Top 10 Flower Pot Big – Květináče

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Lechuza

#ad

Lechuza Cubico Color 22 Set květináč a vyjímatelná vložka

#ad
Lechuza #ad - Zavlažovací systém značně usnadňuje péči o rostliny. Dostupné v několika velikostech. Odolný plast, elegantní, pryskyřice, moderní, čtvercový design. Vhodné pro vnitřní i venkovní použití. Vyjímatelná vložka usnadňuje sázení.
ZnačkaLechuza #ad
Výrobcegeobra Brandstätter Stiftung & Co. KG - LECHUZA #ad
Výška16.14
Délka8.66
Hmotnost6
Šířka8.66
Číslo dílu13164
Modelka13164

2. Lechuza

#ad

LECHUZA CLASSICO Premium LS 21 bílá vysoký lesk 16020

#ad
Lechuza #ad - K dostání v různých barvách a velikostech. Ideální pro všechny pokojové rostliny. Prémiový povrch: kvalitně lakovaný povrch s vysokým leskem vyzařuje eleganci a exkluzivitu. Zavlažovacího systému, 8 l objem rostliny: 3 l Vsadbová vložka: Ø 18, 5 cm.

Materiál: plast rozměry: Ø 22 x 20 cm Zásobník vody: 0, vč. Se zavlažovacím systémem: originální zavlažovací systém lechuza integrovaný v květináči dodává rostlinám spolehlivé množství vody. Vyrobeno v německu: vysoce kvalitní plast, 100% recyklovatelný, s dlouhou životností a nerozbitný. Vše v jednom: 1 × nádoba na rostliny lechuza classic ls, rostlinného substrátu lechuza-pon jako drenážní vrstva a vyměnitelná vložka na rostliny s ukazatelem hladiny vody a zapuštěným rámem rukojeti v barvě nádoby.

Vhodné do interiéru: kvalitně lakované povrchy a čisté tvary se stylově hodí do každého stylu bydlení. S praktickým ukazatelem hladiny vody pro plnou kontrolu zalévání.
ZnačkaLechuza #ad
Výrobcegeobra Brandstätter Stiftung & Co. KG - LECHUZA #ad
Výška7.87
Délka8.27
Hmotnost2.65
Šířka8.27
Číslo dílu16020
Modelka16020

3. Lechuza

#ad

Pro vnitřní i venkovní použití, vysoce kvalitní plast, bílá s vysokým leskem, vč. zavlažovacího systému, 16360, 40 x 40 x 40 cm, LECHUZA Cube Premium 40, vyjímatelná vložka na rostliny

#ad
Lechuza #ad - Stylový květináč z prémiové kolekce s lakovaným povrchem, foyers a obchodních prostorách, perfektní pro působivé akcenty v bytech, použití v jednotlivém uspořádání nebo ve skupině. Dlouhodobého hnojiva jako drenážní vrstva pro optimální dávkování přívodu vody vody a živin.

Výška rostliny: 100 cm, barva: bílá s vysokým leskem, vč. Zalévání méně často: snadné naplnění nádrže pro samostatné zásobování rostlin vodou, LECHUZA-PON vč. Rozsah dodávky: 1x lechuza cube premium 40, materiál: plast, 5 x 34, rozměry: 40 x 40 x 40 cm, 5 cm, max. Vyrobeno v německu: kvalitně zpracovaná, UV odolná nádoba z plastu, lakovaný povrch.

Dné vlhkosti: kontrola množství naplněného indikátorem hladiny vody, zemní šroub pro odtok přebytečné vody při dešti, vyjímatelná vložka na rostliny se stabilními rukojeťmi pro snadné přezimování nebo výměnu výsadby. Zavlažovacího systému, objem rostliny: 31 l, vložka na rostliny: 34, 16360.
ZnačkaLechuza #ad
Výrobcegeobra Brandstätter Stiftung & Co. KG - LECHUZA #ad
Výška15.75
Délka15.75
Hmotnost7.43
Šířka15.75
Číslo dílu16360
Modelka16360

4. elho

#ad

Elho Greenville kulatý 30 – květináč pro vnitřní a venkovní použití – samozavlažovací hrnec – 100% recyklovaný plast – Ø 29,5 × V 27,8 cm – černá/obývací černá

#ad
elho #ad - Mix & match | tento květináč je k dostání v různých barvách a velikostech, které můžete snadno vzájemně kombinovat. Jeho barva zůstává krásná jak uvnitř, je mrazuvzdorná a dobře snáší.

