Top 10 Camera Indoor Schwenkbar – Detektory pohybu

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Ring

#ad

Ring Innenkamera Indoor Camera 2. Gen. | Überwachungskamera für den Innenbereich | 1080p-HD-Video, WLAN, Privatsphäre-Sichtschutz, ideal für Haustiere | Sicherheitskamera zur Selbstinstallation

#ad
Ring #ad - Die ring indoor camera 2. Somit hast du die volle Kontrolle darüber, was die Ring Indoor Camera 2. Sag mit der gegensprechfunktion „Hallo“ und lass deine Haustiere wissen, dass du immer auf sie aufpasst. Mit live-video und 1080p-hd-video kannst du jederzeit in Echtzeit sehen, was deine Haustiere gerade tun.

Gen. Platziere die ring indoor camera 2. Die plug-in-sicherheitskamera schützt dein Zuhause so gut wie überall im Innenbereich, sodass du dich vollkommen entspannen kannst. Sieht, hört und aufzeichnet. Schieb den privatsphäre-sichtschutz vor die kamera, um diese abzudecken und das Mikrofon zu deaktivieren. Gen. Ist einfach zu installieren und kann zur Stromversorgung mit einer Standardsteckdose verbunden werden. Auf einer ebenen fläche oder befestige sie mit der vielseitig einsetzbaren Montagehalterung an einer Wand.

Standardfunktionen wie echtzeit-benachrichtigungen, live-video und gegensprechfunktion sind sofort und ohne zusätzliche Kosten auf allen kompatiblen Ring-Geräten verfügbar. In verbindung mit einem ring chime oder einem kompatiblen Alexa-fähigen Gerät kannst du Audio-Benachrichtigungen überall in deinem Zuhause hören. Mit der aufzeichnungsfunktion des ring Protect-Abonnements separat erhältlich kannst du verpasste Momente später ansehen und teilen 30 Tage lang ohne zusätzliche Kosten. Gen.
ZnačkaRing #ad
VýrobceRing #ad
Výška3.75
Délka1.93
Hmotnost0.16
Šířka1.93
Číslo dílu53-031616
Modelka5F72E9

2. Tapo

#ad

Detekce pohybu, kompatibilní s hlasovými asistenty Alexa a Google Assistant, TP-Link Tapo C200 360° Wi-Fi monitorovací kamera pro vnitřní použití, noční vidění, FHD 1080P, pro, obousměrné audio

#ad
Tapo #ad - Rozšířené noční viděníi v noci může monitorovací kamera WLAN zobrazovat dohled až 10 metrů. Tapocare placené předplatné pro 30denní nahrávání videa v cloudu, oznámení se záznamem fotografií a sledováním pohybu. Lze použít jako alternativní chůvičku s kamerou. Spusťte světelné a zvukové efekty, abyste odradili nežádoucí návštěvníky.

30denní bezplatná zkušební verze. Wlan kamera podporuje pouze 2, 4 GHz WLAN. Detekce pohybu a alarmy při detekci pohybu obdržíte okamžitá oznámení z aplikace Tapo. Dvoucestné audio komunikujte na dálku a s vestavěným mikrofonem a reproduktorem můžete s dítětem nebo domácím mazlíčkem plynule a jasně hovořit. Kameru můžete sdílet také se svými rodinnými příslušníky. Funkce pan/naklonění zajišťuje, že vaše dítě vidí, ať už jste kdekoli, obousměrné audio vám pomůže mluvit s dítětem, když jste zaneprázdněni. Fhd 1080p & pan/tilt 360° wi-fi monitorovací kamera zachycuje každý detail s vysokým rozlišením 1080p.

Tapo c200 je kompatibilní se Synology NAS. Paměť nas kamera tapo podporuje standardní protokol onvif profily s a protokol rtsp, takže ji lze používat s NVR nebo NAS zařízeními třetích stran. Horizontální pohyb až 360° a vertikální pohyb až 114°, široké pokrytí pro zachycení každého okamžiku. Bezpečná a flexibilní paměť ukládá až 512 gb lokálně na microsd kartu není součástí dodávky nebo v cloudu bezplatná 30denní zkušební verze s 30denní historií videoklipů, takže máte kdykoli přístup ke stavu kamery.
ZnačkaTapo #ad
VýrobceTP-Link #ad
Výška3.94
Délka6.69
Hmotnost0
Šířka5.91
Číslo díluTapo C200
ModelkaC200 V1
Záruka2 roky.

