Top 10 Brennenstuhl Solar LED – Venkovní nástěnná svítidla

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. KagoLing

#ad

Venkovní solární světlo s detektorem pohybu, IP65, venkovní s 5m kabelem pro, solární nástěnné svítidlo, 3 režimy, vodotěsné, KagoLing Solární lampy pro venkovní použití, 256 LED, úhel osvětlení 180°

#ad
KagoLing #ad - Třída ochrany ip65 venkovní led solární zářič je vyroben z kvalitního abs a vydrží různé drsné povětrnostní podmínky venku. Solární venkovní světlo můžete jednoduše namontovat na stěnu pomocí dodaných šroubů, tak i těleso lampy lze instalovat samostatně, aniž byste potřebovali další externí zdroje proudu.

Režim konstantního světla: světlo po celou noc konstantní, když opustíte oblast. S profesionálním stupněm ochrany IP65 je solární lampa vodotěsná i prachotěsná. Snadná instalace pro vnitřní i venkovní použití kabel tohoto led solárního světlometu je 5 metrů dlouhý a doporučená výška instalace je cca 2 – 3 metry. Jak solární panel, což umožňuje použití uvnitř i venku. Solární panel lze pomocí 5 metrů dlouhého vodotěsného kabelu instalovat na slunném místě, aby bylo zajištěno efektivní nabíjení solárního venkovního světla.

Vysoce kvalitní osvětlení se solárními světly 256 led a úhlem osvětlení až 180°. Ideální pro balkóny, schodiště, zahrady, vnější stěny, chodby, nádvoří, garáže a chodníky. Senzor se 3 režimy ①režim jasného světla: světlo se automaticky zapne, když se ve tmě pohybujete do 3 – 5 metrů, vrátí se opět do tlumeného stavu. Pokud oblast opustíte, a vypne se, aniž by reagovalo na pohyb. V porovnání s běžnými solárními světly umožňuje dělený design solárního modulu efektivnější nabíjení solárních nástěnných světel.
ZnačkaKagoLing #ad
VýrobceKagoLing #ad
Výška4.02
Délka4.02
Hmotnost1.06
Šířka5.91
Číslo díluSL001
ModelkaSL001

2. FLOWood

#ad

FLOWood Solární lampy 118 LED pro venkovní použití, super jasná venkovní nástěnná svítidla do zahrady, 2 kusy, IP65 detektor pohybu, otočná solární zahradní svítidla

#ad
FLOWood #ad - Citlivý režim snímače pohybu pir 118 led solárních senzorů pohybu bezpečnostní světla mají výkonný pohybový senzor. Plně nabitá během 6 hodin ve dne může osvětlení udržovat celou noc. Efektivněji využívat sluneční světlo. Jasnější než jiná solární LED světla.

Když někdo vstoupí do detekční oblasti, světlo se automaticky zapne. Toto solární bezpečnostní osvětlení je bezdrátové. 118 led super jasných solárních světel 3hlavá solární světla flowood pro venkovní použití, vybavená 118 super jasnými lED perlami a maximální 360° širokoúhlým osvětlovacím prostorem, které v noci bez problémů osvětluje velkou plochu. Ip65 odolné vůči povětrnostním vlivům, vodotěsné světlo ip65, travnaté plochy, vhodné pro všechny povětrnostní podmínky.

Ekologické a dlouhá pracovní doba solární bezpečnostní světlo má dobíjecí lithium-iontovou baterii s 5, 5 v a 2200 mah z polykřemíku. Zvláště pro zachycení sluneční energie mají dobrou funkci. Perfektní pro terasy, snadná instalace solární bodové světlo je vyrobeno z nárazuvzdorného ABS, terasy nebo vyhlídkové plošiny. Solární bezpečnostní světlo může při nabíjení ušetřit téměř 5 % času. Zjištěná vzdálenost až 8–10 metrů.
ZnačkaFLOWood #ad
VýrobceFLOWood #ad
Výška6.06
Délka12.32
Hmotnost0.66
Šířka7.6
Číslo dílu118 SZD 2PACK de 0116
Modelka118 SZD 2PACK de 0116

