Top 10 Jungs Geschenke 8 Jahre – Vzdělávací a vědecké hračky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. LEGO

#ad

Farma, hračka pro třídění a stohování pro miminka a malé děti ve věku 1,5 až 3 roky, naučná hračka, LEGO 10982 DUPLO My First Traktor na ovoce a zeleninu

#ad
LEGO #ad - Předškoláci se s touto hračkou na skládání a třídění barev učí hravě tím, že ovoce a zeleninu hraček přiřadí správně barvenému přívěsku. Podpořte fantazii a zábavu svých malých stavitelů s hračkami Pěstování mrkve 10981, biomarketu 10983 a bio zahrady 10984 ještě více.

Naučte malé děti o zdravé výživě, zatímco společně s mladými farmáři sklízejí ovoce a zeleninu a přitom si hrají se svými rodiči. S pojízdným traktorem, stavebními kameny pro stavbu brokolice, 3 různě barevnými přívěsky, rajčat a ananasu a figurkou DUPLO pro mladého farmáře.

Tato pedagogická vzdělávací hračka je skvělým dárkem k narozeninám pro malé děti od 1, 5 roku, na podporu schopností malých dětí. Tato traktor lego duplo pro výuku ovoce a zeleniny pomáhá malým dětem od 1, 5 roku zlepšit jejich jemnou motoriku při stohování kamenů.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška3.58
Délka13.94
Hmotnost1.17
Šířka7.52
Číslo dílu10982
Modelka10982
ZárukaPokud u vaší nové sady LEGO chybí díly nebo jsou vadné, vyměníme díly zdarma prostřednictvím našeho zákaznického servisu pro kameny a díly. Snažíme se nabízet bezplatnou náhradu ve všech zemích, vyhrazujeme si však právo kdykoli změnit dostupnost této služby bez předchozího upozornění.

2. Coogam

#ad

Coogam Počítání dinosaurů třídění hraček sada, barevně odpovídající klasifikační hra, Montessori jemná motorika dovednost předškolní pedagogická Montessori vzdělávací hračka pro 3 4 5 let

#ad
Coogam #ad - Všichni dinosauři mají hladkou povrchovou úpravu bez ostrých okrajů nebo rohů, aby dítě poškodilo. 6 korespondingových barevných misk, 5 dvojitých bočních aktivních karet, 2 tongs, and a draw-string bag. A s 5 dvojitými aktivními kartami, číslům, senzorické přehrávání, počítání, děti mohou snadno odpovídat barvám, rozvíjet jemné motorické dovednosti a další.

Sensory motor development: the fun sorting dinosaur game helps teach colors, color perception, patterns, sorting, striengthening pincer grasp, and counting. Perfektní jako dárek na narozeniny, Vánoce, Velikonoce a všechny svátky. Rozmanité dinosaury & colors: 6 typů dinosaurů s vibrant barvami jsou sure to grasp a dítě attention. Bezpečné pro děti to play: while the bowls & tongs are high quality the dinosaurs made from safe material ist safe for kids to play with.

Perfektní pro preschoolers or kindergartners to learn early matematics, different dinosaurs, hand-eye coordination, atd. Early counting & math concept: pro každou maminku nebo učitele v učebně, díkůvzdání, counting dino hračka dělá skvělý doplněk k učení matematiky. Sada dinosaurů na tříděné hračky: existuje 72 dinosaurů 6 barev a 12 každých barev v 6 druzích dinosaurů.
ZnačkaCoogam #ad
VýrobceCoogam #ad
Výška2
Délka4
Šířka4
Číslo dílupuzzle110
Modelkapuzzle110
Záruka1 Year Warranty Against Manufacturer Defects

3. Sunny Auntie

#ad

SUNNY AUNTIE Magnetische Fliesen 180 Stück + 6 Figuren + Bonus Reißverschluss-Hülle, magnetische Fliesen für Kinder Spielzeug für 3 4 5 6 7 8 Jahre alte Jungen und Mädchen

#ad
Sunny Auntie #ad - Die kanten der fliesen sind abgerundet und sicher für Kinder zu handhaben. Es ist ein ausgezeichnetes spielzeug für Eltern-Kind-Bindung, das sowohl Kinder als auch Eltern lieben werden, zum Spielen mit anderen Kindern oder zum unabhängigen Spielen. Das set enthält auch 2 autos, einen Bonus von 6 Familienfiguren nicht magnetisch, die Kinder immer lieben.