Nemusíte si proto dělat starosti. Včetně podložky | greenville je důkazem toho, že vzhled a účelnost mohou jít ruku v ruce. Květináč má atraktivní, štíhlý design a je opatřen podložkou. Proto se najde vhodný květináč pro každou místnost a každou rostlinu. 3letá záruka. Vysoce kvalitní plast | vyrobeno ze 100% recyklovaného plastu – s větrnou energií a navíc 100% recyklovatelný.

Dlouhá životnost | květináč je vyroben tak, tak i venku, že z něj budete mít radost obzvlášť dlouho. Příroda v domě | s produktem elho si do domu přinesete přírodu. To je skvělý pocit! věděli jste, že rostliny dělají radost, že se cítíte zdravěji a že vám dodají energii? Hodně zábavy s tím! .
Značkaelho #ad
VýrobceELHO #ad
Výška10.94
Délka11.61
Hmotnost1.96
Šířka11.61
Číslo dílu0462732943300
Modelka0462732943300
Záruka3letá záruka výrobce.

5. elho

#ad

Blumentopf für Innen, 100% recyceltem Plastik, Ø 22.0 x H 20.2 cm, Blau/Tiefes Blau, elho Vibes Fold Rund 22 Pflanzentopf

#ad
elho #ad - Das ist ein wunderbares gefühl! wussten sie, dass pflanzen glücklich machen, dass Sie sich gesünder fühlen und dass sie Ihnen einen Energieschub geben? Viel Spaß damit! Die 3-jährige garantie gewähren wir Ihnen nicht umsonst, das versprechen wir Ihnen.

Mix & match | dieser topf ist in verschiedenen farben und größen erhältlich, die Sie leicht miteinander kombinieren können. Langlebig | der topf ist so beschaffen, dass man besonders lange seine Freude daran haben wird. Daher findet sich für jede Einrichtung und jede Pflanze der passende Topf. Die farbe bleibt schön und er kann auch durchaus was vertragen.

Modernes design & rippenmuster | ein freundliches rundes Design mit moderner Rippung ist in verschiedenen verspielten Farben erhältlich. Natur im haus | mit einem elho-produkt holen sie sich die natur ins haus. Gerecyceltes plastik | hergestellt aus 100% recyceltem Plastik — mit Windenergie und zudem zu 100 % recycelbar.
Značkaelho #ad
VýrobceElho #ad
Výška7.94
Délka8.67
Hmotnost0.93
Šířka8.67
Číslo dílu2712002229400
Modelka2712002229400
Záruka3years.

6. YFFSRJDJ

#ad

Mit Ablauflöchern und Untersetzern für Pflanzen, cremeweiß, kleiner Keramik-Übertopf für den Innenbereich, YFFSRJDJ Sukkulenten-Töpfe, 10 cm, 4 Stück

#ad
YFFSRJDJ #ad - Kleiner sukkulenten-Übertopf mit ablauflöchern und netzpolster: große abflusslöcher eignen sich gut zum Abtropfen und mit auslaufsicheren Mesh-Pads, Sukkulenten, andere Blumen und Grünpflanzen, geeignet für Orchideen, hält den Boden davon ab, weg zu laufen, Kakteen, perfekt für Heimdekoration.

Größe und paket: 10 cm topf – 4 stück. Herausnehmbare schalen: es gibt zwei methoden, nicht nur geeignet für Pflanzen, die nach Belieben geändert werden können, um Untersetzer zu platzieren, sondern auch mehr Zierwerte. Lieben sie es oder volle rückerstattung: sie sind mit hervorragender Produktqualität und großartigem Kundenservice abgedeckt. Tolles geschenk: es ist das perfekte geschenk für Ihre Verwandten und Freunde, sie sind tolle Geburtstagsgeschenke, Einweihungsgeschenke, Jahrestagsgeschenke, Thanksgiving oder Weihnachtsgeschenke und mehr.