3. Ledvance

#ad

Studená bílá, LEDVANCE LED světlo na baterie, svítidlo pro venkovní použití, Door LED Down, senzor den-noc, 102,5 mm x 92,4 mm x 36,5 mm, senzor pohybu

#ad
Ledvance #ad - Tento produkt obsahuje světelný zdroj energetické účinnosti G. Integrovaný denní/noční senzor a senzor pohybu. Okolní produkty jsou svítidla, která lze rozložit pro samostatnou kontrolu obsažených světelných zdrojů. Baterie jsou součástí svítidla a jsou vyměnitelné. U tohoto výrobku se jedná o okolní produkt.
ZnačkaLedvance #ad
VýrobceLEDVANCE #ad
Výška0.57
Délka1.59
Hmotnost0.34
Šířka1.43
Číslo dílu4058075267848
Modelka4058075267848

4. INTELAMP

#ad

Solární lampa, ideální na terasu, 6000 mAh, solární světla pro venkovní použití, venkovní použití, garáž, dvůr,, verandu, 108 LED, INTELAMP Solární lampy pro venkovní použití s detektorem pohybu

#ad
INTELAMP #ad - 2 pir senzory, 3 režimy osvětlenívodotěsná lampa solární detektor pohybu s designem dvojitého senzoru rozpozná pohyb v mnohem větší oblasti než modely s jedním senzorem a nabízí 180stupňové rozpoznání rozsahu, detekce dosahuje volných 10 – 16 metrů. Současně má solární světla 3 režimy osvětlení dle vašeho výběru.

Obrovské širokoúhlé osvětlení 3 hlava super jasná solární světla pro venkovní použití s detektorem pohybu, 270° širokoúhlý design osvětlení a osvětlená plocha 70 metrů čtverečních, 108 LED žárovek s vysokým jasem jas až 1200 lumenů, osvětluje větší plochu než solární světlo s jednou hlavou pro venkovní použití. Můžete jej nainstalovat na stěnu nebo upevnit na strom nebo sloup. Abs plast ip65 vodotěsnénaše venkovní solární světlo s detektorem pohybu používá kvalitní abs plastový kryt je perfektní pro použití za každého počasí déšť, mráz a sluneční svit, sníh, solární světla mohou být normální. Snadná instalace náš solární led reflektor s detektorem pohybu venku se dodává se šrouby a kabelovými sponami.

Vysoká účinnost, silikonový solární panel s vysokou mírou přeměny 22 %, úspora energie a ochrana životního prostředí naše solární lampy pro venkovní použití jsou odolné proti povětrnostním vlivům používají bezpečnou lithium-železo-fosfátovou baterii s 6000 mAh a super velkou kapacitou, který může dosáhnout více než 2000 nabíjecích cyklů a životnosti 5 let. Splňte své různé požadavky. Pro lepší nabíjecí efekt namontujte solární panel směrem ke slunci ideální instalační výška je asi 1, 7 až 2 metry.
ZnačkaINTELAMP #ad
VýrobceINTELAMP #ad
Výška4.8
Délka9.65
Hmotnost1.65
Šířka5.04
Číslo díluYL002-12A
ModelkaYL002-12A
Záruka2 roky.

5. CAIYUE

#ad

4 chytré režimy teplé bílé světlo, bezdrátové vodotěsné noční světlo, CAIYUE Solární lampy pro venkovní použití 1100 lm 46 LED 4500 mAh, senzor pohybu, solární nástěnné svítidlo, skořepina z hliníkové slitiny

#ad
CAIYUE #ad - Super brilantní a dlouhá pracovní doba aktualizujte vysoce kvalitní světelné korálky 1100 lumenů a výkonnou 4500mah 3, rozsah snímání 5 – 10 m 17 – 33 ft s úhlem snímání 120 °, 2v lithium-železo-fosfátovou baterii se snadno rozsvítí 60 m², vaše světla.

