Top 10 3 5 Zoll Externe Festplatte – Externí jednotky HDD

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. ADATA

#ad

4 TB, externí pevný disk s USB 3.2 Gen.1, černý, ADATA HV620S

#ad
ADATA #ad - S výškou pouhých 11, 5 mm je velmi tenká. Tíhlý design: hv620s přebírá osvědčený výkon a spolehlivost našich stávajících externích 2, 5palcových pevných disků a nově je definuje.

Tenké a lesklé: jemné linie a lesklý, hladký povrch hv620S zdůrazňují jejich tenký a elegantní celkový vzhled. Díky tomu přesně víte, kdy lze jednotku odpojit. Vyzařuje profesionalismus a technickou zručnost. Led indikace stavu přenosu: světle modrá led vám ukazuje, když jsou data přenesena na HV620S nebo stažena. Odolné proti poškrábání: zvýšený okraj podél okraje zabraňuje poškrábání povrchu, když je mechanika položena naplocho.
ZnačkaADATA #ad
VýrobceADATA #ad
Výška3.94
Délka3.94
Hmotnost0.51
Šířka3.94
Číslo díluAHV620S-4TU31-CBK
ModelkaHV620S
Záruka24 měsíců

2. Western Digital

#ad

USB 3.0, 4 TB, WDBU6Y0040BBK-WESN, WD Přenosný prvek , externí pevný disk

#ad
Western Digital #ad - Přeneste své soubory zcela jednoduše na externí pevný disk 4 TB. S externím pevným diskem můžete jednoduše přenášet hd film v plné délce. Předem naformátováno pro Windows a lze přeformátovat pro MacOS.

Zvyšte výkon vašeho počítače. Pouzdro je lehké a kompaktní, ideální pro přepravu na cestách. Wd elements pracuje bez problémů s nejnovějšími USB 3. 0 zařízeními a je zpětně kompatibilní se zařízeními USB 2. 0 Externí pevný disk wd elements nabízí s usb 3. 0 vysokou kapacitu úložiště až 4 TB a vysoké přenosové rychlosti.

Stylové pouzdro pevného disku je nejen lehké a kompaktní, ale také zajišťuje spolehlivou ochranu a odolnost proti nárazu. Nemusíte již smazat žádné soubory, abyste svůj počítač dostali opět do běhu. Obsah balení: externí hdd disk wd elements 4 tb, černý, usb kabel, návod k rychlé instalaci český jazyk nelze zaručit.
ZnačkaWestern Digital #ad
VýrobceWestern Digital #ad
Výška0.83
Délka4.4
Hmotnost0.52
Šířka3.2
Číslo díluWDBU6Y0040BBK-WESN
ModelkaWDBU6Y0040BBK-WESN
Záruka2 Jahre

3. Western Digital

#ad

WD Elements prenosny externi disk 2 TB – USB 3.0

#ad
Western Digital #ad - S externím pevným diskem můžete jednoduše přenášet hd film v plné délce. Nemusíte již smazat žádné soubory, abyste svůj počítač dostali opět do běhu. Wd elements pracuje bez problémů s nejnovějšími USB 3.

0 zařízeními a je zpětně kompatibilní se zařízeními USB 2. 0 Obsah balení: externí hdd disk wd elements 2 tb černý, USB kabel, návod k rychlé instalaci český jazyk nelze zaručit. Pouzdro je lehké a kompaktní, ideální pro přepravu na cestách. Přeneste své soubory zcela jednoduše na externí pevný disk 2 TB.

Předem naformátováno pro Windows a lze přeformátovat pro MacOS. Stylové pouzdro pevného disku je nejen lehké a kompaktní, ale také zajišťuje spolehlivou ochranu a odolnost proti nárazu. Zvyšte výkon vašeho počítače. Externí pevný disk wd elements nabízí s usb 3. 0 vysokou kapacitu úložiště až 2 TB a vysoké přenosové rychlosti.
ZnačkaWestern Digital #ad
VýrobceWestern Digital #ad
Výška0.59
Délka4.35
Hmotnost0.29
Šířka3.23
Číslo díluWDBU6Y0020BBK-WESN
ModelkaWDBU6Y0020BBK-WESN
Záruka2 Jahre

4. Western Digital

#ad

Barva cerna, WD Elements -prenosny externi disk 1 TB ,USB 3.0

#ad
Western Digital #ad - Předem naformátováno pro Windows a lze přeformátovat pro MacOS. Kompatibilní s windows 10, 8. 1. Obsah balení: externí disk wd elements – hdd 1 tb černý, USB kabel, návod k rychlé instalaci český jazyk nelze zaručit.

