Top 10 Candybar Tüten – Dárkové tašky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. LUZOON

#ad

Svatby, dárků, party, dárkové sáčky, dárky k dětským narozeninám, 40 kusů se 150 nálepkami, dětských narozenin, sáčky na sladkosti k zabalení dárků, LUZOON Papírové sáčky, dárky pro hosty

#ad
LUZOON #ad - Personalizované a praktické: tyto barevné papírové sáčky mají ploché dno, těstoviny, takže je lze postavit rovně. Multifunkční: tyto roztomilé dárkové sáčky jsou vhodné pro akce jako party, Velikonoce, narozeniny, akce jako party, den matek, svatby, letní slavnosti, Candy Bar.

Samolepky jsou potaženy ochrannou fólií, 5 x 3, která se snadno nepoškodí ani nezašpiní. 150 nálepek v němčině: k dispozici je 30 nálepek s různými vzory. K dispozici jsou 2 styly, každý styl má 5 barev. Tyto sáčky lze použít k zabalení sladkostí, dárků nebo jiných drobných předmětů. Materiál bezpečný pro potraviny: papírový sáček je vyroben z dobrého sulfátového papíru s dlouhou životností, bez zápachu, papírové sáčky lze opakovaně používat, ekologické, vhodné pro potraviny, biologicky odbouratelné.

Sada 40 kusů barevných papírových sáčků na sladkosti má velikost 24 cm × 13 cm × 8 cm. Ideální pro sendviče, ovoce, popcorn, chléb, zeleninu, sladkosti, sušenky, obiloviny atd. Velikost nálepky: 3, 5 cm.
ZnačkaLUZOON #ad
Číslo díluBZZD-10

2. COLOFALLA

#ad

COLOFALLA 100 kusů vánočních celofánových sáčků, sáčky, sáčky na sušenky, průhledné na sladkosti, bonbóny C, malé, vánoce, samolepicí, celofánové sáčky, plastové sáčky

#ad
COLOFALLA #ad - Rozsah dodávky: 100 ks vánočních malých celofánových sáčků. Materiál: umělá hmota. Příležitosti: vhodné jako vánoční dekorace a balení pro naplnění sladkostí, čokolády, popcornu, ořechů, sušenek, malých dárků. Velikost: cca 10 x 10 cm. Klasické vánoční prvky: jako pozadí vybíráme červenou barvu. Na pozadí jsou ozdobeny sněžnou krajinou a parohy. Perfektní pro vánoční atmosféru.
ZnačkaCOLOFALLA #ad
Výška3.94
Délka3.94
Šířka4.33
Číslo dílu369966CC

3. KASZOO

#ad

Dárků, KASZOO Papírové sáčky, atd, svatebních oslav, 40 kusů pestrých dárkových sáčků s 84 nálepkami v němčině sáčky na sladkosti k zabalení dárků, dětských narozenin

#ad
KASZOO #ad - Ideální pro uložení vašich koláčů, sušenek a jiných sladkostí. Personalizované a praktické: tyto barevné papírové sáčky mají ploché dno, bonbónů, takže je lze postavit vzpřímeně. Velikost kruhové nálepky: 3, 8 cm. Vhodné k uzavírání papírových sáčků nebo k nalepení jako dekorace.

Včetně následujících barev: fialová, světle zelená, růžová, oranžová, žlutá, zelená, červená, modrá a světle modrá. Má mnohostranné použití a široké spektrum použití. Pro naše výrobky používáme světle barevný papír, protože jej lze opakovaně použít. Vysoce kvalitní materiál: papírový sáček je vyroben z dobrého kraftového papíru s dlouhou životností, proto je náš produkt opakovaně použitelný, ekologický, ale také šetrný k životnímu prostředí, který je nejen esteticky náročný, bez zápachu a bezpečný pro vaše použití. Tyto sáčky lze použít k zabalení sladkostí, letní oslavy, narozeniny, svatby nebo malé obchody, dárků nebo jiných drobných předmětů.8