4 inteligentní režimy ve srovnání s jinými 3módními solárními světly caiyue solární venkovní bezpečnostní světla mají 4 pracovní režimy, především nouzový režim pro řešení naléhavých scénářů použití. 100% záruka spokojenosti model si můžete vybrat mezi 6000 k bílým světlem a 4000 k teplým bílým světlem. Naše solární světla mají velmi dlouhou životnost a nabízíme vám přátelský zákaznický servis. Instalujte prosím solární světlo ve směru slunečního světla, abyste získali lepší nabíjení. Velmi jednoduchá instalace, bez starostí.

Pohápohánononononodržet. Rychlé nabíjení a snadná instalace nabíjení trvá pouze 6 hodin. Perfektní pro domácí použití, také pro obytné vozy. Je robustní, bez ohledu na to, ale lehký, ip65 vodotěsný proti korozi a má dlouhou životnost než jiné běžné plastové lampy, zda je teplota horká nebo déšť. Máte-li dotazy k našim žárovkám a příslušenstvím, zašlete nám e-mail našemu týmu zákaznických služeb, do 24 hodin vám pomůžeme z celého srdce do celého srdce.
ZnačkaCAIYUE #ad
VýrobceCAIYUE #ad
Výška3.1
Délka9.1
Hmotnost1.32
Šířka4.1
Číslo díluCY2019
Modelka1606W

6. YD LIFE

#ad

Vodotěsné solární nástěnné svítidlo pro zahradu s 5m, solární světlo 188 LED, venkovní světlo s úhlem osvětlení 150°, IP65, YD LIFE Solární lampy 800 lm pro venkovní použití s detektorem pohybu

#ad
YD LIFE #ad - Ideální montážní výška činí 2-3 m. 1: vložte solární panel do horní strany lampy a nainstalujte jej do požadované polohy. 3 režimysolární světla pro venkovní použití s vysoce přesnými pir senzory, k dispozici se 3 režimy. Záruka spokojenosti každá výkonná venkovní solární lampa má 60denní záruku vrácení peněz, roční bezstarostnou záruku a 24hodinový zákaznický servis.

Tuto lampu lze instalovat všude tam, pro optimální a ekologické osvětlení, kde chcete, který je širší než podobná světla. Díky samostatnému designu lze solární moduly a svítidla instalovat samostatně, které zajistí bezpečnost ve dne i v noci. Jednoduše použijte dodané šrouby pro instalaci solárního světla na stěnu. Poskytuje dodatečnou bezpečnost a ochranu pro vaši rodinu a zlepšuje terasu, garáž, vnější stěny a verandu. Solární venkovní osvětlení 120 led solární led venkovní svítidlo má 120 led a úhel osvětlení 270°, což umožňuje lepší absorpci sluneční energie.

2: solární moduly a světla instalujte samostatně. 2 metody instalace před instalací si můžete zvolit režim, aniž byste museli používat proud nebo připojit domácí okruhy. Vodotěsné a s dlouhou životností vyrobeno z odolného abs, nádvoří, chodník, zapečetěných vodotěsných kabelů a vysoce přesného přenosu, toto venkovní solární světlo zajišťuje vodotěsnou ochranu, tepelnou odolnost a mrazuvzdornost a může pracovat normálně i za extrémních povětrnostních podmínek.
ZnačkaYD LIFE #ad
Výrobceyd #ad
Výška2.6
Délka6.02
Šířka4.92

7. MPJ

#ad

Venkovní světlo s detektorem pohybu, MPJ Solární lampy pro venkovní použití, solární nástěnné svítidlo pro zahradu s 5m kabelem, vodotěsnost IP65, úhel osvětlení 120°, 106 LED solárních svítidel

#ad
MPJ #ad - Pokud je detekován pohyb, automaticky se vypne. Vysoce kvalitní osvětlení: se 106 led solárními světly, 120° detekční úhel osvětlení, které pokrývají více oblastí osvětlení a poskytují super jasné osvětlení pro široké oblasti. Krytí ip65: sluneční světlo je vyrobeno z kvalitního abs, žáruvzdorné.

