Top 10 Fahrradpumpe Alle Ventile Mini – Rámové pumpy na kolo

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. FLO

#ad

FLO Mini-Fahrradpumpe – Fahrradreifenpumpe – Fahrradreifenreparatur-Set – Ganzmetall-Fahrradwerkzeuge – Verriegelungsfutter, Presta, Schrader, Dunlop – ausziehbarer Schlauch – kompakte Fahrradpumpe –

#ad
FLO #ad - Pumpen sie fahrradreifen schnell mit dem Hubvolumen von 33, 2 Kubikzentimeter auf. Die halterung passt auf jedes Wasserflaschen-Bolzenmuster auf Ihrem Fahrrad. Alle fahrräder: straße, tri, pendler, berg, kies, ebikes, strandkreuzer und Kinderfahrräder sind ein Kinderspiel.

Druckbereich. Leicht optimale grÖsse die flo mini luftpumpe ist eine kompakte rahmenpumpe mit einer länge von 10, 27 bar deckt den Druck ab, 25 "und einem Gewicht von 143 g. Der 17, 1 cm ausziehbare Schlauch macht den Zugang zu engen Räumen zum Kinderspiel. Der bereich 0-120 psi oder 0-8, der von allen Radfahrern benötigt wird. Flo fahrrad-luftpumpe ist ein vielseitiges und kompaktes Must-Have Zubehör für jeden Radfahrer. Einfach aufschrauben und das Spannfutter schieben, um auf Presta-Ventilpumpe oder Schrader zuzugreifen. Spannfutter und ausziehbarer schlauch: das verriegelungsfutter rastet an ventilen ein und eliminiert Luftverlust beim Pumpen.

Rahmenhalterung: montieren sie die flo mini luftpumpe für Fahrrad einfach an Ihrem Rahmen mit der mitgelieferten Halterung und Montagezubehör. Ein druckbereich für alle Radfahrer. Mehrere ventile und großes hubvolumen: das innovative zweiseitige spannfutter ermöglicht das Aufblasen von Presta-, Schrader- und Dunlop-Ventilen. Diese luftpumpe für reifen verfügt über einen langlebigen Gummischlauch, der für die Ewigkeit gebaut ist.
ZnačkaFLO #ad
VýrobceFLO Cycling #ad
Výška1
Délka10.25
Hmotnost0.32
Šířka1

2. PRO BIKE TOOL

#ad

PRO BIKE TOOL Mini pumpička na kolo s manometrem pro ventily Presta & Schrader – hustilka na jízdní kolo s vysokým tlakem do 6,9 baru – kompaktní & lehká vzduchová pumpa s tlakoměrem pro závodní kola a horská kola

#ad
PRO BIKE TOOL #ad - Vysoce kvalitní cnc frézovaná hliníková slitina s trvanlivými a přesnými jednotlivými díly – toto čerpadlo je vyrobeno bez opotřebení! 22 cm dlouhé a váží pouze 127, 5 gramů. Profesionální kvalita – trvanlivé, kompaktní a lehké vzduchové čerpadlo na pneumatiky jízdního kola – dech beroucí design a zpracování.

Důležité: předpokladem pro montáž držáku jsou stávající závitové otvory na rámu kola. Oválné upevňovací otvory umožňují jemné vyladění polohy na rámu. Zvětšený design pístu této přenosné vzduchové pumpy umožňuje dosažení tlaku v pneumatikách o 30 % menším nárazem čerpadla ve srovnání s běžnými čerpadly. Stabilní a bezpečný držák rámu s bezpečnostním řemenem. Důležité: není vhodné pro vzduchové čerpadlo dunlop lezyne nebo bleskové ventily. Rychlá a snadná montáž na rám vašeho kola za méně než 60 sekund. U ventilů presta s vyjímatelným jádrem je třeba dbát na to, aby bylo jádro pevně zašroubováno do dříku ventilu.