Sie haben starke magnete, die sie ideal für den bau großer, mit diesen Fliesen zu bauen und können jeden Tag stundenlang mit ihnen spielen, Farben und Formen erhältlich, hoher Strukturen machen. Die fliesen sind gut verarbeitet, für die kommenden Jahre! Die größe der fliesen ist für kleine Hände geeignet und Kinder können leicht damit umgehen. Alle designs im Booklet können mit diesem Set gebaut werden. Unser produkt hat einen astm-standard-Labortest bestanden und wurde sowohl für Kinder als auch für Kleinkinder geeignet. Einzigartige merkmale dieses großen sets: unser 180-teiliges magnetfliesen-set ist in einer vielzahl von größen, langlebig und stabil.

Die möglichkeiten sind endlos! Tolles Geschenk für Kinder im Alter von 3 bis 8 Jahren. Magnetic playtiles ist ein spielzeug, ihre Phantasie, ihr kreatives Denken, da es viel Kreativität und Fantasie beinhaltet. Sicheres spielen unsere magnetfliesen bestehen aus einem hochwertigen, ungiftigen und bpa-freien abs-kunststoff. Sie sind hell, wie das selbstwertgefühl Ihres Kindes steigt, eine Rakete oder andere Modelle in der Broschüre sowie Designs aus seinem eigenen kreativen Geist baut.
ZnačkaSunny Auntie #ad
VýrobceSunny Auntie #ad
Výška8.3
Délka15
Hmotnost12.45
Šířka4.3
Číslo díluMPT-Variation
ModelkaMPT-Variation

4. Mushie

#ad

Mushie Stohovací pohárek hračka | stohovací věž s 8 pohárky | pro miminka a děti | vyrobeno v Dánsku | bez BPA originál

#ad
Mushie #ad - Stohovací kelímky jsou inspirovány věží "rundetårn" v kodani, Dánsku a hračka je součástí dánské kolekce hraček Hygge pro děti od 0 do 3 let.

Včetně: 8 x stohovací pohárek materiál: pp plast. Stohovací kelímky od mushie podporují učení dítěte! Animujte své dítě těmito veselými a pestrými stohovatelnými kelímky v různých barvách. 100% bez pvc a ftalátů, vyrobeno v Dánsku:. Rozvíjí koordinaci ruka-oko a podporuje mnoho dalších schopností, síla uchopení atd. Stohovací kelímky pomáhají při vývoji těla a mozku a zajišťují, jako je rovnováha, že hrací doba je celé hodiny zábavná a kreativní.
ZnačkaMushie #ad
VýrobceMushie #ad
Výška3.5
Délka3.25
Hmotnost0.35
Šířka3.25
Číslo díluMSC-40
Modelka2400230
Zárukaamazon standard

5. LEGO

#ad

Baby Spielzeug für Mädchen und Jungen, Zug Spielzeug, Lernspielzeug für Kinder ab 1, LEGO 10954 DUPLO Zahlenzug, Zählen Lernen, 5 Jahren

#ad
LEGO #ad - Lego duplo sets bieten tolle geschenkideen für Babys und Kleinkinder zu jeder besonderen Gelegenheit. Enthalten in dem zug spielzeug sind ein jungen, ein Mädchen und ein Hund als LEGO DUPLO Figuren, die zu fantasievollen Rollenspielen anregen.

Dieses lernspielzeug ab 1, 5 jahren ist eine neue, verbesserte Version des kultigen DUPLO Zahlenzugs mit mehr buntem Lernspaß als je zuvor. Mit seinen lustigen figuren und den farbenfrohen, leicht zu handhabenden Steinen ist der Zahlenzug eine ideale Lernaktivität für Kinder im Alter von 1, 5 - 2 Jahren. Der lego duplo zahlenzug - zählen lernen besteht aus 10 Steinen mit Zahlen, die in den Waggons des Schiebezugs transportiert werden können. Kleinkinder verbessern ihre feinmotorischen Fähigkeiten, wenn sie mit diesem Baby Spielzeug ab 2 Jahre spielen und die Zahlenbausteine ein- und ausladen, stapeln und sortieren.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška7.52
Délka3.58
Hmotnost0.51
Šířka13.94
Číslo dílu10954
Modelka10954
ZárukaFalls bei Ihrem neuen LEGO Set Teile fehlen oder fehlerhaft sind, ersetzen wir die Teile kostenlos über unseren Kundendienst für Steine & Teile. Wir bemühen uns, in allen Ländern kostenlosen Ersatz anzubieten, behalten uns jedoch das Recht vor, die Verfügbarkeit dieses Service jederzeit ohne vorherige Ankündigung zu ändern.

