Eltern.

Metallverlängerungen sorgen für eine lange haltbarkeit, gepolsterte Ohrhörer und verstellbare Verlängerungen sorgen für eine dauerhafte Haltbarkeit, während die weiche Polsterung auf der Innenseite dafür sorgt. Haltbarkeit: das audiokabel ist auf maximale haltbarkeit und funktionalität ausgelegt. Es eignet sich hervorragend für alle. LautstÄrke begrenzt: eine hochwertige audiolösung für kinder mit internen 40-mm-treibern und einer maximalen lautstärkebegrenzung von 93 dB, die einen klaren und verzerrungsfreien Klang bietet. Unser design hebt sie von der Konkurrenz ab.
ZnačkaLilGadgets #ad
VýrobceLilGadgets #ad
Výška3.7
Délka8.2
Hmotnost0.7
Šířka8.1
Číslo díluLGCR-10-GP
ModelkaLGCR-10

10. iClever

#ad

IClever Dětská sluchátka, sluchátka přes uši s omezením hlasitosti 94 dB, TV, PC, s mikrofonem pro mobilní telefon, sluchátka, skládací HD stereo kabel, tablet, LED světlo

#ad
iClever #ad - Regulace hlasitosti 94 db zabraňuje možnému poškození jejich citlivých ušních bubínků. Kopněte hudbu na stupeň se 3 skvělými barvami a režimy. Shareport & foldable design: není potřeba roztříštění. Vaše děti mohou polstrovanou čelenku přizpůsobit všem velikostem hlavy a odstranit rušivé zvuky.

Skvělá volba pro online kurzy! Každý hrnek je vybaven sluchátky, která lze použít pro sdílení hudby s přáteli. Díky skládacímu designu sluchátka iClever Kid výrazně překrývají jiné modely z hlediska pohodlí. Vestavěné mikrofony: jak odpovídáte na volání pomocí sluchátek? zabudovaný mikrofon je jako. Skvělá kompatibilita & servis: standardní 3, chromebooky, 5mm jack činí tento drátový telefon univerzálně fit a dostupný pro většinu zařízení, jako iPad, Kindle Fire, tablety atd. Pouze závan multifunkčního tlačítka, hraní, pauza, odpovědi a konečná volání jsou všechny pod kontrolou.3

3 režimy tlumeného světla: skok mezi 3 různými světly barvami - červená, zelená a nastavte si své required light modes mezi statickými single click, modrá, quick flash Double Click a slow flash Triple Click. Bezpečnost a pohodlí: měkké náušníky jsou příjemné pro malé uši a nabízejí luxusní komfort. Jsme přesvědčeni o kvalitě našich výrobků a nabízíme Vám rádi 18měsíční záruku a 24hodinový online zákaznický servis.
ZnačkaiClever #ad
VýrobceiClever #ad
Výška7.09
Délka6.1
Hmotnost0.37
Šířka2.64
Číslo díluHS20
ModelkaHS20