Hadice má integrovaný ukazatel tlaku, 9 bar/100 psi. Rychlé a přesné nafouknutí – vysoký tlak až 6, aby se maximalizovala kompaktnost. Bezpečné a extrémně husté spojení presta a schrader – jednoduchá výměna mezi ventily presta a schrader, díky inovativnímu designu pouzdra – není nutný adaptér! Bezpečné šroubované spojení ventilu umožňuje extrémně pevné utěsnění bez netěsností a už nikdy nepoškozené ventily pneumatik jízdních kol. Vzduchová hadice je šikovně uložena v rukojeti, takže můžete přesně nafouknout požadovaný tlak pneumatiky!
ZnačkaPRO BIKE TOOL #ad
VýrobcePro Bike Tool #ad
Výška1.18
Délka8.98
Hmotnost0.28
Šířka2.76
Číslo díluHPL-G
ModelkaHPL-G

3. PRO BIKE TOOL

#ad

Pro Bike Tool Mini pumpička na kolo Classic-Eedice, vysokotlaké PSI, pumpička na pneumatiky pro závodní a horská kola, vhodné pro ventily Presta a Schrader

#ad
PRO BIKE TOOL #ad - Není kompatibilní s prodloužením ventilu bez závitu. Důležité: pro montáž držáku čerpadla jsou nutné předvrtané otvory v rámu kola. Dné klapání nebo ztráta čerpadla s naším bezpečným držákem rámu s přídavným bezpečnostním páskem.

Spolehlivé a s dlouhou životností – vyrobeno z cnc frézované hliníkové slitiny s dlouhou životností a přesnými díly, které jsou vyvinuty do detailu, abyste mohli bezpečně a příjemně jezdit. Kompatibilní s presta- a schrader: bezpečné závitové připojení ventilu umožňuje těsné uzavření bez proudění vzduchu. Super kompaktní a lehký – pouze 18, perfektní pro cyklisty, 8 cm dlouhý a 113 g těžký, kteří se obávají výšky a hmotnosti.

U ventilů presta s odnímatelnými jádry by měla být věnována zvláštní opatrnost, aby se jádro pevně zašroubovalo do dříku ventilu. Rychle se vrátí na kolo – dosáhnete tlaku při jízdě o 30 % méně pohybů čerpadla než běžná mini cyklopumpa. Vysoký tlak až 100 psi / 6, 9 bar.
ZnačkaPRO BIKE TOOL #ad
VýrobcePro-Bike Tool #ad
Výška1.2
Délka7.4
Hmotnost0.25
Šířka2.8
Číslo díluHPM
ModelkaHPM
ZárukaDoživotní záruka

4. Tiakia

#ad

Kompaktní přenosná ruční pumpička, Tiakia Mini pumpička na jízdní kolo 260 psi s vysokým tlakem, závodní kolo,, horské kolo, vzduchová pumpa malá pro ventily Presta Schrader Dunlop, lehká pro BMX

#ad
Tiakia #ad - Jako horská kola, nafukovací balónky, jízdní kola, fotbal, dětské kočárky. Erpadlo a skladování jsou integrovány, což je ideální řešení pro outdoorové cyklistické cestování. Nafukovací přípojka je utěsněná a spojená, která je silnější, takže si nemusíte dělat starosti s únikem vzduchu.

Klasická barva černá + červená je velkorysá a plná nadšení. Všechny druhy míčů: basketbal, invalidní vozíky, BMX, rugby, terénní vozy, závodní auta, nafukovací hračky a tak dále. A s jehlami na míč můžete nafouknout míče, plavecké kruhy a jiné nafukovací hračky. Po eloxování povrchu čerpadla má lepší odolnost proti korozi. Je kompatibilní se 3 typy ventilů: ventil Presta FV/PV, Schrader ventil AV, ventil Dunlop DV/EV. Průlom nového designu spočívá v dosažení rovnováhy mezi úsporou práce a času v nejvhodnějším úhlu! Proto je tato vzduchová pumpa mnohem méně úspora práce než běžná čerpadla, a účinnost nafukování se výrazně zlepší.