3. SANNCE

#ad

Otočná o 360°, funguje s Alexa/Google Home pro zvířata,, vnitřní s 2cestným audiem, IP WLAN inteligentní kamera, ukládání do cloudu/SD karty, SANNCE 1080p WiFi monitorovací kamera, pohybový alarm

#ad
SANNCE #ad - Přesná detekce ai lidí nejnovější algoritmus ai umožňuje kameře rozpoznat pouze lidi a okamžitě odeslat upozornění na aplikaci, čímž se sníží až 90 % chybových alarmů, padající listí, jako jsou muchající stromy, které jsou vyvolány nežádoucími zvířaty a domácími zvířaty nebo neživými objekty, dešťové kapky atd.

Bezdrátové kamery poskytují videa 1080p 1920 x 1080 pixelů přes bezdrátovou síť 2, 4 GHz. S nejmodernějším integrovaným reproduktorem a mikrofonem projde vše, jasně a okamžitě, co říkáte nebo slyšíte, dokonce ze vzdálenosti až 10 stop. Pokud dojde k pohybovým událostem, zkontrolujte videoklipy. Vaše data nebo videa můžete také nahrát do cloudu pro delší ukládání. Atd. Několik možností ukládání kamera podporuje až 128 gb lokální micro sd paměti k dostání samostatně. S 6 infračervenými led detekují kamery v noci vše ze vzdálenosti 8 m.

Hands-control way with alexastreamujte živá videa přes váš hlas na 100% handsfree s kompatibilitou Alexa. 2cestné audio v reálném čase s touto kamerou můžete být s integrovaným dvoucestným audiem. 1080p full hd ve dne i v noci zažijte křišťálově čistá videa, která nabízí 1080p full hd. Připojte kameru k přístroji s hlasovým asistentem alexa nebo google Assistant a dejte hlasové příkazy Alexě, abyste měli přístup ke kameře bez smartphonů, tabletů nebo počítače.
ZnačkaSANNCE #ad
VýrobceSANNCE #ad
Výška3.94
Délka3.94
Hmotnost0.4
Šířka1.57
ModelkaI41BR

4. Reolink

#ad

Überwachungskamera Innen Handy 3MP HD mit 2,4 GHz WLAN, Reolink WLAN IP Kamera Indoor Schwenkbar, Zwei-Wege-Audio, 355° Schwenk- / 50° Neigung, IR-Nachtsicht E1 Generalüberholt

#ad
Reolink #ad - 4 benutzern aus der ferne den simultanen Zugriff auf Reolink E1 und kann bis zu 9 Kameras gleichzeitig anzeigen. Multi-benutzer & multi-kamera-ansicht: die kostenlose Reolink Appermöglicht max. Lokale und online-speicheroptionen: videoaufnahmen können auf der microSD-Karte max.

355° pan und 50° tilt für rundumschutz: sehen sie jede ecke mit der Schwenk- und Neigungssteuerung über Reolink App & Client. Bewegungserkennung & -alarme: die ip-kamera kann Bewegungen intelligent erkennen, Ihnen bewegungsausgelöste Alarme in Echtzeit senden und Ereignisvideos aufzeichnen, sehr praktisch und zuverlässig.

128 gb und dem reolink NVR oder in die Reolink Cloud gespeichert werden. Sie können die wichtigen Bereiche markieren, um sie schnell zu checken. Sd-karte und NVR sind nicht enthalten. 3mp 12m nachtsicht: dank 3mp-auflösung liefert reolink e1 viel klarere Videos als 1080p-Kameras. Ir-led-lichter lassen sie jede Bewegung Ihres Babys und Fellbabys auch im Dunkeln deutlich sehen.
ZnačkaReolink #ad
VýrobceReolink #ad
Výška2.76
Délka4.21
Hmotnost0.44
Šířka2.99
Číslo díluRN-E1
ModelkaRN-E1
Záruka1 jahr beschränkte garantie.