84 nálepek v němčině: součástí dodávky je 84 nálepek s různými vzory a nápisy. Multifunkční: tyto roztomilé dárkové sáčky jsou vhodné pro akce jako party, jako je cukroví bar. Samolepky jsou potaženy ochrannou fólií, 2 × 3, 8 cm; velikost obdélníkové nálepky: 7, 8 × 3, která se snadno nepoškodí nebo neobarví. Tato sada papírových sáčků na sladkosti je vždy 24 cm x 13 cm x 8 cm a pro každou barvu jsou 4 sáčky.
ZnačkaKASZOO #ad
VýrobceKASZOO #ad
Hmotnost0.84
Číslo díluS-watergun-pj272
ModelkaTGD001

4. Zhenle

#ad

Narozeninové sáčky k zabalení dárků, svatby, party atd, sáčků na sladkosti s 24 nálepkami, dárků, 20 kusů pestrých dárkových sáčků, Zhenle Papírové sáčky, malý dárkový sáček, dětských narozenin

#ad
Zhenle #ad - Ideální pro uložení vašich koláčů, bonbónů, sušenek a jiných sladkostí. Vysoce kvalitní materiál dárkový sáček je vyroben z kvalitního kraftového papíru, je odolný proti roztržení, šetrný k životnímu prostředí, bez zápachu, má určitou tloušťku, bezpečný při používání, s dlouhou životností a lze jej opakovaně recyklovat.

S pečetními nálepkamisada dárkových sáčků obsahuje 24 nálepek a 12 stylů. Nálepka je potažena ochrannou fólií, 8 x 3, ale také jako dekorace pro papírový sáček. Multifunkční tyto roztomilé dárkové sáčky se hodí na večírky, letní oslavy, dětské dny a jiné oslavy. Pestré sáčky na sladkosti vytvářejí veselou atmosféru pro festival. Barevné papírové sáčky tyto papírové sáčky jsou k dostání v 10 různých barvách, celkem 24 kusů, fialová, každá barva 2 kusy, růžová, světle modrá, zelená, oranžová, světle zelená, světlé a elegantní, červená, žlutá, námořnická modrá, růžovočervená, vytvoří silnou slavnostní atmosféru.

Tato roztomilá nálepka může nejen uzavřít papírový sáček, 8 cm. Personalizované a praktické tyto barevné papírové sáčky mají ploché dno a lze je postavit svisle. S těmito malými papírovými sáčky můžete balit bonbóny, Vánoce, svatby, narozeniny, dárky nebo jiné drobnosti. Velikost kulaté nálepky: 3, kterou nelze snadno poškodit nebo znečistit, a je vysoce viskózní. Všechna pečeť dárkových sáčků jsou velmi silná a nelze je snadno otevřít nebo roztrhnout.
ZnačkaZhenle #ad

5. Nush Nush

#ad

Sáčky s přáním, středně velké – sada 12 ks opakovaně použitelných dárkových sáčků s lesklým povrchem – dárkové sáčky s úchyty, narozeninové sáčky – velikost 8 x 4 x 10, Nush Nush Červené dárkové sáčky

#ad
Nush Nush #ad - Dárek v dárku – darujte svůj dárek stylově pomocí elegantních a ekologických tašek na nush nush party. Příslib kvality – tým nush nush se snaží nabídnout každému z našich zákazníků perfektní zážitek. Go paperless – naše tašky goody bags jsou vyrobeny z netkané textilie zvané polypropylen stejný materiál jako u opakovaně použitelných tašek v supermarketech a obchodech.

Nejedná se o vaše běžné papírové dárkové tašky, které byly vyvinuty pro ty, ale o nový druh dárkových tašek na party, kteří chtějí kombinovat půvab a udržitelnost. Zesílené dno – každá z malých dárkových tašek o rozměrech 20 cm š x 10 cm h x 25 cm V má kartonovou vložku, která zabraňuje tomu, aby se dno tašky ohýbalo a zachoval si tvar tašky, i když je prázdná. Tato kvalitní opakovaně použitelná červená dárková taška je skvělým doplňkem pro každý dárek, protože slouží jako dodatečný dárek, který může příjemce vždy znovu ocenit a znovu použít pro celou řadu použití.