Jednoduchá inflace – 260 psivysoký tlak vzduchu – maximální tlak této pumpičky na kolo dosahuje 260 psi. Hadice je oddělená, lze ji univerzálně přizpůsobit inflačnímu rozhraní. Celou pumpičku lze namontovat na hůl na kolo, což přibližně odpovídá hmotnosti mobilního telefonu. Super multiscénické použití v jednom kroku může tato vzduchová pumpa splnit různé potřeby nafukování současně.
ZnačkaTiakia #ad
VýrobceTiakia #ad
Hmotnost0.33
Číslo díluHP SH-0501A
ModelkaHP SH-0501A

5. PRO BIKE TOOL

#ad

PRO BIKE TOOL Mini Luftpumpe Fahrrad Premium Edition, Fahrradpumpe klein für Rennräder und Mountainbikes, Passend für Presta- und Schrader-Ventile, 100 PSI / 6.9 Bar Hochdruck

#ad
PRO BIKE TOOL #ad - Jetzt mit einem neuen schlanken, attraktiven Design. Schneller denn je wieder aufs rad steigen! - unsere handpumpe der premium edition benötigt 30% weniger Pumpstöße als herkömmliche Mini-Fahrradpumpen. Sie erreicht hohen Druck von bis zu 100 psi/6, 9 bar.

Superkompakt, stark und leicht - mit einer länge von nur 19 cm und einem gewicht von 110 mg ist unser tragbarer Handpumpe das beste Zubehör für Radfahrer und Rennfahrer, die auf Langlebigkeit ausgelegt sind, die von marginalen Gewinnen besessen sind! Zuverlässig und langlebig - hergestellt aus einer cnc-gefrästen Aluminiumlegierung von höchster Qualität mit langlebigen und präzisen Teilen, damit Sie eine sichere und angenehme Fahrt genießen können.

Vorgebohrte löcher im Fahrradrahmen für die Installation der Pumpenhalterung erforderlich. Presta- und schrader-kompatibel - für straßen- und MTBs ermöglicht unsere Hochleistungs-Ventilverbindung mit Gewindeanschluss eine dichte Abdichtung ohne Luftlecks. Keine klappernde oder verlorene pumpe dank unserer sicheren & festsitzenden rahmenmontierten Halterung mit extra Sicherheitsriemen.
ZnačkaPRO BIKE TOOL #ad
VýrobcePRO BIKE TOOL #ad
Výška1
Délka7.5
Hmotnost0.27
Šířka2.8
Číslo díluAB-HPM-SIL
ModelkaGR-L4R4-9HDT

6. SKS GERMANY

#ad

Upínací páka ventilu, SKS GERMANY Mini čerpadlo Injex T-Zoom Black vzduchová pumpa pro všechny typy ventilů, rukojeť T s teleshead, max. tlak: 10 bar/144 psi, vysokotlaký stupeň

#ad
SKS GERMANY #ad - Erpadlo je vybaveno ergonomickou 2komponentní skládací T rukojetí a dobře padne do ruky. Made in germany: mini pumpa injex t-zoom black a téměř všechny produkty značky sks gERMANY se vyrábějí v Německu a nabízejí tak přesvědčivý doklad o kvalitě.

Rozsah dodávky: mini pumpa sks germany injex t-zoom black vzduchová pumpa pro všechny druhy ventilů, vysokotlaký stupeň, upínací páka ventilu, rukojeť T s teleskopickou funkcí, max. Tlak: 10 bar/144 psi. Díky 2bodovému držáku čerpadla lze pumpičku upevnit pod nebo místo držáku láhve. A udělal zoom! hliníkové kompaktní čerpadlo sks injex t-zoom s univerzálním připojením ventilu MULTI Valve přesvědčí integrovanou teleskopickou funkcí. Další vlastnosti jsou přepínatelný vysokotlaký stupeň až 10 bar a upínací páka pro bezpečné spojení ventilu.
ZnačkaSKS GERMANY #ad
VýrobceSKS GERMANY #ad
Výška1.38
Délka10.04
Hmotnost0.4
Šířka2.17
Číslo díluSKPINJTZB
Modelka11616
ZárukaŽádné

7. West Biking

#ad

Malá přenosná pumpička na jízdní kolo, rychlé nafouknutí pneumatik, West Biking Mini pumpička na jízdní kolo – hliníková pumpička na jízdní kolo všechny ventily, lehká mini pumpička na jízdní kolo,