Přeneste své soubory zcela jednoduše na externí pevný disk 1 TB. Pouzdro je lehké a kompaktní, ideální pro přepravu na cestách. Disk wd elements pracuje bez problémů s nejnovějšími USB 3. 0 zařízeními a je zpětně kompatibilní se zařízeními USB 2. 0 Stylové pouzdro pevného disku je nejen lehké a kompaktní, ale také zajišťuje spolehlivou ochranu a odolnost proti nárazu.

Externí pevný disk wd elements nabízí s usb 3. 0 vysokou kapacitu úložiště až 1 TB a vysoké přenosové rychlosti. S externím pevným diskem můžete jednoduše přenášet hd film v plné délce. Zvyšte výkon vašeho počítače. Potřebné přeformátování pro Mac OS. Nemusíte již smazat žádné soubory, abyste svůj počítač dostali opět do běhu.
ZnačkaWestern Digital #ad
VýrobceWestern Digital #ad
Výška3.23
Délka4.35
Hmotnost0.29
Šířka0.59
Číslo díluWDBUZG0010BBK-WESN
ModelkaWDBUZG0010BBK-WESN
Záruka2 Jahre

5. Western Digital

#ad

5 TB, WD Přenosný prvek , externí pevný disk, USB 3.0, WDBU6Y0050BBK-WESN

#ad
Western Digital #ad - Wd elements pracuje bez problémů s nejnovějšími USB 3. 0 zařízeními a je zpětně kompatibilní se zařízeními USB 2. 0 Stylové pouzdro pevného disku je nejen lehké a kompaktní, ale také zajišťuje spolehlivou ochranu a odolnost proti nárazu.

Externí pevný disk wd elements nabízí s usb 3. 0 vysokou kapacitu úložiště až 5 TB a vysoké přenosové rychlosti. S externím pevným diskem můžete přenášet hd film v plné délce. Nemusíte již smazat žádné soubory, abyste svůj počítač dostali opět do běhu. Zvyšte výkon vašeho počítače.

Obsah balení: přenosný externí pevný disk wd elements portable 5 TB černý, USB kabel, návod k rychlé instalaci český jazyk nelze zaručit. Přeneste své soubory zcela jednoduše na externí pevný disk 5 TB. Pouzdro je lehké a kompaktní, ideální pro přepravu na cestách. Předem naformátováno pro Windows a lze přeformátovat pro MacOS.
ZnačkaWestern Digital #ad
VýrobceWestern Digital #ad
Výška0.82
Délka4.35
Hmotnost0.52
Šířka3.23
Číslo díluWDBU6Y0050BBK-WESN
ModelkaWDBU6Y0050BBK-WESN
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

6. Western Digital

#ad

WDBU6Y0015BBK-WESN, WD Přenosný prvek , 1,5 TB, USB 3.0, externí pevný disk

#ad
Western Digital #ad - Zvyšte výkon vašeho počítače. Přeneste své soubory zcela jednoduše na externí pevný disk 1, 5 TB. S externím pevným diskem můžete jednoduše přenášet hd film v plné délce.

Pouzdro je lehké a kompaktní, ideální pro přepravu na cestách. Obsah balení: externí hdd disk wd elements 1, 5 TB, usb kabel, černý, návod k rychlé instalaci český jazyk nelze zaručit. Stylové pouzdro pevného disku je nejen lehké a kompaktní, ale také zajišťuje spolehlivou ochranu a odolnost proti nárazu. Předem naformátováno pro Windows a lze přeformátovat pro MacOS.

Wd elements pracuje bez problémů s nejnovějšími USB 3. 0 zařízeními a je zpětně kompatibilní se zařízeními USB 2. 0 Nemusíte již smazat žádné soubory, abyste svůj počítač dostali opět do běhu. Externí pevný disk wd elements nabízí s usb 3. 0 vysokou kapacitu úložiště až 1, 5 TB a vysoké přenosové rychlosti.
ZnačkaWestern Digital #ad
VýrobceWestern Digital #ad
Výška0.83
Délka4.37
Hmotnost0.29
Šířka3.24
Číslo díluWDBU6Y0015BBK-WESN
ModelkaWDBU6Y0015BBK-WESN
Záruka2 Jahre Herstellergarantie

7. Transcend

#ad

Plug, Transcend TS2TSJ25M3S StoreJet 2TB stabilní, externí pevný disk USB 3.1 HDD kompaktní, odolný proti nárazům a lehký v šedé/zelené barvě s funkcí zálohování zálohování dat stisknutím tlačítka