5. Reolink

#ad

2,4 GHz WLAN monitorovací kamera uvnitř, 3 MP, Reolink Wi-Fi IP kamera otočná do interiéru, kamera pro domácí zvířata, monitor pro miminka s rozpoznáním osob/domácích, chůvička, 2 K, dvoucestné audio

#ad
Reolink #ad - Možnosti lokálního a online úložiště: videozáznamy lze na kartu microSD max. Sd karta a nvr nejsou součástí dodávky. Více uživatelů a zobrazení více kamer: bezplatný reolink apper umožňuje max.

3mp 12m noční vidění: díky rozlišení 3mp poskytuje reolink e1 mnohem jasnější videa než kamery 1080p. 256 gb a reolink nvr nebo uloženy v Reolink Cloud. Ir led světla umožňují jasně vidět každý pohyb vašeho dítěte a kožešinového dítěte i ve tmě. Detekce a alarmy pohybu/osoby/domácího mazlíčka: kamera dokáže inteligentně analyzovat tvar lidí a domácích zvířat, aby přesně rozpoznala jejich pohyb a poslala vám alarmy.

355° pánev a 50° tilt pro kompletní ochranu: podívejte se na každý roh s ovládáním naklápění a náklonu přes Reolink App & Client. Důležité oblasti můžete označit, abyste je mohli rychle zkontrolovat. 4 uživatelům na dálku simultánní přístup k Reolink E1 a může zobrazit až 9 kamer současně.
ZnačkaReolink #ad
VýrobceReolink #ad
Výška2.76
Délka4.21
Hmotnost0.44
Šířka2.99
Číslo díluEU-E1
ModelkaE1-R
Záruka2 roky omezená záruka.

6. ZOSI

#ad

AI rozpoznání osob, ZOSI 2K Wi-Fi monitorovací kamera uvnitř, 360° otočná vnitřní kamera pro miminka, C518, volání jedním dotykem, 2,4/5 GHz WiFi, automatické sledování

#ad
ZOSI #ad - Horizontální otočení o 355° a vertikální otáčení o 80° poskytují nekonečné zorné pole, se kterým můžete pomocí aplikace snadno sledovat každý kout vašeho domu. Obdržíte oznámení momentkou a jedním pohledem na mobil se okamžitě dozvíte, co se děje na místě. Ideální jako vnitřní otočná kamera pro sledování domácích zvířat, pro péči o děti a jako bezpečnostní kamera.

Ai rozpoznání osob a automatické sledování: tato vnitřní ip wi-fi kamera s ai algoritmem dokáže odlišit lidi od jiných objektů. Vyberte si jednu z nich, a užívejte si individuální bezpečnost. Spolehlivé dvoupásmové wlan: vychutnejte si plynulé živé zobrazení díky 5 ghz a využití 2, 4 ghz pro přenos na velké vzdálenosti. Flexibilní možnosti nahrávání: ptz kamera nabízí stabilní zásuvné napájení pro zabezpečení 24/7 a podporuje nepřerušované nebo pohybově vyvolané snímky.

Ideální pro vnitřní sledování miminek, dětí nebo domácích zvířat. Videa lze uložit na kartu microsd není součástí dodávky, jak chcete, ZOSI NVR nebo cloudový server. Zůstaňte v kontaktu a buďte v bezpečí bez ohledu na to, kde jste. 2k 3mp obraz a 360° pokrytí: vnitřní monitorovací kamera wifi nabízí 2k super hd živá videa, která vám pomůže vidět více detailů. Současně může tato otočná monitorovací kamera automaticky sledovat a zaznamenávat pohybující se osobu, aby vám poskytla větší bezpečnost.
ZnačkaZOSI #ad
Výrobce‎Ansjer Electronics Co.,Ltd #ad
Výška3.66
Délka6.89
Šířka3.66
Číslo díluC518
ModelkaC512

7. Cinnado

#ad

Noční vidění, detekcí pohybu, D1, 360 stupňů Wi-Fi vnitřní kamera pro psy s aplikací, Cinnado Vnitřní monitorovací kamera – 2K 3MP chůvička s kamerou, kompatibilní s Alexou

#ad
Cinnado #ad - Inteligentní detektor pohybu a alarm sirény detektor pohybu a siréna vám zajistí plný pocit bezpečí. Tato psí kamera má integrovaný mikrofon a reproduktor, takže můžete kdykoli a kdekoli mluvit se svým dítětem a domácími mazlíčky. Ať už jste doma nebo ne, jakmile kamera pro domácí zvířata s aplikací rozpozná pohyb, obdrží váš telefon upozornění na alarm a sirénou odstraní nežádoucí osoby.