#ad
West Biking #ad - Skvělý nápad na dárek pro děti tato cenově výhodná vzduchová pumpa na kolo kombinuje mini přenosnost s rychlým a efektivním čerpáním, jakýkoliv problém s touto malou pumpou na jízdní kolo, ale i pro děti, že budou mít pro svá kola krásného společníka. Malá vzduchová pumpa na kolo je nezbytným multifunkčním nástrojem pro vaše silnice. Design s dvojitým ventilem mini pumpička na kolo se dodává se 2 ventily, aby se vzduchová tryska zablokovala v té době můžete pumpovat pneumatiku jízdního kola, a lis se uvolní, aby se otevřela vzduchová tryska, které jsou kompatibilní s ventily presta a Schrader, takže můžete pneumatiky nafouknout bez výměny adaptéru.

Vysoce pevná zamykací spona pumpičky na jízdní kolo při nafouknutí nespadne: tažná tyč se zvedne, což usnadňuje nafouknutí. Slibujeme 3měsíční záruku, které budou rádi, díky čemuž je vhodná nejen pro dospělé, neváhejte nás kontaktovat. Iroké použití mini pumpička na kolo je kombinována s jehlou, horská kola, plaveckého kruhu, závodní kola a dojíždějící kola, ale lze ji použít také k nafouknutí fotbalu, která je vhodná nejen pro bmx, balónku nebo invalidního vozíku.

Mini pumpička na jízdní kolo je také vybavena držákem, společně s jízdním kolem pro snadné cestování. Přenosná mini vzduchová pumpadélka × šířka: 22, velbloudí kapse na zadní sedadlo, 3 cm, který lze namontovat na rám jízdního kola, hmotnost 139 g. Super rychlá pumpička na jízdní kolo vzduchová pumpa na kolo dokáže nafouknout pneumatiky na kolo tlakem 80 – 100 psi, takže můžete nastavit délku hadice, kterou lze pomocí blokovacího mechanismu kolem trysky prodloužit nebo skrýt, pokud používáte pumpičku na kolo, ideální pro každodenní nafukování pneumatik nebo lehčí zatížení při jízdě na kole.
ZnačkaWest Biking #ad
VýrobceWest Biking #ad
Hmotnost0.29
Záruka1 rok Warranty

8. AARON

#ad

AARON Mini pumpička na kolo Pocket One pro všechny ventily – kompaktní vzduchová pumpa vhodná pro každý rám – ruční pumpa na cesty se sadou poruch zdarma – pumpička na kolo v černé/šedé barvě

#ad
AARON #ad - Díky výsuvné hadici se pohodlně dostanete ke každému ventilu a můžete pneumatiku opět nafouknout vysokým tlakem. Díky stabilnímu hliníkovému tělu a protiskluzové rukojeti není problém ani 7 barů/100 psi. Držák rámu, sada na opravu, jehla na míč a nástavec adaptéru ventilu pro nafukovací matraci jsou navíc součástí dodávky.

Kompaktní mini pumpa – 22 cm malou mini pumpičku lze namontovat na každý rám kola. Ideální pro všechny typy a velikosti jízdních kol. Kvalitně zpracovaná mini pumpa aaRON Pocket One se tak stane věrným, dlouhodobým společníkem. Zvyšte bezpečnost jízdy během několika sekund. Kvalita aaron – staňte se součástí rodiny aaron a důvěřujte více než 1000 ověřeným 5hvězdičkovým recenzím zákazníků z celé Evropy. Buď jsi 100% spokojený, nebo dostanete peníze zpět.