Lieferumfang: enthält 4 keramik-Blumentöpfe, 4 Netz-Pads und 4 Untertassen Pflanzen nicht im Lieferumfang enthalten. Wenn es irgendein problem oder Frage gibt, kontaktieren Sie uns bitte, und wir werden sehr schnell mit einer vollen zufriedenstellenden Auflösung antworten.
ZnačkaYFFSRJDJ #ad
VýrobceYFFSRJDJ #ad
Výška3.94
Délka3.94
Hmotnost4.01
Šířka3.94

7. BigDean

#ad

Kulatý, antracitový, odolný vůči povětrnostním vlivům – odtok vody odolný vůči UV záření z nerozbitného plastu – vhodný pro vnitřní + venkovní použití – vyrobeno v Evropě, BigDean 3× květináč s podtáckem, ø 50 × V 38 cm

#ad
BigDean #ad - V závislosti na výrobě může být možné, že otvory ještě musí být otevřeny. Jsou perfektně vhodné pro vnitřní i venkovní použití. Mnohostranně použitelné: květináče vytvářejí skvělou středomořskou atmosféru na zahradě, chilli, ale také bylinky, resp. Vysoce kvalitní materiály: díky použití stabilního a nárazuvzdorného pp plastu jsou naše květináče a podložky pod rostliny odolné proti povětrnostním vlivům, UV záření a jsou dimenzovány pro dlouhou životnost.

Voda tak efektivně proudí a chrání před vlhkostí. Nabízí vám bezpočet možností pro osázení květináčů. Zde najdete doma nejen květiny, rostliny a palmy, citrónové stromy, rostliny aloe vera nebo olivovníky. Odtok vody: ve dně květináčů jsou otvory pro možnost odvodnění. Detaily: průměr hrnce vnější: cca 50 cm // výška hrnce: cca 38 cm // vnější průměr podložky: cca 41, 5 cm // barva: antracitová/tmavě antracitová // rozsah dodávky: 3x květináč + 3x podložka // Detailní rozměry najdete na fotografiích // Důležité upozornění: skutečná barva je o něco tmavší, než je vidět na fotografiích.

Středomořský vzhled: naše květináče přesvědčí svým kulatým designem a středomořským zakřiveným vzhledem, robustností a možností drenáže. Terase nebo balkonu. Květináče jsou díky modernímu designu – v kombinaci s vašimi květinami nebo rostlinami – vždy skvělým poutačem pozornosti.
ZnačkaBigDean #ad
VýrobceThats Shopping GmbH #ad
Číslo dílu799880

8. Lechuza

#ad

LECHUZA QUADRO Premium LS 43 bílá vysoký lesk 16180

#ad
Lechuza #ad - Vyrobeno v německu: vysoce kvalitní plast, 100% recyklovatelný, s dlouhou životností a nerozbitný. Vhodné do interiéru: kvalitně lakované povrchy a čisté tvary se stylově hodí do každého stylu bydlení.

S praktickým ukazatelem hladiny vody pro plnou kontrolu zalévání. K dostání v různých barvách a velikostech. Prémiový povrch: kvalitně lakovaný povrch s vysokým leskem vyzařuje eleganci a exkluzivitu. Vše v jednom: 1x květináč quadro premium ls, vč. Se zavlažovacím systémem: originální zavlažovací systém lechuza integrovaný v květináči dodává rostlinám spolehlivé množství vody.