Rozšířené noční vidění a dvoucestné audio se 4 integrovanými infračervenými světly 940 nm je kamera vybavena dětmi, takže můžete jasně rozpoznat každý pohyb vašeho dítěte i v noci. Wlan kamera podporuje pouze 2, který nabízí živý přenos 2k ultra HD, aby byl zajištěn větší pozorovací úhel, 4 GHz WLAN. Rozlišení 2k a 360° pan/tilt vnitřní monitorování kamery cinnado je vybaveno 3mp hd objektivem, a kameru baby cloud, můžete dálkově ovládat přes aplikaci Wansview Cloud, podporuje horizontální a 70° vertikální otáčení o 320°, abyste mohli sledovat každý kout vašeho domu. Vnitřní kamera podporuje rtsp a onvif, jednoduše řekněte "Alexa, proto ji můžete integrovat do softwaru třetích stran pro správu více kamer různých značek.

Volitelná paměť v cloudu a 24/7 sd kartě ukládejte videa s alarmem na sd kartu až 128 gb, abyste zajistili bezpečnost svých dat a aktivujte nepřetržité nahrávání na SD kartu nepřetržitě, není součástí dodávky nebo bezplatnou 30denní zkušební cloudovou paměť, abyste neztratili nic důležitého. Kromě toho se 10sekundové video nahrává a uloží do aplikace, abyste nezmeškali žádné důležité pohyby. Kromě toho můžete bezpečnostní kameru sdílet se svou rodinou a současně ji sledovat živě. Funguje s hlasovým asistentem alexa a rtsp kombinace vnitřní wi-fi kamery a alexa nebo google assistant vám také usnadní a pohodlnější prohlížení obrázků v reálném čase, ukaž mi kameru kočky".
ZnačkaCinnado #ad
VýrobceShenzhen Smarteye Digital Electronics Co., Ltd #ad
Výška4.01
Délka2.89
Šířka2.89

8. EZVIZ

#ad

Psy, infračervené noční vidění pro domácí zvířata, otočná monitorovací kamera uvnitř s obousměrným audiem, kompatibilní s Alexou, chůvička, C6N, sledováním pohybu, EZVIZ Wi-Fi IP kamera 1080P

#ad
EZVIZ #ad - 1080p fhd a inteligentní noční vidění: ve 2mp uvidíte všechny detaily. Alarm v reálném čase: pokud je spuštěn detektor pohybu, kdy, budete současně informováni, kde a jaké pohyby bezpečnostní kamera rozpozná.

Inteligentně se wi-fi ip kamera automaticky pohybuje pro přesné sledování pohybu. Díky nové technologii smart ir se infračervené led automaticky přizpůsobí obvodu, což zabraňuje nadměrnému vystavení v režimu nočního vidění. Kompatibilní jsou i jiné systémy Smart Home, jako Google Home, IFTTT. 360° pokrytí sledováním pohybu: díky širokoúhlému objektivu monitoruje tato vnitřní kamera každý úhel. Dvoucestné audio: díky zabudovanému protihlukovému filtru je záznam této dětské kamery bez ozvěny a dobře zaručen. Kompatibilní s alexou: kameru můžete ovládat svým hlasem přes chytrý přístroj Alexa.
ZnačkaEZVIZ #ad
VýrobceEZVIZ #ad
Výška4.45
Délka3.46
Hmotnost0.48
Šířka3.46
Číslo díluC6N
Modelka6699171
Záruka2letá omezená záruka.

