Top 10 KAI Küchenmesser – Kuchařské nože

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Victorinox

#ad

Nerezová, čepel 11 cm, růžová růžová, Victorinox Sada 2 nožů na zeleninu Swiss Classic se zoubkovaným ostřím, Swiss Made

#ad
Victorinox #ad - Nejvyšší kvalita: výrobky švýcarské firmy victorinox zaručují nejvyšší standardy ve všech ohledech a vysoká kvalita je prosazována bez kompromisů. Snadno se čistí, jsou extrémně ostré a jsou perfektním dárkem pro každodenní použití nebo profesionály v oblasti vaření.

Nůž na rajčata a tabule swiss classic – nůž na zeleninu s extra ostrým zoubkovaným ostřím. S extra ostrým zoubkovaným ostřím a ergonomickou rukojetí. Detaily výrobku: délka 220 mm, hmotnost 28 g, barva růžová, výrobek 6.7836. L115b, výška 12 mm, šířka 24 mm, swiss classic nůž na rajčata a jídelní nůž. Perfektní pro ovoce a zeleninu s měkkou slupkou.

Více než 130letá historie Victorinox se vyznačuje tradicí, kvalitou a inovací. Jednoduchá manipulace: navrhli jsme moderní, robustní, odolnou a lehkou rukojeť, která díky své rovnováze dobře padne do ruky. Rukojeť lze sterilizovat pro maximální čistotu. Jedna třída pro sebe: naše kvalitní, lehké čepele z nerezové oceli nabízejí přesnost, stabilitu a přesnost.
ZnačkaVictorinox #ad
VýrobceVictorinox #ad
Výška0.05
Délka8.66
Hmotnost0.07
Šířka0.08
Číslo dílu6.7836.L115B
Modelka6.7836.L115B

2. Wolfblood

#ad

Wolfblood Damaškový nůž Santoku nůž L 24 cm profesionální kuchařský nůž ze 67 vrstev damaškové oceli a VG10 univerzální nůž, čepel I damaškový kuchyňský nůž, nůž santoku s dřevěnou rukojetí, dárková krabička a ochrana čepele

#ad
Wolfblood #ad - Design našich damaškových nožů je chráněn! Asijský nůž je velmi vhodný pro muže i ženy. Díky tomu zůstane damascenský profesionální nůž velmi dlouho ostrý. Univerzální nůž se hodí zejména pro přípravu masa, ryb, ovoce, zeleniny a suši v kuchyni.

Dekorativní dárková krabička: díky ušlechtilému balení lze damaškový nůž Santoku darovat přímo a je ideálním dárkem pro každého ambiciózního kuchaře nebo fanouška grilování. Vlastnosti: náš damaškový kuchyňský nůž je vyroben z pravé 67 vrstev damaškové oceli VG 10 a dosahuje stupně tvrdosti čepele 60 ± 2 HCR.

Detaily nože: profesionální nůž santoku s rukojetí z pravého dřeva má délku nože 24, 00 cm a délku čepele nože 13, 00 cm. Ergonomická rukojeť: rukojeť našeho profesionálního – kuchyňský nůž je vyroben z dřeva Pakka a ručně broušen. Super dárek – nápad: univerzální kuchařský nůž wolfblood je perfektním nápadem na dárek k narozeninám nebo k Vánocům.
ZnačkaWolfblood #ad
VýrobceWolfblood #ad
Výška14.57
Délka9.45
Hmotnost0.26
Šířka1.18
Číslo dílujpxy-0226-183
ModelkaWolfblood 5 Inch Santoku

3. WÜSTHOF

#ad

Wüsthof Nůž, ušlechtilá ocel

#ad
WÜSTHOF #ad - WÜsthof je oficiálním vybavením německého a japonského národního týmu kuchaře. Ukovaný z jednoho kusu ušlechtilé oceli, laserem testovaná geometrie. Funkční, osvědčený design. Trojitá nýtovaná rukojeť. Absolutní ostrost a trvalá trvanlivost ostří.
ZnačkaWÜSTHOF #ad
VýrobceWüsthof #ad
Výška1
Délka14
Hmotnost0.35
Šířka2
Číslo dílu4002293418308
ModelkaWU4183

4. Wolfblood

#ad

Wolfblood Damaškový nůž Santoku XL 30 cm profesionální kuchařský nůž z 67 vrstev damaškové oceli & VG10 univerzální nůž čepel I damaškový kuchyňský nůž, nůž Santoku s dřevěnou rukojetí, dárková

#ad
Wolfblood #ad - Super dárek – nápad: univerzální kuchařský nůž wolfblood je perfektní nápad na dárek k narozeninám nebo k Vánocům. Design našich damaškových nožů je chráněn. Vlastnosti: náš damaškový kuchyňský nůž je vyroben z 67 vrstev damaškové oceli vg 10 a dosahuje stupně tvrdosti čepele 60 ±2 HCR.