6. Melissa & Doug

#ad

Melissa & Doug GO Tots shonem na školním dvoře | dřevěná hračka pro malé děti | vývojová hračka pro kojence | 12 měsíců + | dárek pro miminka, chlapce, dívky | materiály certifikované FSC

#ad
Melissa & Doug #ad - Go tots, různé figurky a atraktivní tvary a textury podporují spojení a průzkumnou hru, relatovatelné, která podporuje budování dovednosti; pomáhá při vývoji jemné a hrubé motoriky.5dílná sada se 4 oboustrannými podložkami go tots 8 figurek, školní dvůr ze dřeva hřiště a učebna; včetně skluzavky, gyro, houpačky, psacích stolů, kolébky, integrované rukojeti.

Kompatibilní s jinými hracími sadami go tots; kinetická hra s go tots nabízí možnost prozkoumat koncept příčiny a účinku díky dráždivým pohybem řízeným momenty. Role, stohujte a uchopte 4 oboustranné přátele go tots ze dřeva a nechte je na oboustranném hřišti a ve třídě ze dřeva purpurovat, vířit, houpat a houpat se.

Při výrobě tohoto výrobku se používají materiály certifikované FSC Forest Stewardship Council FSC C156584. Skvělý dárek pro miminka a malé děti od 12 měsíců do 2 let k interaktivnímu hraní bez obrazovky a budování vývojových schopností.
ZnačkaMelissa & Doug #ad
VýrobceMelissa & Doug #ad
Výška17.38
Délka7.25
Hmotnost2.5
Šířka13.13
Číslo dílu30739
Modelka30739

7. Ravensburger

#ad

Stavebnice pro děti od 8 let. Kombinovatelná se všemi produktovými řadami GraviTrax, Ravensburger GraviTrax startovací sada Interaktivní kuličkový systém, prodlouženími a prvky, startovacími sadami

#ad
Ravensburger #ad - Gravitrax core rozpoutá ducha vynálezců a nabízí nekonečné možnosti mimo představivost. Vesmír gravitrax je otevřený systém, ve kterém jsou slavné stavění a intuitivní kreativita odměňovány působivými drahami. Sadu lze kombinovat se všemi produkty z vesmíru GraviTrax – ideální vstup do světa interaktivní kuličkové dráhy.

S pomocí návodu a stavebních plánů je umožněn rychlý a hravý vstup do vesmíru. Zde může každý začít přímo a vytvořit mimořádné dráhy. Limit je pouze vlastní kreativita. Podporuje se ale také volné stavění, takže jak začátečníci s kuličkovou dráhou, tak i pokročilí konstruktéři přijdou do vlaku a objevili neomezené možnosti. Vzrušující a pestré prvky, které umožňují speciální triky a kulovou akci, vytvářejí nekonečné možnosti stavby.

Mnohostranně kombinovatelné prvky umožňují hravý vstup do vesmíru GraviTrax a nabízejí spoustu prostoru pro kreativitu a volné stavění. Startovací sada gravitrax obsahuje s více než 100 součástmi vše, abyste mohli okamžitě začít stavět velkolepé dráhy. Přitom je také gaussovo dělo, které působivým způsobem urychluje koule.
ZnačkaRavensburger #ad
VýrobceRavensburger #ad
Výška4.33
Délka13.31
Hmotnost0.26
Šířka13.31
Číslo dílu22410
Modelka22410
ZárukaZáruka 2 roky

8. Ravensburger

#ad

Lze kombinovat se všemi produkty, Ravensburger GraviTrax startovací sada XXL 22416 – GraviTrax startovací sada pro vaši kuličkovou dráhu – kuličková dráha a stavebnice od 8 let, lze hrát samostatně

#ad
Ravensburger #ad - Gravitrax je flexibilně rozšiřitelný a interaktivní systém kuličkových drah pro děti od 8 let. Všechny produkty tří linií gravitrax CORE, GraviTrax Pro a GraviTrax Power lze vzájemně kombinovat. Ideální dárek nejen k narozeninám pro chlapce a dívky.

