Top 10 Innenraumbeleuchtung auto LED Blau – Osvětlení interiéru aut

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. maxtron

#ad

Maxtron Sada vnitřního osvětlení pro auto Astra K modré osvětlení vnitřní světlo kompletní sada

#ad
maxtron #ad - Německý prodejce – obdržíte fakturu s vykázanou německou dph. Maxtron sada vnitřního prostoru osvětlení interiéru sada v modré barvě pro Opel Astra K interiérová sada. Vhodné pouze pro vozidla s normálními žárovkami z výroby / perfektní osvětlení interiéru vašeho vozidla v barvě světla: studená bílá / napětí dc 9-14, 8 v / Jednoduchá výměna Plug & Play díky perfektní konstrukci a velikosti / Žádný zásah do elektroniky vozidla a lze kdykoli demontovat / Žádné dodatečné osvětlení blikání a není nutné žádné další odpory / studená bílá.

Dné dosvícení blikání a blikání - bezúdržbový provoz díky vysoké životnosti - perfektní osvětlení a ideální jas pro interiér vašeho vozidla - vnitřní osvětlení, vnitřní světelná sada, interiérová sada, interiér vozidla, vnitřní světlo, vnitřní osvětlení, vnitřní osvětlení, vnitřní světlo, vnitřní světlo.

Kvalita od letronix - všechny moduly jsou jednotlivě baleny a popsány příslušným místem instalace pro rychlou a snadnou výměnu. Speciálně vyvinuto pro interiér vašeho vozidla / jasnější než běžné žárovky / žárovky s optimálním tvarem a vyzařovacím úhlem pro příslušné místo instalace / nezávislé na pólu, při montáži nemusíte dávat pozor na plusy a minusy.
Značkamaxtron #ad
VýrobceLETRONIX #ad
Číslo díluLT-MT2-8000522-blue

2. maxtron

#ad

MaXtron Sada vnitřního osvětlení auta Ibiza 6J FL modré osvětlení vnitřní světlo kompletní sada

#ad
maxtron #ad - Dné noční osvětlení blikání a blikání – bezúdržbový provoz díky dlouhé životnosti – perfektní osvětlení a ideální jas pro interiér vašeho vozidla – osvětlení interiéru, vnitřní světlo, interiér vozidla, vnitřní osvětlení, interiérové osvětlení, sada interiéru, vnitřní světlo.

Speciálně vyvinuto pro interiér vašeho vozidla / osvětlovací prostředek s optimálním tvarem konstrukce a vyzařovacím úhlem pro příslušné místo instalace / jasnější než běžné žárovky / nezávislé na pólu, při montáži nemusíte dávat pozor na plusy a mínusy. Kvalita od letronix - všechny moduly jsou jednotlivě baleny a popsány příslušným místem instalace pro rychlou a snadnou výměnu. Vhodné pouze pro vozidla s normálními žárovkami ze závodu / žádné noční osvětlení blikání a plápoání a žádné další odpory nejsou nutné / jednoduchá výměna plug & play díky perfektní konstrukci a velikosti / Žádný zásah do elektroniky vozidla a lze kdykoliv demontovat / napětí DC 9-14, 8 V / Perfektní osvětlení interiéru vašeho vozidla v barvě světla: modrá.

Německý prodejce - obdržíte fakturu s vykázanou německou dph. Maxtron sada interiérového osvětlení sada v modré barvě pro Seat Ibiza 6J FL interiérová sada.
Značkamaxtron #ad
VýrobceLETRONIX #ad
Číslo díluLT-MT-8000622-blau

3. Thlevel

#ad

Univerzální osvětlení 2 kusy, dodávky, Thlevel Vnitřní osvětlení auta, obytné vozy, nákladní automobily, bílá lampa s vypínačem pro auto, LED osvětlení interiéru vozidla, 48 LED 12 V – 85 V

#ad
Thlevel #ad - Bezplatné ovládání na konci led osvětlení pro rohy auta se nachází spínač ZAP/VYP. Dlouhá životnost a robustnískládá se z energeticky úsporných čipů, základny z hliníkové slitiny a PC krytu s vysokou propustností světla, s nízkou spotřebou energie 10 W a dlouhou životností 50 000 hodin.

Iroké možnosti využitívnitřní světlo můžete instalovat do zavazadlového prostoru, garáže, obytného vozu, domu, stanu, obytného vozu, kuchyně atd. Vysoký jas vnitřní led osvětlení obsahuje 48 led s vysokým jasem. Připojte červený kabel k pólu "+" napájení a černý kabel k napájení na "-" pól.