Celý náš sortiment se vztahuje 100% záruka vrácení peněz nebo výměny produktu do 30 dnů od nákupu. Podmanivé třpytky – s dechberoucím brilantním povrchem, narozeninové tašky, který nádherně leskne, opakovaně použitelné dárkové sáčky, vytvářejí naše červené tašky krásné odrazy za různých světelných podmínek a jsou perfektní jako dárečky, tašky Goodie atd.
ZnačkaNush Nush #ad
Číslo díluDP410
ModelkaDPYY390

6. flintronic

#ad

Dětské narozeniny, oslavy, 20 kusů papírových sáčků s dinosaury, Vánoce, Vánoce, Halloween, party, papírové sáčky se sladkými nálepkami, silné sáčky pro děti, Flintronic Dárkové sáčky, sáčky na party

#ad
flintronic #ad - Multifunkční použití vhodné pro umístění malých předmětů, letní oslavy, narozeninové oslavy, čokoláda, velikonoce, sušenky, jako jsou svačiny, sladkosti, máta atd. Lze použít na promoce, svatební obřady atd. Ekologický papírový sáček je vyroben ze 120g sulfátového papíru a ekologicky odbouratelných materiálů.

Přizpůsobte si tašky tak, aby byly jedinečné. Nelze je snadno roztrhnout a lze je recyklovat, znovu použít a kompostovat, takže si nemusíte dělat starosti s poškozením životního prostředí. Díky jedinečným nálepkám s dinosaury je dárkový balíček jedinečný a zábavný, dávají lidem pocit, že jsou pečlivě připraveni a dělají dárek ještě cennějším. Vytiskněte si své vlastní firemní logo a použijte jej jako tašku pro maloobchod. Mohou být dle libosti pomalovány, potištěny a zdobeny.

Naše sáčky z kraftového papíru by měly být vaší první volbou. Dno tašky je ploché, snadno se přenáší a bez problémů unese hmotnost minimálně 5, snadno se otevírá a složí, takže může dobře stát. Prvotřídní a dlouhá životnost papírový sáček je vyroben z kvalitního kraftového papíru, který je lehký a má dlouhou životnost, 5 kg. Diy design tyto kraftové pytle jsou perfektní pro kutily a domácí kutily. Nepatrné nálepky tyto nálepky jsou lepivé a mohou pomoci při použití a rozlišování různých předmětů.
Značkaflintronic #ad
Výrobceflintronic®-eu #ad
Výška9.45
Délka5.12
Šířka3.15
Číslo díluLEU-2955937
ModelkaLEU-2955937

7. folia

#ad

Papírové sáčky z kraftového papíru, cca 12 x 5,5 x 15 cm, zdobení a darování, 20 kusů, pro kutilství, folia 21210, dárkové sáčky, přírodní

#ad
folia #ad - Obsah: 20 kusů. Barva: přírodní. Ideální pro ruční práce, zdobení a darování. Sáčky z kraftového papíru. Velikost: cca 12 x 15 x 5, 5 cm.
Značkafolia #ad
Výrobcefolia #ad
Výška5.91
Délka4.72
Šířka2.17
Číslo dílu21210
Modelka21210
Zárukažádné

8. ZITFRI

#ad

Papírový dárkový sáček, na party, chlapce,, sáček na sladkosti pro dětské narozeniny, pestré papírové kornouty 28 sáčků se 48 samolepkami dinosaurů, dárkových sáčků, ZITFRI 28 kusů papírových sáčků

#ad
ZITFRI #ad - Děti, které mají rádi dinosaury, si tyto tašky velmi oblíbí. DÁrkovÝ papÍr dinosaurier papÍr s nÁleŽkami dino s nÁlepis: 28 kusů sáčků z papíru, dárky, velikost: 23 cm × 12, 8 cm × 8 cm, 4 různé sladké dinosauří motivy papírových sáčků po 7 kusech. K dárkovým sáčkům pro hosty, dětské oslavy, velikonoční sáčky.

Dobrý materiál: papírový sáček je vyroben z dobrého kraftového papíru a má velmi dlouhou životnost. Vhodné také k balení dárků pro hosty, vlastnoručně vyrobených a malých překvapení. Recyklovatelné, ekologické, bez zápachu a bezpečné použití. Veselá narozeninová party je tak jednoduchá! ! Potřeba na párty: tyto roztomilé sáčky na party jsou vhodné na party, narozeniny, letní oslavy, bonbóny bary, kornoutům na drobnosti, dětské narozeniny, tématické party s dinosaury, Candybagy, svatby a jiné festivaly.