Snadná instalace: solární světlo můžete jednoduše nainstalovat na stěnu pomocí dodaných šroubů, aniž byste museli připojovat jiné externí zdroje proudu. Senzor pohybu a světelný senzor: systém detekce je kombinací světelného senzoru a pohybového senzoru. Solární panel můžete nainstalovat pomocí dodávaného 5 m dlouhého vodotěsného kabelu na slunném místě, aby bylo možné solární nástěnné světlo efektivně nabíjet. Ideální instalační výška činí 1, 8 až 2, 5 m. S profesionálním stupněm ochrany ip65 může být vnitřek solárního světla vodotěsný a prachotěsný a zachovat si velmi jasný jas, i když je venku delší dobu.

Jednoduše připojte kabel mezi solární panel a lampu, solární světlo se automaticky zapne; pokud není detekován žádný pohyb, k jeho použití není nutné žádné další nastavení. Dělený solární panel: ve srovnání s běžnými solárními světly oddělujeme solární panel a hlavní osvětlovací těleso. Aktualizovaný senzor pohybu rozpozná osoby ve vzdálenosti 3 – 5 metrů. To vytváří v noci světlé a bezpečné prostředí pro kolemjdoucí.
ZnačkaMPJ #ad
VýrobceMPJ #ad
Výška3.15
Délka6.69
Hmotnost1.06
Šířka5.04
Číslo díluCF20211110
ModelkaCF20211110
Záruka3 roky záruka výrobce od data nákupu.

8. MPJ

#ad

Solární lampy pro venkovní použití, venkovní s detektorem pohybu, MPJ 56 LED, úhel osvětlení 120°, vodotěsnost IP65, solární nástěnné svítidlo pro zahradu se 7m kabelem

#ad
MPJ #ad - Solární kolektor můžete nainstalovat na slunné místo pomocí 7m vodotěsného kabelu, který je součástí dodávky, abyste během dne ušetřili mnohem více proudu a v noci vytvořili delší a jasnější světlo. Krytí ip65: sluneční lampa je vyrobena z kvalitního abs a je odolná vůči teplu.

To vytváří světlé a bezpečné prostředí pro kolemjdoucí, pokrývá mnohem více osvětlené plochy, i v noci. Senzor pohybu a světelný senzor: systém detekce je kombinací světelného senzoru a pohybového senzoru. Split solární panel: ve srovnání s běžnými solárními lampami oddělujeme solární panel a hlavní osvětlovací těleso. Jednoduše připojte vedení mezi solární panel a lampu a můžete jej používat bez dalších nastavení. S profesionálním stupněm ochrany ip65 může být vnitřek solární lampy vodotěsný a prachotěsný a přitom si zachová velmi jasný jas, i když je dlouhodobě vystavena venku.

Ideální montážní výška činí 1, 8 až 2, 5 m. Pokud je detekován pohyb, solární lampy se automaticky zapne; není rozpoznán žádný pohyb, automaticky se vypne. Snadná instalace: solární světlo můžete jednoduše namontovat na stěnu pomocí přiložených šroubů, není zapotřebí kabeláž. Aktualizovaný pohybový senzor rozpozná osoby ve vzdálenosti 3 – 5 m. Vysoce kvalitní osvětlení: s 56 led solárními lampami s detekčním úhlem a úhlem osvětlení 120 °, nabízí super jasnou intenzitu osvětlení pro širokou oblast.
ZnačkaMPJ #ad
VýrobceMPJ #ad
Výška4.33
Délka0.91
Hmotnost0.88
Šířka5.91
Číslo díluCFDE201912181200
Modelka‎CFDE201912181200-7M
ZárukaJednoroční záruka.