Dokáže splnit vaše potřeby podle jasu a poskytnout vám příjemné osvětlení. Můžete je kdykoliv bezpečně a pohodlně zapnout a vypnout. Dva způsoby instalace led světlo můžete nalepit oboustrannou lepicí páskou na hladký povrch auta nebo stěnu nebo jej stabilně nainstalovat pomocí šroubů.
ZnačkaThlevel #ad
VýrobceThlevel #ad
Číslo díluLumières Intérieure à LED
Modelka188159

4. URAQT

#ad

800 lm, bílé světlo, 12 V, obytný vůz,, 6000 K, URAQT 48 LED osvětlení interiéru auta, LED osvětlení interiéru vozidla s vypínačem, osvětlení motorových vozidel, super jasné, lišta pro auto, 2 kusy

#ad
URAQT #ad - Ultra tenké a robustní: vylepšené 12v bílé led světlo má stabilnější kryt z hliníkové slitiny a pc stínidlo s vysokou propustností světla. Snadno se obsluhují, protože světlo se aktivuje jednoduchým stisknutím tlačítka. Nainstalujte světlo a hotovo. Zvolte dvojitou lepicí pásku nebo šrouby s přezkou; 4.

Použití jako pracovní světlo, kuchyni, pracovně, světlo do skříně, přívěsy, vnitřní světlo, nákladní automobily, kempingové světlo. Kryt je 1 cm silný a současně zajišťuje stabilitu. Snadná instalace během několika sekund1. Metoda 2: nainstalujte a upevněte pomocí dodaných šroubů. A šetří energii. Udělejte své místo super světlé uraqt má 48 led na každé svítidlo a nabízí světlé led stropní svítidlo s obzvlášť silným jasem bílého světla 800 lm, praktické pro osvětlení tmavé místnosti.

Univerzální vnitřní led osvětlení napětí led světelného pásu činí 12 v stejnosměrný proud, dodávky, obytné vozy, skladu, nouzové světlo, ložnici, koupelně, vhodné pro každé 12v auto, karavany, garážová vitrína a další. Flexibilní ovládání světla jedním tlačítkem. 2 možnosti instalace led světelný pásek zahrnuje instalaci oboustranné lepicí pásky a instalaci šroubů; jednoduché připojení a instalace, jedna metoda: Nalepte oboustrannou lepicí pásku na hladký povrch interiéru vozidla.
ZnačkaURAQT #ad
VýrobceURAQT #ad
Číslo díluU4-2PYDDFYJ230811-FBA
ModelkaU4-2PYDDFYJ230811-FBA

5. Kriogor

#ad

72 LED, 12 V, 3 nastavovací spínače, obytný vůz s vypínačem s dálkovým ovládáním, Kriogor LED stropní svítidlo 12 V, LED vnitřní osvětlení auta, osvětlení interiéru, 700 lm, 4 režimy, stmívatelné

#ad
Kriogor #ad - 3 režimy teploty barvy: 3000–4500–6000 k, můžete si vybrat ten správný světelný režim podle svých potřeb, 700 lumenů, abyste vytvořili různou atmosféru. Vysoká energetická účinnost: osvětlení interiéru vozidla má 72 kusů 2835 led čipů, ale měkké světlo, LED vnitřní osvětlení obytného vozu je vyrobeno z ABS + PC materiálu, vysoký jas, rozptyluje světlo, neoslňuje a nepoškozuje vaše oči.

Velmi rozšířené: vstupní napětí: 12–18 v, čluny, výkon: 6 w, obytné vozy, lodě atd. Snadná instalace: led stropní svítidlo 12 v žádné polaritní dráty, závitová koncovka je praktická pro rychlé spojení, jsou zapotřebí pouze 4 závitové matice a 8 šroubů, jednoduchá kabeláž, stačí jen utáhnout.