Asijský nůž je velmi vhodný pro muže i ženy. Dekorativní dárková krabička: díky ušlechtilému balení lze damaškový nůž Santoku darovat přímo a je ideálním dárkem pro každého ambiciózního kuchaře nebo fanouška grilování. Detaily nože: profesionální nůž santoku s rukojetí z pravého dřeva má délku nože 30, 00 cm a délku čepele nože 16, 50 cm.

Díky tomu zůstává profesionální damascenský nůž velmi dlouho ostrý. Ergonomická rukojeť: rukojeť našeho profesionálního kuchyňského nože je vyrobena z dřeva Pakka a ručně broušena. Univerzální nůž se hodí zejména pro přípravu masa, ovoce, ryb, zeleniny a sushi v kuchyni.
ZnačkaWolfblood #ad
VýrobceWolfblood #ad
Hmotnost0.42
ModelkaWolfblood 7 Inch Santoku

5. Wolfblood

#ad

Wolfblood Damaškový nůž Kuchyňský nůž XL 32 cm profesionální kuchařský nůž z 67 vrstev damaškové oceli & VG10 univerzální nůž čepel I damaškový kuchyňský nůž a šéfkuchařský nůž s dřevěnou rukojetí,

#ad
Wolfblood #ad - Vlastnosti: náš damaškový kuchyňský nůž je vyroben z 67 vrstev damaškové oceli vg 10 a dosahuje stupně tvrdosti čepele 60 ±2 HCR. Asijský nůž je velmi vhodný pro muže i ženy. Ergonomická rukojeť: rukojeť našeho profesionálního kuchyňského nože je vyrobena z dřeva Pakka a ručně broušena.

Super dárek – nápad: univerzální kuchařský nůž wolfblood je perfektní nápad na dárek k narozeninám nebo k Vánocům. Univerzální nůž se hodí zejména pro přípravu masa, ryb, ovoce, zeleniny a sushi v kuchyni. Design našich damaškových nožů je chráněn. Detaily nože: profesionální šéfkuchařský nůž s rukojetí z pravého dřeva má délku nože 32, 00 cm a délku čepele nože 19, 00 cm.

Díky tomu zůstává profesionální damascenský nůž velmi dlouho ostrý. Dekorativní dárková krabička: díky ušlechtilému balení lze damaškový nůž Santoku darovat přímo a je ideálním dárkem pro každého ambiciózního kuchaře nebo fanouška grilování.
ZnačkaWolfblood #ad
VýrobceWolfblood #ad
Výška1.38
Délka12.6
Hmotnost0.66
Šířka0.12
Číslo díluDE-EK-497

6. Palatina Werkstatt

#ad

Nůž Kai Shun – nůž Tim Mälzer Premier Serie – Nakiri nůž TDM 1742 – ultraostrý japonský nůž + 100% ručně vyráběné krájecí prkénko unikát

#ad
Palatina Werkstatt #ad - Kai shun nůž: s 14 cm čepelí z 32vrstvé damaškové oceli, praktický, lehce neuvěřitelně ostrý. Tento nůž nesmí chybět v žádné kuchyni. Ručně vyrobeno: ručně vyrobené krájecí prkénko šetrné k čepeli 30 x 18 cm vyrobeno ze sudů starých vinných sudů, oboustranně použitelné a velmi robustní, každý kus je unikát. Ideální dárek: ideální dárková sada pro vás i pro něj. K krájení ovoce, zeleniny nebo bylin.
ZnačkaPalatina Werkstatt #ad
Hmotnost0.37

7. KAI

#ad

KAI 'Shun Classic' kolekce.

#ad
KAI #ad - Délka čepele: 15, 0 cm. Damašková ocel. 61±1 hrc, 0 % uhlík, 1, 1, 5 % kobalt. Erná rukojeť. Víceúčelový nůž.
ZnačkaKAI #ad
VýrobceKai Europe #ad
Výška0.6
Délka10.75
Hmotnost0.31
Šířka1.37
Číslo díluDM0701
ModelkaDM0701

8. Zeuß

#ad

Zeuß Damaškový nůž Kuchyňský nůž XL 32 cm profesionální kuchařský nůž z japonské 67 vrstev damaškové oceli a VG 10 univerzální nůž čepel I damaškový nůž šéfkuchař s dřevěnou rukojetí a brusným

#ad
Zeuß #ad - Vlastnosti: náš damaškový kuchyňský nůž je vyroben z 67 vrstev damaškové oceli vg 10 a dosahuje stupně tvrdosti čepele 60 ±2 HCR. Super dárek – nápad: univerzální kuchařský nůž zeuß je perfektní nápad na dárek k narozeninám nebo k Vánocům.