9. BENMA

#ad

Super jasné solární hlásič pohybu, solární světla, IP65 LED solární zářič s detektorem pohybu, BENMA Solární lampy pro venkovní použití s detektorem pohybu, zahrada osvětlení 180°, 161 LED, 3 režimy

#ad
BENMA #ad - Nejnovější super jasné solární lampy pro venkovní použití solární lampy se 161 led diodami a designem úhlu osvětlení 180°, úhel detektoru pohybu 120°, 7500 k studené bílé světlo, 500 lm. Spokojený servis benma se snaží každému zákazníkovi nabízet vysoce kvalitní produkty a služby.

S prodlouženým odnímatelným kabelem o délce 16, 8 až 2, 5 stop, solární lampu můžete nainstalovat pomocí dodaných šroubů na stěnu, solární nabíjecí tabuli instalovanou na slunném místě. Doba provozu činí cca 10 – 12 hodin. Náš přátelský a efektivní zákaznický servis odloží vaše starosti stranou. Snímací dosah až 39 stop.

Ideální montážní výška činí cca 1, jednoduchá instalace, 5 metru. Ekologický a efektivní: zabudovaná lithium-iontová baterie 1800 mah se při slunečním záření automaticky nabije. Solární modul ukládá přes den proud a v noci svítí. V případě dotazů se můžete obrátit na zákaznický servis, který je pro vás nepřetržitě online. Od data nákupu poskytujeme 12měsíční záruku zdarma. Buďte tedy pojištěni.
ZnačkaBENMA #ad
VýrobceBENMA #ad
Výška5.24
Délka6.3
Hmotnost1.06
Šířka1.18
Číslo dílu161-1
Modelka161-1

10. SIGRILL

#ad

SIGRILL Solární lampy pro venkovní použití, 3 režimy, venkovní světlo na terasy/garáže, 270°, úhel osvětlení, solární s detektorem pohybu, solární zářič, 348 LED, solární světlo s detektorem pohybu, vodotěsnost IP67

#ad
SIGRILL #ad - Dělený solární panel led reflektor s detektorem pohybu lze umístit na slunné místo a spojit 5 m dlouhým kabelem, terasy, garáže, jako jsou domovní dveře, střešní výstupy, aby bylo zajištěno maximální nabití. Spora energie a ochrana životního prostředí naše venkovní solární světla jsou vybavena vestavěnou lithiovou baterií 2200 mah, která přeměňuje sluneční energii na proud bez kabelu.

Solární venkovní hlásič pohybu naše solární venkovní světlo s detektorem pohybu s 348 led diodami a má 3 nastavitelné světelné hlavy pro úhel osvětlení až 270°. Naše venkovní solární detektory pohybu se perfektně hodí pro venkovní osvětlení, zahrady atd. S velkým solárním panelem, vyšší efektivitou nabíjení a vyšší rychlostí nabíjení. Dlouhá životnost a vodotěsnost ip67 naše venkovní solární zářiče s detektorem pohybu jsou vyrobeny z kvalitního, trvanlivého ABS materiálu a profesionálně vodotěsné podle IP67. K dispozici jsou 3 režimy osvětlení, a to režim silného světelného senzoru, které si můžete vybrat podle svých potřeb, inteligentní režim pohybového senzoru a režim stmívání.

Se snímacím dosahem až 8 metrů splní vaše různé potřeby pro úhel osvětlení a oblast. Solární lampy jsou také při dešti nebo špatném počasí účinnou bariérou proti dešti. Solární lampy s detektorem pohybu lze automaticky vypnout a zapnout, energeticky úspornější a pohodlnější. 3 režimy osvětlení + dálkové ovládání naše solární lampy s detektorem pohybu lze měnit venku jednoduše dálkovým ovládáním nebo stisknutím tlačítka na zadní straně solární lampy.
ZnačkaSIGRILL #ad
VýrobceSIGRILL #ad
Výška7.68
Délka5.12
Hmotnost1.32
Šířka3.94
Číslo díluNEIN
Modelka348