Rychlá a výkonná – naše pumpička na kolo bleskurychle zajišťuje optimální tlak pneumatik. Vhodné pro všechny ventily – s tímto kompaktním čerpadlem "vše v jednom" můžete bez námahy nafouknout každý automobilový ventil, francouzský / Presta ventil nebo ventil Dunlop / blesk, ventil Schrader, ale také míče a matrace. Rozsah dodávky – tato vysoce kvalitní a stabilní mini pumpa se dodává s nastavitelnou hlavou čerpadla. Nabízíme vám rychlý komunikační zákaznický servis.
ZnačkaAARON #ad
VýrobceAARON #ad
Výška8.66
Délka0.47
Hmotnost0.25
Šířka0.47
Číslo díluAA-1012-01
ModelkaAA-1012-01

9. Tiakia

#ad

Ruční pumpička, 210 PSI, kompaktní pro ventilek Presta, malá a lehká, pro horská kola,, vysoký tlak, Schrader a Dunlop, přenosná vzduchová pumpa na jízdní kolo Mini, Tiakia Cyklistické čerpadlo

#ad
Tiakia #ad - Vzduchová pumpa je mnohem úspornější než tradiční čerpadlo. Iroké možnosti použitídíky silnému výkonu se hodí pro mnoho použití, dojíždějící a školní kola. Kompatibilní s av/dv/sv toto je nová přenosná mini stojanová pumpička, vzduchová pumpa s inovativním designem, ventil Schrader Autoventil AV a bleskový ventil Dunloventil DV a francouzský ventil Presta ventil Sclaverand SV, kompatibilní se 3 typy ventilů.

Tlak 210 psi/14, 5 bar. Díky anodizaci povrchu vypadá nožní pumpa na kolo nejen krásně, ale má také lepší odolnost proti korozi. Vysoce kvalitní hliníková slitina tato mini stojací pumpa je vyrobena z hliníkové slitiny 6063 a zpracovávána cnc technologií; robustnější, lehčí a trvanlivější než tradiční plastové čerpadlo. Díky jedinečnému designu můžete vzduch snadno nafouknout do pneumatik vysokým tlakem.

Díky úložné tašce lze pumpičku dobře uložit do batohu. Vysoký tlak a nafouknutí bez námahymax. Upozornění: pokud jsou pneumatiky jednotlivých modelů příliš malé, balónky, BMX, jízdní kola, nelze ventil tohoto čerpadla připojit k pneumatikám. Dokonce i mladí lidé ho mohou jednoduše používat. Hadice se skládá ze speciální gumové hadice odolné vůči teplotám -20 ~ 50 °C, aby se snadno nezlomila a nepoškodila.
ZnačkaTiakia #ad
VýrobceTiakia #ad
Výška1.38
Délka11.42
Hmotnost0.37
Šířka2.76
Číslo díluTK-HQ54
ModelkaTK-HQ54

10. EVEREST FITNESS

#ad

MTB & eBike – malá a perfektní pro rám – vhodné pro autoventil,, EVEREST FITNESS Mini pumpička na jízdní kolo s ukazatelem – vzduchová pumpa pro všechny ventily jízdních kol jako závodní kola

#ad
EVEREST FITNESS #ad - Je sice kompaktní, aby bylo možné kdykoliv zajistit rychlé a efektivní čerpání. Vysoce kvalitní hliník: naše mini pumpa je vybavena odolnou vysokotlakou hadicí a tlakoměrem pro přesné nafouknutí až 15 barů.

Manometr pro přesné pumpování: maximální hodnota tlaku naší pumpičky na kolo na cesty činí 15 barů 160 psi. Rozměry: mini pumpička na kolo má průměr 2, je 26 cm dlouhá, 5 cm, 7 cm široká a má hmotnost 170 g. Naše čerpadlo je vhodné pro všechny typy ventilů, jako jsou ventily Sclaverand, auta a Dunlop. Mnohostranně použitelné: naše rámové čerpadlo lze použít pro vaše kolo, elektrokola, ale prvotřídní kvality, MTB nebo dokonce motocykl.

Nastavení mezních hodnot tlaku: na displeji tlakoměru se nachází manuálně nastavitelný červený kruh, aby se nastavila hodnota tlaku. Hodnoty tlaku jsou obvykle uvedeny na většině pneumatik a nafukovacích výrobků a neměly by být překročeny. To usnadňuje nepřekročení požadovaného tlaku a může tak zabránit nechtěnému prasknutí pneumatik.
ZnačkaEVEREST FITNESS #ad
VýrobceeSpring GmbH #ad
Výška10.24
Délka2.01
Hmotnost0.37
Šířka2.83