Pokud potřebujete pomoc, přívěsy, karavany, pro 12V auta, zašlete nám prosím kdykoli e-mail.4 režimy, teplé bílé a žluté světlo lze nastavit ve třech rychlostech, 3 nastavení: led vnitřní osvětlení auta má 4 režimy svícení, modré světlo je režim nočního světla, studená bílá, nelze nastavit. Stropní svítidlo má životnost více než 60 000 hodin.
ZnačkaKriogor #ad
VýrobceKriogor #ad
Číslo díluMS03
ModelkaMS03
Záruka1 rok

6. maxtron

#ad

Maxtron Sada osvětlení interiéru modré osvětlení vnitřní světlo kompletní sada vhodná pro i20N i20 N typ BC3 od 2020 a typ i20 BC3 od roku 2020

#ad
maxtron #ad - Kvalita od letronix - všechny moduly jsou jednotlivě baleny a popsány příslušným místem instalace pro rychlou a snadnou výměnu. Vhodné pouze pro vozidla s normálními žárovkami z výroby / jednoduchá výměna plug & play díky perfektní konstrukci a velikosti / Žádné dodatečné osvětlení blikání a není nutné žádné další odpory / Žádný zásah do elektroniky vozidla a lze kdykoli demontovat / napětí DC 9-14, 8 V / Perfektní osvětlení interiéru vašeho vozidla v barvě světla: modrá.

Maxtron sada vnitřního prostoru osvětlení interiéru sada v modré barvě kompatibilní s Hyundai i20N i20 N typ BC3 od 2020 a typ i20 BC3 od roku 2020 sada interiéru. Německý prodejce – obdržíte fakturu s vykázanou německou dph. Dné dosvícení blikání a blikání - bezúdržbový provoz díky vysoké životnosti - perfektní osvětlení a ideální jas pro interiér vašeho vozidla - vnitřní osvětlení, vnitřní osvětlení, interiérová sada, interiér vozidla, vnitřní světlo, vnitřní světelná sada, vnitřní světlo, vnitřní osvětlení, vnitřní světlo.

Speciálně vyvinuto pro interiér vašeho vozidla / žárovky s optimálním tvarem a vyzařovacím úhlem pro příslušné místo instalace / jasnější než běžné žárovky / nezávislé na pólu, při montáži nemusíte dávat pozor na plusy a minusy.
Značkamaxtron #ad
VýrobceLETRONIX #ad
Číslo díluLT-MT-8002121-blau

7. maxtron

#ad

Maxtron Sada osvětlení interiéru pro auto 6 GJ Limo/Kombi modré osvětlení Vnitřní světlo Kompletní sada

#ad
maxtron #ad - Německý prodejce - obdržíte fakturu s vykázanou německou dph. Dné noční osvětlení blikání a blikání – bezúdržbový provoz díky dlouhé životnosti – perfektní osvětlení a ideální jas pro interiér vašeho vozidla – osvětlení interiéru, interiérové osvětlení, vnitřní světlo, vnitřní osvětlení, sada interiéru, interiér vozidla, vnitřní světlo.

Speciálně vyvinuto pro interiér vašeho vozidla / osvětlovací prostředek s optimálním tvarem konstrukce a vyzařovacím úhlem pro příslušné místo instalace / jasnější než běžné žárovky / nezávislé na pólu, při montáži nemusíte dávat pozor na plusy a mínusy. Vhodné pouze pro vozidla s normálními žárovkami ze závodu / napětí dc 9-14, 8 v / Žádný zásah do elektroniky vozidla a lze kdykoliv demontovat / žádné noční osvětlení blikání a plápoání a žádné další odpory nejsou nutné / jednoduchá výměna Plug & Play díky perfektní konstrukci a velikosti / Perfektní osvětlení interiéru vašeho vozidla v barvě světla: modrá.

Maxtron sada interiérového osvětlení sada v modré barvě pro Mazda 6 GJ Limo/Kombi interiérová sada. Kvalita od letronix - všechny moduly jsou jednotlivě baleny a popsány příslušným místem instalace pro rychlou a snadnou výměnu.
Značkamaxtron #ad
VýrobceLETRONIX #ad
Číslo díluLT-MT-8000429-blau

8. maxtron

#ad

Maxtron Světlo Vnitřní osvětlení modré osvětlení vnitřní světlo SET pro auto i30N i30 N PD bez panoramatické střechy

#ad
maxtron #ad - Bez zvláštního schválení nebo abe povoleno v interiéru vozidla / Žádný zásah do elektroniky vozidla a lze kdykoliv demontovat / napětí dc 10-16v a chráněné před přepětím PEAK / jednoduchá výměna plug & play díky perfektní konstrukci a velikosti / žádné dodatečné blikání a není nutný žádný další odpor / Perfektní osvětlení interiéru vašeho vozidla / Barva světla: studená bílá /Cold-White.