Univerzální nůž se hodí zejména pro přípravu masa, ryb, ovoce, zeleniny a sushi v kuchyni. Detaily nože: profesionální šéfkuchařský nůž s rukojetí z pravého dřeva má délku nože 32, 00 cm a délku čepele nože 20, 00 cm. Dekorativní dárková krabička: díky ušlechtilému balení a přiloženému brousku lze damaškový nůž Santoku darovat přímo a je ideálním dárkem pro každého ambiciózního kuchaře nebo fanouška grilování.

Ergonomická rukojeť: rukojeť našeho profesionálního kuchyňského nože je vyrobena z dřeva Pakka a ručně broušena. Design našich damaškových nožů je chráněn. Díky tomu zůstává profesionální damascenský nůž velmi dlouho ostrý. Asijský nůž je velmi vhodný pro muže i ženy.
ZnačkaZeuß #ad
VýrobceZeuß #ad
Výška1.57
Délka12.6
Hmotnost0.86
Šířka0.08

9. Zeuß

#ad

Zeuß Sada 3 damaškových nožů 32 cm, 24 cm a 20 cm profesionální damaškové nože z 67 vrstev damaškové oceli se šéfkuchařským nožem, dřevěnou rukojetí a brusným, kancelářským nožem, nožem Santoku

#ad
Zeuß #ad - Vlastnosti: naše damaškové kuchyňské nože jsou vyrobeny z pravé 67 vrstev damaškové oceli VG 10 a dosahují stupně tvrdosti čepele 60 ±2 HCR. Design našich sad kuchařských nožů je chráněn. Dekorativní dřevěná dárková krabička: díky ušlechtilému obalu ze dřeva a přiloženému brousku lze tuto profesionální sadu kuchyňských nožů darovat přímo a je ideálním dárkem pro každého ambiciózního kuchaře nebo fanouška grilování.

Super dárek – nápad: sada damaškových nožů zeuß je perfektním nápadem na dárek k narozeninám nebo k Vánocům. Díky tomu zůstává damascenská profesionální sada nožů velmi dlouho ostrá. Ergonomická rukojeť: rukojeť našeho profesionálního kuchyňského nože je vyrobena z dřeva Pakka a ručně broušena.

Asijská sada nožů je velmi vhodná pro muže i ženy. Sada damaškových kuchařských nožů se hodí zejména pro přípravu masa, ovoce, ryb, zeleniny a sushi v kuchyni. Detaily nože: sada nožů obsahuje nůž chef nůž: 32, 00 cm, 00 cm a kancelářský nůž nůž: 20, 00 cm/čepel: 20, 00 cm/čepel: 13, malý nůž santoku nůž: 24, 00 cm/čepel: 9, 00 cm.
ZnačkaZeuß #ad
VýrobceZeuß #ad
Výška1.57
Délka13.78
Hmotnost2.45
Šířka6.3

10. Wolfblood

#ad

Wolfblood Sada 2 ks damaškových nožů 24 cm profesionální damaškové kuchyňské nože z 67 vrstev damaškové oceli I, se šéfkuchařským nožem Santoku nožem dřevěnou rukojetí, dárková krabička a ochrana

#ad
Wolfblood #ad - Super dárek – nápad: sada damaškových nožů wolfblood je perfektním nápadem na dárek k narozeninám nebo k Vánocům. Dekorativní dárková krabička: díky ušlechtilému balení lze tuto profesionální sadu kuchyňských nožů darovat přímo a je ideálním dárkem pro každého ambiciózního kuchaře nebo fanouška grilování.

Detaily nože: sada nožů obsahuje nůž santoku nůž: 24, 00 cm/čepel: 13, 00 cm a malý kancelářský nůž nůž: 24, 00 cm/čepel: 13, 00 cm. Sada damaškových kuchařských nožů se hodí zejména pro přípravu masa, ryb, ovoce, zeleniny a sushi v kuchyni. Ergonomická rukojeť: rukojeť našeho profesionálního kuchyňského nože je vyrobena z dřeva Pakka a ručně broušena.

Díky tomu zůstává damascenská profesionální sada nožů velmi dlouho ostrá. Vlastnosti: naše damaškové kuchyňské nože jsou vyrobeny z pravé 67 vrstev damaškové oceli VG 10 a dosahují stupně tvrdosti čepele 60 ±2 HCR. Asijská sada nožů je velmi vhodná pro muže i ženy. Design naší sady kuchařských nožů je chráněn.
ZnačkaWolfblood #ad
VýrobceWolfblood #ad
Výška0.01
Délka9.45
Hmotnost0.79
Šířka0.01