Vesmír gravitrax je otevřený systém, které umožňují speciální triky a kulovou akci, ve kterém jsou slavné stavění a intuitivní kreativita odměňovány působivými drahami. Mnohostranně kombinovatelné prvky umožňují hravý vstup do vesmíru GraviTrax a nabízejí spoustu prostoru pro kreativitu a volné stavění. Zde může každý začít přímo a vytvořit mimořádné dráhy! S gravitrax můžete vytvořit celé světy kuličkových drah. Všechny produkty gravitrax tří linií GraviTrax, GraviTrax PRO a GraviTrax Power lze vzájemně kombinovat.

Limitem je pouze vlastní kreativita! gravitrax je flexibilně rozšiřitelný a interaktivní systém kuličkových drah pro děti od 8 let. Gravitrax core rozpoutá ducha vynálezců a nabízí nekonečné možnosti mimo představivost. S pomocí návodu a stavebních plánů je umožněn rychlý a hravý vstup do vesmíru. Vzrušující a pestré prvky, vytvářejí nekonečné možnosti stavby. Ideální dárek nejen k narozeninám pro chlapce a dívky.
ZnačkaRavensburger #ad
VýrobceRavensburger #ad
Výška7.01
Délka13.31
Hmotnost9.63
Šířka13.31
Číslo dílu22416
Modelka22416
ZárukaZáruka 2 roky

9. Fisher-Price

#ad

Modrá nebo růžová, Fisher-Price Laugh and Learn Puppy

#ad
Fisher-Price #ad - Ruce, uši a zářivé srdce sestry reagují na dotyk dítěte celkem pět aktivací. Fisher-price laugh and learn smart stages sis přichází se 75 písní, melodie a větami.

Tato hračka fisher-price povzbuzuje dítě, nohy, aby komunikovalo s věcmi kolem ní. Chytré stages sis má 3 stupně učení, které mohou růst s vaším dítětem; děti mohou osvětlené srdce Sis stisknout a držet, aby slyšely všechny jeho písně. Obsahuje 1 x fisher-price laugh and Learn Smart Stages Sis vzdělávací hračka. Tato roztomilá hračka na učení se jí při hraní naučí 100 prvních slov; štěně vede k smíchu a učení části těla, tvary, počítání a číslice, abecedu a mnoho dalšího. Výuková hračka fisher-price umožňuje dětem učit se a bavit se slovy, zvuky, tvary, čísly a písmeny. Pomáhá dětem rozvíjet senzorické a jemné motorické schopnosti.
ZnačkaFisher-Price #ad
VýrobceFisher Price #ad
Výška12.01
Délka7.99
Hmotnost0.97
Šířka11.02
Číslo díluFPP51
ModelkaFPP51

10. Hape

#ad

Pětistranná kostka pro aktivity, multifunkční hrací kostka | naučná hračka ze dřeva pro malé děti, Hape Motorická kostka "Malá zvířata" ze dřeva, motorická hračka od 1 roku

#ad
Hape #ad - Hrací centrum: s pětistrannou hrací kostkou je třídění a objevování hračkou; je opravdovým potěšením pozorovat děti při hraní s motorovou smyčkou, při posouvání barevných zvířecích hlav, na třídiči tvarů, na otočném talíři a při klepání na dřevěné kuličky. Podpora jemné motoriky: tato výuková hračka pro malé děti nabízí rozmanitou zábavu při hraní a podporuje motorický rozvoj, logické myšlení a vytrvalost. Dlouhá životnost: vyrobeno z robustního dřeva, materiály vhodné pro děti a barvy na vodní bázi.
ZnačkaHape #ad
VýrobceHAPE INTERNATIONAL (NINGBO) LTD. #ad
Výška19.69
Délka13.78
Hmotnost2.47
Šířka13.78
Číslo díluE1810
ModelkaE1810
ZárukaŽádná záruka výrobce