Německý prodejce – obdržíte fakturu s vykázanou německou DPH. Dné dosvícení blikání a blikání - bezúdržbový provoz díky vysoké životnosti - perfektní osvětlení a ideální jas pro interiér vašeho vozidla - vnitřní osvětlení, vnitřní světelná sada, interiérová sada, vnitřní světlo, interiér vozidla, vnitřní osvětlení, vnitřní světlo, vnitřní osvětlení, vnitřní světlo.

Kvalita od LETRONIX. Speciálně vyvinuté pro interiér vašeho vozidla / extrémně výkonné moduly / moduly s optimálním tvarem a vyzařovacím úhlem pro příslušné místo instalace / regulátor proudu, usměrňovače, odpory a řízení teploty / nezávislé na pólu díky usměrňovači, při montáži nemusíte dávat pozor na plusy a minus. Maxtron vnitřní osvětlení balíček pro Hyundai i30N PD bez panoramatické střechy.
Značkamaxtron #ad
VýrobceLETRONIX #ad
Číslo díluLT-MT-8003903-blue

9. maxtron

#ad

MaXtron Sada vnitřního osvětlení pro auto Outlander CW0 modré osvětlení vnitřní světlo kompletní sada

#ad
maxtron #ad - Dné noční osvětlení blikání a blikání – bezúdržbový provoz díky dlouhé životnosti – perfektní osvětlení a ideální jas pro interiér vašeho vozidla – osvětlení interiéru, interiérové osvětlení, vnitřní osvětlení, vnitřní světlo, interiér vozidla, sada interiéru, vnitřní světlo.

Vhodné pouze pro vozidla s normálními žárovkami ze závodu / Žádný zásah do elektroniky vozidla a lze kdykoliv demontovat / napětí dc 9-14, 8 v / jednoduchá výměna plug & play díky perfektní konstrukci a velikosti / žádné noční osvětlení blikání a plápoání a žádné další odpory nejsou nutné / Perfektní osvětlení interiéru vašeho vozidla v barvě světla: modrá. Maxtron sada interiérového osvětlení sada v modré barvě pro Mitsubishi Outlander CW0 sada.

Kvalita od letronix - všechny moduly jsou jednotlivě baleny a popsány příslušným místem instalace pro rychlou a snadnou výměnu. Speciálně vyvinuto pro interiér vašeho vozidla / jasnější než běžné žárovky / osvětlovací prostředek s optimálním tvarem konstrukce a vyzařovacím úhlem pro příslušné místo instalace / nezávislé na pólu, při montáži nemusíte dávat pozor na plusy a mínusy. Německý prodejce - obdržíte fakturu s vykázanou německou dph.
Značkamaxtron #ad
VýrobceLETRONIX #ad
Číslo díluLT-MT-8000502-blau

10. maxtron

#ad

Maxtron Sada osvětlení interiéru pro auto Qashqai J11 modré osvětlení vnitřní světlo kompletní sada

#ad
maxtron #ad - Kvalita od letronix - všechny moduly jsou jednotlivě baleny a popsány příslušným místem instalace pro rychlou a snadnou výměnu. Dné dosvícení blikání a blikání - bezúdržbový provoz díky vysoké životnosti - perfektní osvětlení a ideální jas pro interiér vašeho vozidla - vnitřní osvětlení, vnitřní světlo, interiérová sada, vnitřní světlo, vnitřní osvětlení, vnitřní osvětlení, interiér vozidla, vnitřní světelná sada, vnitřní světlo.

Německý prodejce – obdržíte fakturu s vykázanou německou dph. Speciálně vyvinuto pro interiér vašeho vozidla / jasnější než běžné žárovky / žárovky s optimálním tvarem a vyzařovacím úhlem pro příslušné místo instalace / nezávislé na pólu, při montáži nemusíte dávat pozor na plusy a minusy.

Vhodné pouze pro vozidla s normálními žárovkami z výroby / napětí dc 9-14, 8 v / Žádné dodatečné osvětlení blikání a není nutné žádné další odpory / jednoduchá výměna plug & play díky perfektní konstrukci a velikosti / Žádný zásah do elektroniky vozidla a lze kdykoli demontovat / Perfektní osvětlení interiéru vašeho vozidla v barvě světla: modrá. Maxtron sada vnitřního prostoru osvětlení interiéru v modré barvě pro Nissan Qashqai J11 sada interiéru.
Značkamaxtron #ad
VýrobceLETRONIX #ad
Číslo díluLT-MT-8000514-blau