#ad
Transcend #ad - Zálohování dat stiskem tlačítka automatická záloha. Včetně softwaru pro správu dat Transcend Elite a software pro obnovu dat RecoveRx. Usb 3. 1 gen 1 rozhraní s podporou UASP USB Attached SCSI Protocol. Led kontrolka indikuje provoz a přenos dat, napájení přes USB přípojku. Trvanlivé, nárazuvzdorné a protiskluzové silikonové pouzdro s technologií Anti-Shock třístupňové; přenosné.
ZnačkaTranscend #ad
VýrobceTranscend #ad
Výška0.74
Délka5.1
Hmotnost0.41
Šířka3.24
Číslo díluTS2TSJ25M3S
ModelkaTS2TSJ25M3S
ZárukaZáruka výrobce: 3 roky při prodeji a zaslání přes Amazon. Při prodeji a zaslání třetí osobou platí údaje poskytnuté příslušným prodejcem

8. Transcend

#ad

Transcend TS4TSJ25H3B 4TB přenosný pevný disk HDD v šedé/modré barvě s funkcí zálohování zálohování dat stisknutím tlačítka a ochranným pouzdrem, nárazuvzdorný, robustní Plug a Play

#ad
Transcend #ad - Včetně softwaru pro správu dat Transcend Elite a softwaru pro obnovu dat RecoveRx. Zálohování dat stiskem tlačítka zálohování auta. Trvanlivé, nárazuvzdorné a protiskluzové silikonové pouzdro s technologií Anti-Shock třístupňová. Led stavové světlo ukazuje provoz a přenos dat, napájení přes USB přípojku. Usb 3. 1 gen 1 rozhraní s podporou UASP USB Attached SCSI Protocol.
ZnačkaTranscend #ad
VýrobceTranscend #ad
Výška0.75
Délka5.19
Hmotnost0.65
Šířka3.18
Číslo díluTS4TSJ25H3B
ModelkaTS4TSJ25H3B
ZárukaZáruka výrobce: 3 roky při prodeji a zaslání přes Amazon. Při prodeji a zasílání třetí stranou platí údaje příslušného prodejce

9. Western Digital

#ad

USB 3.0, WDBU6Y0030BBK-WESN, WD Přenosný prvek , externí pevný disk, 3 TB

#ad
Western Digital #ad - Pouzdro je lehké a kompaktní, ideální pro přepravu na cestách. Přeneste své soubory zcela jednoduše na externí pevný disk 3 TB. S externím pevným diskem můžete jednoduše přenášet hd film v plné délce.

Wd elements pracuje bez problémů s nejnovějšími USB 3. 0 zařízeními a je zpětně kompatibilní se zařízeními USB 2. 0 . Stylové pouzdro pevného disku je nejen lehké a kompaktní, ale také zajišťuje spolehlivou ochranu a odolnost proti nárazu. Zvyšte výkon vašeho počítače. Předem naformátováno pro Windows a lze přeformátovat pro MacOS.

Nemusíte již smazat žádné soubory, abyste svůj počítač dostali opět do běhu. Externí pevný disk wd elements nabízí s usb 3. 0 vysokou kapacitu úložiště až 3 TB a vysoké přenosové rychlosti. Obsah balení: externí hdd disk wd elements 3 tb, usb kabel, černý, návod k rychlé instalaci český jazyk nelze zaručit.
ZnačkaWestern Digital #ad
VýrobceWestern Digital #ad
Výška0.83
Délka4.37
Hmotnost0.51
Šířka3.23
Číslo díluWDBU6Y0030BBK-WESN
ModelkaWDBU6Y0030BBK-WESN
ZárukaHerstellergarantie

10. Transcend

#ad

Transcend 1TB USB 3.1 Gen 1 25M3S StoreJet SJ25M3S Robustní externí pevný disk TS1TSJ25M3S

#ad
Transcend #ad - Trvanlivé, nárazuvzdorné a protiskluzové silikonové pouzdro s technologií Anti-Shock třístupňové. Led kontrolka indikuje provoz a přenos dat, napájení přes USB přípojku. Zálohování dat stiskem tlačítka automatická záloha. Usb 3. 1 gen 1 rozhraní s podporou UASP USB Attached SCSI Protocol. Včetně softwaru pro správu dat Transcend Elite a software pro obnovu dat RecoveRx.
ZnačkaTranscend #ad
VýrobceTranscend #ad
Výška0.74
Délka5.1
Hmotnost0.5
Šířka3.24
Číslo díluTS1TSJ25M3S
ModelkaTS1TSJ25M3S
ZárukaZáruka výrobce: 3 roky při prodeji a zaslání přes Amazon. Při prodeji a zaslání třetí osobou platí údaje poskytnuté příslušným prodejcem