Používáme recyklovatelný papírový design ve světlých barvách, abychom maximalizovali lásku k detailu a byli naprosto sladcí a upoutali pozornost. Tyto dárkové sáčky jsou perfektní jako suvenýry, dětské narozeniny a mnoho dalšího. Dinosauří narozeninová party: papírový sáček zitfri a nálepky jsou potištěny sladkými dinosaury. A také obsahuje 48 přiložených barevných nálepek dinosaurů průměr: 3 cm pro uzavírání papírových sáčků.
ZnačkaZITFRI #ad
Výška9.45
Délka5.12
Šířka3.54
Číslo dílu1

9. CHEPULA

#ad

Oslavy, dárek, papír, sáčky na dárky pro děti, narozeniny, malý dárkový sáček na party, CHEPULA Papírové sáčky, 50 kusů pestrých dárkových sáčků k dětským narozeninám s 60 nálepkami

#ad
CHEPULA #ad - Barevné party sáčky: včetně 50 dárkových sáčků, oranžová, s 60 barevnými nálepkami, světle zelená, růžová, 5 kusů, fialová, celkem 10 barev červená, každá barva, růžová, žlutá, tmavě modrá, zelená, bílá, dostatečné pro vaše použití a náhradní.

Máte-li dotazy k našemu produktu, kontaktujte nás prosím ihned a my uděláme maximum, abychom Vám nabídli uspokojivé řešení. Rozsáhlé použití : tyto sáčky na párty z kraftového papíru jsou perfektní pro dětské narozeniny, miminko do sprchy, Vánoce nebo jiné oslavy. Ideální pro uchovávání chleba, sušenek, sladkostí, bez zápachu a bezpečný. Vysoká kvalita: barevný papírový sáček chepula je vyroben z dobrého kraftového papíru, dezertů, takže můžete samostatně vstát. Každá etiketa má průměr 3 cm, vhodnou velikost pro uzavření papírových sáčků, čímž bude vaše balení pohodlnější.

Skládací pro snadné skladování. Perfektní velikost: každý dárkový sáček je cca 13 × 8 × 24 cm d × Š × v a hodí se k uložení drobných předmětů. Lze použít jako dárkový sáček na malé hračky, promoce, svatby, party, malé koláče, sladkosti atd. Tyto papírové sáčky mají ploché dno, ekologický, snídaně atd. Dobrý zákaznický servis: nabízíme 30denní bez důvodu vrácení zboží.
ZnačkaCHEPULA #ad
VýrobceCHEPULA #ad
Výška9.06
Délka4.92
Hmotnost1.06
Šířka3.15
Číslo díluBEF-DE10010-50
ModelkaBEF-DE10010-50

10. ABSOFINE

#ad

ABSOFINE 100 ks mini dárkových tašek slzy radosti dárkové tašky růžové a bílé papírové sáčky kornouty dárkové balení na svatbu kapesníky šperky

#ad
ABSOFINE #ad - Design dárkových sáčků diy bastel vintage je nejen v trendu, ale je také obzvláště šetrný k životnímu prostředí. Každá barva růžová a bílá-50 ks.

Mini růžové a bílé papírové sáčky se skvěle hodí pro slzy radosti, dárkové sáčky, narozeninové sáčky, dárky, skladování, dárky pro hosty, kutilství, sáčky na semena květin atd. Mini papírové sáčky se dodávají s přezkou k uzavření, jednoduše vložte kapesník do papírové tašky a už jste hotovi se svou speciální dekorací do kostela nebo matričního úřadu. Obdržíte 100 pěkných mini papírových sáčků z krásného kraftového papíru pro slzy radosti vašich hostů. Bezpečné a udržitelné. Rozměry sáčku: 6, 6 cm – rozměry spony: 1, 3 x 10, 4 cm.
ZnačkaABSOFINE #ad
VýrobceAbsofine #ad
Číslo díluHBITT