9. Jeeber

#ad

2,4 GHz WiFi kamera pro domácí, 24/7 WLAN vnitřní monitorovací kamera s automatickým sledováním, 360° otočná kamera pro domácí zvířata s aplikací, Jeeber 2K Wi-Fi monitorovací kamera uvnitř

#ad
Jeeber #ad - S aplikací můžete wifi kameru uvnitř tiše otáčet o 355° horizontálně a 180° vertikálně, že nepromeškáte žádné zajímavé okamžiky, jako je hraní domácích zvířat. Dokonce i začátečníci mohou instalaci a nastavení vnitřní kamery wifi dokončit během několika minut. Bezstarostné nakupování a snadná instalace užijte si 90denní právo na vrácení a výměnu a 3 roky záruky! pomocí 2 m dlouhého kabelu můžete monitorovací kameru WiFi pro psy flexibilně umístit dovnitř, aniž byste si museli dělat starosti s příliš krátkým kabelem nebo nákupem prodlužovacích kabelů, abyste získali ideální úhel pro sledování.

S 4× digitálním zoomem můžete detaily bez problémů zvětšovat. Kameru pro psy můžete bez problémů sdílet s rodinou pomocí aplikace neomezený počet a sdílet nádherné okamžiky a sledovat ji kdykoli a kdekoli prostřednictvím aplikace v reálném čase. Monitorovací kamera uvnitř podporuje noční vidění až 10 m vzdálenosti, takže i v úplné tmě můžete vše jasně vidět. Inteligentní detekce ai a okamžité alarmy bezpečnostní kamera uvnitř wifi je vybavena infračerveným teplotním čidlem, takže můžete kdykoli vidět, co se s vaším dítětem nebo domácím mazlíčkem děje.

360° celkový výhled a sledování pohybu vnitřní kamera nabízí 360° kulatý výhled, takže i během své rušné práce můžete vždy sledovat své dítě a domácí zvíře. Kamera monitoruje nejdůležitější oblasti našeho domu 24/7! ! Kamera podporuje pouze 2, 4 GHz WLAN. Dvoucestná komunikace a sdílení rodiny vysoce kvalitní mikrofon, reproduktor a technologie potlačení hluku zaručují prvotřídní kvalitu zvuku wiFi kamery domácího mazlíčka uvnitř a je ideální pro interakci s rodinou a domácími zvířaty, když jste na cestách.
ZnačkaJeeber #ad
VýrobceJeeber #ad
Výška4.65
Délka3.39
Hmotnost200
Šířka3.39
Číslo díluD90
ModelkaD90
ZárukaUžijte si 90denní právo na vrácení a výměnu a 3 roky záruky! ! !

10. Tapo

#ad

Noční vidění na 9 m, 2cestné audio, 1 kus balení 1 ks, až 256 GB lokální paměť bílá/černá, TP-Link Tapo C210 Wi-Fi IP kamera monitorovací kamera sklon a sklon čočky, rozlišení 3MP

#ad
Tapo #ad - Kameru můžete sdílet také se svými rodinnými příslušníky. Rozšířené noční vidění – i v noci může kamera dosáhnout dohledu až 9 metrů. Rozlišení 3 mp – zachytí každý detail v ultra ostrém rozlišení 3 MP. Lze použít jako alternativní chůvičku s kamerou.

Dvoucestné audio – komunikujte přes integrovaný mikrofon a reproduktor. Rozsah dodávky – bezpečnostní kamera tapo wlan, síťový zdroj, upevňovací materiál, montážní příslušenství montážní deska, návod k rychlé instalaci. Tapo care je placené cloudové úložiště a služba smart home service; před zahájením placeného předplatného je možné bezplatně otestovat po dobu 30 dnů; můžete si vybrat ze 2 variant předplatného: Základ: od 3, 49 € mtl a prémiové: 10, 49 € mtl.

Jemné otáčení a naklápění – 360° horizontální oblast pro detailní přehled o domě. Funkce pan/naklonění zajišťuje, ať už jste kdekoli, že vaše dítě vidí, obousměrné audio vám pomůže mluvit s dítětem, když jste zaneprázdněni. Bezpečná lokální video paměť – podporuje micro sd karty až 256 gB a ukládá vaše videa lokálně na disk karta Micro SD není součástí dodávky.
ZnačkaTapo #ad
VýrobceTP-Link #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost0
Šířka0
Číslo díluTapo C210
ModelkaTAPO C210
Záruka2 roky.