Zavlažovacího systému, 5 x 36, 7 l objem rostliny: 32 l vsadbová vložka: 36, rostlinného substrátu lechuza-PON jako drenážní vrstva a vyměnitelná vložka na rostliny s ukazatelem hladiny vody a zapuštěným rámem rukojeti v barvě nádoby. Materiál: plast rozměry: 43 x 43 x 39 cm Zásobník vody: 9, 5 cm. Ideální pro všechny pokojové rostliny.
ZnačkaLechuza #ad
Výrobcegeobra Brandstätter Stiftung & Co. KG - LECHUZA #ad
Výška15.75
Délka16.93
Hmotnost15.65
Šířka16.93
Číslo dílu16180
Modelka16180

9. Hoberg

#ad

Hoberg Květináče s rezavým vzhledem – sada 2 ks | hranaté květináče odolné vůči povětrnostním vlivům ve 2 velikostech | perfektní jako dekorace na zahradu, jezírko, balkon, domovní dveře a vstupní

#ad
Hoberg #ad - Tím se účinně zabrání hromadění vlhkosti při zalévání nebo také deštěm. Pro vytvoření ideálních podmínek pro rostliny má každý dům vypouštěcí otvor. Praktické – květináče hoberg jsou promyšlené nejen opticky. Vzhled rezivění – dekorativní květináče okouzlí svým trendovým vzhledem rezavě a láskyplnými detaily.

Odolný vůči povětrnostním vlivům – robustní materiál dvou květináčů bez problémů odolá povětrnostním podmínkám. Dekorativní – ke stylovému designu a láskyplným detailům patří malá okna a naznačené okenice. Kovové květináče v rezavém vzhledu jsou moderní zahradní dekorací, hodí se ale stejně tak pro vstupní prostory a balkon. V závislosti na výsadbě je tak můžete po celý rok umístit venku na zahradě, na terase nebo na balkon.

Mnohostranné – kromě funkce květináče lze tyto dva květináče s roštem použít také jako svícen. Velké, svítící svíčky uvnitř vytvářejí krásnou atmosféru díky světelným stínům svíčka není součástí dodávky. Díky dvěma různým velikostem cca 16, 5 × 14, 5 × 20 cm | 16 × 14 × 28 cm nabízí dostatek místa velkým a malým rostlinám.
ZnačkaHoberg #ad
VýrobceDS Produkte GmbH #ad
Výška11.02
Délka5.51
Hmotnost1.76
Šířka6.3
Číslo díluHoberg Rost-Pflanztöpfe
ModelkaHoberg Rost-Pflanztöpfe

10. Fox & Fern

#ad

Květináč L – velký včetně odtoku vody – květináč vysoký 27 cm – květináče pro pokojové rostliny – průměr květináče 30 cm – květináče velké – květináče na rostliny – květináč – bílý matný

#ad
Fox & Fern #ad - Optimální kombinace: tento květináč / květináč se perfektně hodí k našim stojanům na rostliny velikosti L, které jsou vyrobeny z trvale udržitelného dřeva. Ušetřete nyní při nákupu své moderní sady z květináče a stojanu na rostliny.

Příroda doma: dejte svým rostlinám vylepšený tento květináč s tímto velkým květináčem. Jednoduše vyhledejte amazon "květinový stojan" a u pokladny použijte slevový kód "AGOODFIT10" pro 10% slevu na vaši individuální sadu rostlin. Tento květináč v bílé barvě je navíc odolný vůči UV záření a mrazu. Potah v mini vzhledu: tento květináč o průměru 30 cm zaujme svým vysoce kvalitním designem a matným povrchem. Doživotní záruka: díky vysoké kvalitě našich výrobků je zaručena nekonečná životnost.

Díly této sady květináčů se perfektně hodí k sobě s minimálními nároky na instalaci, zcela bez lepidla nebo šroubování. Navíc může u tohoto květináče jednoduše odtékat přebytečná voda díky drenážní zátce v zemi. Ručně vyrobeno z vláknitého kamene: opticky identické, avšak o 70 % lehčí než keramika, jsou tyto květináče vhodné pro pokojové rostliny stejně jako jako květináče pro venkovní použití.
ZnačkaFox & Fern #ad
VýrobceFox & Fern #ad
Výška11.81
Délka11.81
Hmotnost4.19
Šířka11.81
Číslo dílu8719327037393
Modelka8719327037393